رفتن به مطلب

مشکل در ماژول محصولات پر طرفدار

emzziper

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده در صفحه اصلی قالب فروشگاهم محصولات پرطرفدار رو فقط دارم که نمایش میده.. حالا میخوام اسمش رو به محصولات جدید تغییر بدم لطفا راهنمایی کنید از کجا تغییر بدم؟ داخل انجمن جستجو کردم یه جا دیدم که فرموده بودن بخش ماژول>پیکربندی>مدیریت ترجمه .. ولی همچین چیزی نیست داخل مدیریت فروشگاه من..

مورد دوم اینه که این ماژول محصولات پرطرفدار ، محصولات جدید رو در آخر نشون میده .. یعنی یک محصول جدید که ثبت میکنم میره آخره محصولات نشون میده.. چه طور میشه تنظیمش کرد که محصولات جدید که اضافه میکنم بیاد بالا و در اول قرار بگیره..

مورد سوم اینکه آیا ماژول نمایش جدیدترین محصولات برای ورژن 1.5 وجود داره؟ چون بنده پیدا نکردم.. اگر بتونم پیداش کنم میخوام که زیر اسلایدر سایت محصولات پر طرفدار باشه و زیرش محصولات جدید در بلوک جداگانه نمایش داده بشه

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اول بگم که سوالات باید در بخش خودش مطرح بشه و نه بخش آموزش. لطفا دقت کنید

برای تغییر ترجمه در همون بخش روی پرچم ایران کلیک کنید و یا از بخش بومی سازی>>ترجمه ها اقدام نمائید.

این ماژول محصولات رو بر اساس position قرار میده و میتونید محصولاتی که لازم دارید را از بخش مدیریت بالا بیارید تا در اول لیست نمایش داده شوند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

اول بگم که سوالات باید در بخش خودش مطرح بشه و نه بخش آموزش. لطفا دقت کنید

برای تغییر ترجمه در همون بخش روی پرچم ایران کلیک کنید و یا از بخش بومی سازی>>ترجمه ها اقدام نمائید.

این ماژول محصولات رو بر اساس position قرار میده و میتونید محصولاتی که لازم دارید را از بخش مدیریت بالا بیارید تا در اول لیست نمایش داده شوند

موفق باشید

ممنون از پاسختون.. درست میفرمائید جای تاپیک اشتباه شد.. عذر بنده رو بپذیرید..

فقط این تغییر Position که فرمودید رو من هرچی گشتیم نتونستم بفهمم از کجای محصولات باید موقعیت یک محصول رو تنظیم کنم..آیا ماژول جدیدترین محصولات برای پرستا 1.5 وجود نداره که بتونم از اون استفاده کنم؟

بخشی که برای ترجمه فرمودید رفتم ولی قسمتی که ماژول رو ویرایش کنم نبود.. اون قسمت ماژول->پیکربندی->مدیریت ترجمه هم که گفته بودم خدمتتون اصلا داخل قسمت ماژول ، پیکربندی وجود نداره هرچی نگاه میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...