رفتن به مطلب

ارور city error

evenger

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان من پرستا 1.4.9 نصب کردم ولی موقعی که خرید مهمان رو فعال می کنم در انتها ارور city error میده

ممنون میشم راه حلی پیش پا بذارن و یا اینکه نیاز به تغییراتی داره اعلام کنند.

موفق و موید باشید

یا حق

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

احیانا ماژول هموار یا فروتل یا ماژول مشابه رو نصب ندارید؟

درود

استاد عزیز وقتت بخیر. ماژول فروتل رو روی پرستا دارم.اما یک سوالی واسه بنده پیش اومده. اونم اینه که چرا فروشگاه زیر این مشکل واسش پیش نیومده ؟؟؟

فروشگاه هیرکان گیمز

ممنون میشم راهنمایی کنید

یا حق

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم ماژول فروتل با پرداخت مهمان و پرداخت یک صفحه ای تا جایی که بنده میدونم مشکل داره

موفق باشید

درود

استاد حرفتون کاملا متین. ولی من در عجبم که چرا فروشگاه بالایی واسش این مشکل پیش نیومده ؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید

یا حق

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل استارتر با نصب نسخه جدید ماژول فروتل حل شده.

لطفاً آخرین نسخه ماژول فروتل رو به بازارچه اضافه کنید (البته اگر قبلاً نکردید) و همچنین قرار بود نسخه جدید این ماژول سازگار با پرستا 1.5 و رفع محدودیت های فعلی توسط دانوش خان بیرون داده بشه. خبری نشد؟

لینک به دیدگاه

اقای معظمی متاسفانه او نسخه جدید که قبلا کار شده بود مشکل ایشون رو حل نکرد !! یعنی رو هاست و فروشگاه جواب نداد متاسفانه . چندین بار هم تست شد و این خیلی عجیبه که قبلا ما تست کرده بودیم و درست کار میکرد . برای ایشون من از فایل های ماژول توی بازارچه ( ماژول پیشین ) استفاده کردم + ویرایش دوباره در فایل tpl و فقط از فایل های js نسخه جدید ماژول استفاده کردم !! یعنی اینجوری فقط تونستم قابلیت خرید مهمان رو اضافه کنم .

البته مهم نیست چون ماژول جدید که توسط دانوش نوشته شده تموم شده و در مرحله انتشاره ( تاریخ انتشار رو نمیدونم )

لینک به دیدگاه

ماژول آماده شده و چون شرکت فروتل پاسخ مناسب برای هزینه این ماژول رو ندادند این ماژول همین روزا با قیمتی مناسب منتشر میشه

لینک به دیدگاه

ماژول شرکتهای واسطه باید رایگان باشه این دیگه از حداقل مواردیه که یک شرکت واسطه باید درک کنه! تعجب میکنم که شرکت فروتل حاضر نشده هزینه ارتقا و بهبود ماژول و سازگاری اون با نسخه 1.5 رو بپردازه.

واقعاً جای تعجبه.

فقط امیدوارم ماژول رو با قیمت مناسبی منتشر کنید. سپاس بابت زحماتتون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...