رفتن به مطلب

انتقاد

Mostafa

پست های پیشنهاد شده

باسلام .

بابته چی تاپیکه من رو قفل کردید ؟

http://presta-shop.ir/forum/Thread-2810-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7?pid=18729#pid18729

مشکلم حل شد ؟

حرفی برخلاف قوانین انجمن گفتم ؟

تاپیک را در جای اشتباه دادم ؟

این کارها بابت چیه ؟

مدیره ارشدتون داره با یه نوب (Noob) حرف میزنه که اینجور جوابه من رو میده >

دوست من از هر صد نفر که نصب میکنن یکی دو نفر نمیتونن نصب کنن و به این هم نمیگن مشکل ، یعنی مشکلی نیست در واقع از طرف اسکریپت ، بلکه :

1 - به هاست مربوط میشه که در برخی هاست ها زمان مشخصی برای انجام برخی فعالیت ها در نظر گرفته میشه و از اون زمان بیشتر بشه خطا میده و متوقف میشه . مثلا 60 ثانیه یا بیشتر

2 - به اینترنت هم بستگی داره . یعنی مثلا من با اینترنت خودم یه موقع هایی پیش میاد نصب نمیشه به دوستم که تو یاهو آنلاینه آدرس میدم و میگم نصب کن و میگه نصب شد !!!

در برخی هاست ها زمان خاصی ؟ میشه منظورتون رو بگید ؟

من شاید کدر خوبی نباشم اما خیلی چیزهارو بخوبی متوجه میشم .

وقتی قراره جواب بدید علمی جواب بدید یا اصلا جواب ندید .

منظورتون از این جمله :

1 - به هاست مربوط میشه که در برخی هاست ها زمان مشخصی برای انجام برخی

فعالیت ها در نظر گرفته میشه و از اون زمان بیشتر بشه خطا میده و متوقف

میشه . مثلا 60 ثانیه یا بیشتر

Session هست ؟ که یک درخواست از سمت کلاینت به سمت سروره مربوطه فرستاده میشه و زمان اون درخواست به پایان میرسه و برای برقراری ارتباط از سمت کلاینت باید دوباره یک Req فرستاده بشه ؟

درجوابتون میگم که خیر همچین چیزی نیست , نت من سرعتش خوبه و مشکلی با درخواست از سرور نداره ,اگه دقت کرده باشید مشکله ساختاری بوجود میاد , برای مثال ممکنه از ساختاره دیتابیس من باشه که با Unicode UTF-8 دیتابیس رو نمیساختم .

دوست عزیز آقای دانوش قبل از اینکه تاپیکی جواب داده نشده و مشکل حل نشده لطفا اون رو نبندید اینکار بی احترامی به کاربرتون هست . من اسپم نکردم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز وقتی از 100 نفر یکی دو نفر در نصب به مشکل میخورن خوب این همه چی رو معلوم میکنه ، ضمنا این اسکریپت رو نه در فرایند نصبش تغییری ایجاد کرده این انجمن ، نه در ساختار برنامه نویسیش ، بنابراین این همونیه هست دقیقا که از سایت انگلیسی اصلی پرستاشاپ دانلود میکنید و یه اسکریپت جهانیه و مختص یک کشور خاص نیست که مثلا بگیم باگی ، خطایی تو فرایند نصبش وجود داره و توسط برنامه نویسان حرفه ای نوشته شده .

ضمنا چون 99 درصد کاربرا تازه کار هستند خوب طبیعتا جوابهایی که داده میشه باید اونقدر ساده باشه که همه درک کنند ، ما که شما رو نمیشناسیم بفهمیم تازه کار هستین یا حرفه ای . بنابراین این قسمت حرفتون اشتباه بود و بی جهت از این مسائل برای اثبات برخی چیزها استفاده نکنید .

الانم اگه مشکلتون حل شده که هیچ نیازی نبود این تاپیک رو دوباره بزنید ، اگه حل نشده یه دیتابیس جدید بسازین و مشخصاتشو به همراه آدرس محل نصب بفرستین تا براتون نصب بشه و اگه ایرادی هم بود بررسی کنیم .

تاپیک رو هم من نبسته ام هر کی بسته بیاد جواب بده :)

متشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

ما مشکلی با کسی نداریم. دلیلی برای بستن تاپیک ها وجود داره و بی دلیل نیست.چند تاپیک ایجاد شده که به نصب ناموفق اشاره میکنند. وقتی سوال میکنید باید قبلش این ها رو خونده باشید

در همون تاپیک ها میتونید مشکلات جدیدتون رو ادامه بدین. نصب ناموفق پاسخی نداره تا زمانی که فایل خطاهای سرور رو مطالعه کنید.

اگر تاپک های قبلی رو میخوندین متوجه میشدین.

