رفتن به مطلب

نمایش محصولات هردسته در صفحه اصلی با هزینه

farbodsh

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام من تازه عضو این انجمن شدم و پرستارو نصب کردم اما یه مشکل بزرگ دارم من فروشگاهم ماله گیمه و توی هر دسته بازی های یک کنسول خاص رو قرار میدم اما تو صفحه اصلی فقط محصولات پرطرف دار رو نشون میده !! من یه ماژولی می خوام که جدیدترین محصول هایی رو که به هر شاخه اضافه کردم رو تو صفحه اصلی سایتم نشون بده مثلا ۱۰ تا جدید شاخه ایکس باکس ، ۱۰ تای جدید پی سی !!! مثل این فروشگاه www.gww.ir چون فک میکنم این فروشگاه هم cms پرستاس اگه استباه نکنم !! از دوستان میخوام کمک کنن !!!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه اون فروشگاه پرستاشاپ نیست . سایتتون ای نشکلی خواهد شک : اینجا کلیک کنید

ضمنا وقتی گفته میشه جستجو کنید یعنی اینکه برین صفحه اصلی ، مثلا دنبال ماژول میگردین ، برین به بخش ماژول های مثلا 1.4 . بعد لیست میشه همه چی براتون نگاه کنید و پیدا کنید .

اینم لینک تاپیک مربوطه : کلیک کنید

لینک به دیدگاه

نسخه های پرستاشاپ که باهم تفاوت دارند شما ماژول پرستاشاپ 1.4 رو میخواید رو پرستاشاپ 1.5 نصب کنید اول که ممکنه نصب نشه دوم که اگه نصب شد هم دقیقا اونی که شما مدنظرتونه نمیشه چون این قالب پیش فرض هست و اون سایت تمش طراحی شده

لینک به دیدگاه

سلام

این خدمت شما

بی هزینه

البته پشتیبانی نداره چون وقت ندارم متاسفانه

امیدوارم جواب بده

ماژول محصولات شاخه ها

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اسم فایل رو ببیند بعدش که فایل اپلود شد تو قسمت ماژول ها یک سرچ بسیار عالی فرار داره اسم فایل رو الان شما باید دقیقا

homeproducts

رو سرج کنید میاد براتون بعد نصب کنید اینو

لینک به دیدگاه

حتی این ماژول رو zip کردم رفتم تو هاست اکسترکت کردم بعد انتقال دادم تو پوشه ماژول اما تو لیست ماژولم هیچی نمیاد ؟ به چه اسمی میاد تو لیست ماژول ها !! در ضمن من ماژول هام ۱۲۱ یکیه بعد اپلود هم ۱۲۱ یکیه !!!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...