این هم تاپیک هم به زودی بسته و حذف می شود. اگر حرفی باقی نمونده بسته خواهد شد.

لینک به دیدگاه

کاربر عزیز Mostafa خان

ابتدا اگر کدورتی پیش اومده بنده شخصا عذرخواهی میکنم. ببینید هدف از انتقال، حذف و یا قفل کردن برخی تاپیک ها جلوگیری از تکرار یک تاپیک تکراریه. همونطور که دانوش جان گفتن میتونید در یکی از همون مباحث مطرح شده قبلی تاپیک رو ادامه بدید (به شرط این که پست های قبلش رو مطالعه کرده باشید). این کار برای سازماندهی انجمنه چون تکرار تاپیک های تکراری باعث سردرگمی کاربرانی با مشکل مشابه میشه (ما با کسی دشمنی نداریم!)

و در ادامه اضافه کنم که اینجا یک محیط دوستانه ست که اگر کسی جوابی میده از روی لطفه نه وظیفه. اینجا کسی حقوق نمیگیره برای پاسخ به سوالات کاربران! پس لطفا از توهین کردن به همدیگه پرهیز کنید

و مورد آخر این که وقتی در یک تاپیک راهنمایی میشه که مشکل از طرف سرور یا هاست شماست بقیه مراحل رفع مشکل رو باید از طریق سرویس دهنده هاستتون پیگیری کنید و اگر هنوز مشکلتون رفع نشده میتونید مشکل رو در تاپیک های ایجاد شده قبلی مطرح کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

کاربر عزیز Mostafa خان

ابتدا اگر کدورتی پیش اومده بنده شخصا عذرخواهی میکنم. ببینید هدف از انتقال، حذف و یا قفل کردن برخی تاپیک ها جلوگیری از تکرار یک تاپیک تکراریه. همونطور که دانوش جان گفتن میتونید در یکی از همون مباحث مطرح شده قبلی تاپیک رو ادامه بدید (به شرط این که پست های قبلش رو مطالعه کرده باشید). این کار برای سازماندهی انجمنه چون تکرار تاپیک های تکراری باعث سردرگمی کاربرانی با مشکل مشابه میشه (ما با کسی دشمنی نداریم!)

و در ادامه اضافه کنم که اینجا یک محیط دوستانه ست که اگر کسی جوابی میده از روی لطفه نه وظیفه. اینجا کسی حقوق نمیگیره برای پاسخ به سوالات کاربران! پس لطفا از توهین کردن به همدیگه پرهیز کنید

و مورد آخر این که وقتی در یک تاپیک راهنمایی میشه که مشکل از طرف سرور یا هاست شماست بقیه مراحل رفع مشکل رو باید از طریق سرویس دهنده هاستتون پیگیری کنید و اگر هنوز مشکلتون رفع نشده میتونید مشکل رو در تاپیک های ایجاد شده قبلی مطرح کنید

موفق باشید

باسلام . من قبلا فروم پشتیبانی CMS های زیادی از قبیل Vbultion ' date=' PHP Nuke Evo و ... کار کردم . خودم میدونم که مدیران از این بحثهای بیخود که تهش به هیچ ختم میشه خسته هستند اگرم جواب پستهای دوستان بالا رو میدم چون از این امر بیزارم , اینکه تمامی سیستم مدیریت محتوا های اوپن سورس به صورت مجانی کار میکنند و به قول خودم دلی و برای دل خودشون و از سره علاقه کار میکنند هیچ شکی نیست , همینجا از تمامی مدیران این فروم و تمامی فرومهای دیگه تشکر و قدردانی میکنم چون دقیقا با کارشون آشنایی کامل دارم و مشکلاتش رو میدونم , اما چقدر خوبه که آدم کاری رو اگه میخواد حتی از سره لطف انجام بده به نحوه احسنت انجام بده تا کاری که انجام میشه کسی بی منتیش رو نکنه .

دوستان بنظرم شما یک تاپیک مهم بزنید تا در سردره اون سکشن باقی بمونه , در قسمت مشکلات نصب و راه اندازی به نام : تمامی مشکلات نصب و راه اندازی خود را در اینجا مطرح کنید . تا نیازی به بستنه تاپیک کسی نباشه .

درضمن من اسپم نکردم دوست عزیز !

پیروز باشید .

لینک به دیدگاه

این که بخوایم این مورد رو به موضوعات مهم اضافه کنیم امکان پذیر نیست چون خیلی موارد دیگه ای هم هستن! برای این مورد کافیه از سرچ انجمن استفاده کنید تا به تاپیک مورد نظر برسید. به همین سادگی

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان بنظرم شما یک تاپیک مهم بزنید تا در سردره اون سکشن باقی بمونه ' date=' در قسمت مشکلات نصب و راه اندازی به نام : تمامی مشکلات نصب و راه اندازی خود را در اینجا مطرح کنید . تا نیازی به بستنه تاپیک کسی نباشه .

این مورد هم یک مشکل بوجود میاره! اینکه باز مراجعه کننده هایی کل تاپیک را نمی خوانند و تاپیک پر میشه از سوال های تکراری که جوابش این خواهد بود: تاپیک را کامل مطالعه کنید!

مدیریت اینگونه فروم ها بسیار سخت است و حوصله زیادی می خواهد و دلیل راه اندازی هم عشق و علاقه می باشد و بس!

لینک به دیدگاه

من متوجه نمیشم چرا کاربران فکر میکنند پاک کردن پست ها یا قفل کردن اون ها رو بی احترامی فرض میکنند. این حق یک مدیر سایته که نظم سایتش رو حفظ کنه

لینک به دیدگاه

من متوجه نمیشم چرا کاربران فکر میکنند پاک کردن پست ها یا قفل کردن اون ها رو بی احترامی فرض میکنند. این حق یک مدیر سایته که نظم سایتش رو حفظ کنه

اصلا مهم نیست بابا ' date=' من فقط گفتم اینطور باشه بهتره , حالا شما برای نظم و انضباط پاک کنید , قفل کنید , هرکاری میدونید انجام بدید . ماکه جوابمون رو نگرفیتم .

این تاپیک رو هم پاک کنید :))

دوستان پیروز باشید .

خدانگهدارتون باشه .

[hr']

دوستان بنظرم شما یک تاپیک مهم بزنید تا در سردره اون سکشن باقی بمونه ' date=' در قسمت مشکلات نصب و راه اندازی به نام : تمامی مشکلات نصب و راه اندازی خود را در اینجا مطرح کنید . تا نیازی به بستنه تاپیک کسی نباشه .

این مورد هم یک مشکل بوجود میاره! اینکه باز مراجعه کننده هایی کل تاپیک را نمی خوانند و تاپیک پر میشه از سوال های تکراری که جوابش این خواهد بود: تاپیک را کامل مطالعه کنید!

مدیریت اینگونه فروم ها بسیار سخت است و حوصله زیادی می خواهد و دلیل راه اندازی هم عشق و علاقه می باشد و بس!

ببخشید عزیز شما به این فروم مراجعه کنید :

http://forum.xda-developers.com/

دیگه فکر نکنم مرجعی بالاتر برای گوشی های آندروید در جهان از این فروم باشه , همین کار رو انجام داده اند :)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قابل مقایسه نیست! اولا فرهنگ وب گردی، حضور در انجمن، رعایت قوانین، بودجه و حتی فرهنگ خود مردم در ایران و سایر کشورها کاملا متفاوته!

دوما تعداد کاربران و کسانی که در توسعه و پشتیبانی شرکت میکنن و تعداد مدیران اون انجمن به هیچ وجه قابل قیاس نیست!

در این انجمن به تعداد انگشت شماری کسانی رو داریم که دل میسوزونن و جواب تاپیک های کاربران رو میدن در حالی که در اون انجمن ها همه هوای همو دارن! هرکس هرچی داره میریزه رو چنته! اما اینجا متاسفانه...

در هر صورت از پیشنهادات و انتقادات شما سپاسگذارم

به امید پیشرفت وب پارسی

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام خدمت پشتیبان های محترم انجمن

بنده هنوز کاربر پرستاشاپ نشده و یک سری سؤالات دارم که نیاز به همکاری پشتیبانی پرستا شاپ هست اما متأسفانه هیچگونه راه ارتباط تلفنی و ایمیلی و یا حضوری وجود ندارد و بنده دیروز از طریق بازارچه پیام فرستادم اما متأسفانه هنوز پیگیری نشده است

آیا پشتیبانی سایت غیرفعال است؟

لینک به دیدگاه

سلام

به انجمن خوش اومدید.

پشتیبانی سایت غیرفعال نیست، مدیران مشغول انجام پروژه های مختلف هستند.

توجه داشته باشید که اینجا انجمنه و نه چت روم یا پشتیبانی آنلاین و طبیعتا پاسخگویی به سوالات و درخواست ها کمی بیشتر زمان میبره.

در نهایت میتونید از طریق پیام خصوصی به ادمین یا دانوش ، درخواستتون رو پیگیری کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

به انجمن خوش اومدید.

پشتیبانی سایت غیرفعال نیست، مدیران مشغول انجام پروژه های مختلف هستند.

توجه داشته باشید که اینجا انجمنه و نه چت روم یا پشتیبانی آنلاین و طبیعتا پاسخگویی به سوالات و درخواست ها کمی بیشتر زمان میبره.

در نهایت میتونید از طریق پیام خصوصی به ادمین یا دانوش ، درخواستتون رو پیگیری کنید.

موفق باشید

ممنون

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...