رفتن به مطلب

نصب قالب پرستا

پست های پیشنهاد شده

من یه قالب درست کردم با html و css می خوام به جای قالب پیش فرض پرستا بزارم کسی می تونه راهنمایی کنه خیلی واجبه هزینه هم می دم

فقط هزینه رو بگین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز قالب پرستاشاپ ساختار و سیستمش فرق میکنه و شما نمیتونید یک قالب اچ تی ام ال رو به جای قالب دیفالت بذارین .

پرستاشاپ اختار قالبش براساس smarty و فایل tpl هست . تنها کاری که میتونید بکنید اینه که قالبی که طراحی کردین ارسال کنید از طریق بازارچه یا پیام خصوصی تا براتون تبدیل بشه به قالب پرستاشاپ .

لینک به دیدگاه

سلام

مهرشاد جان پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر قوانین رو به روز رسانی کنید و تغییرات رو به اطلاع همه برسونید تا این قبیل مشکلات پیش نیاد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

با سلام

من از کاربران جدید پرستا هستم و مشکلی که توجهم رو جلب کرده اینه که اگر قالبی نصب بشه که دارای ماژول های خودش هست بعد شما بخوای از قالب قبلی استفاه کنی کل قالب بندی سایت بهم میریزه، بد نبود پرستا مشکلی برای این راه حل داشت یا شاید هم هست ولی من مظلع نیستم بهر حال اگز دوستان روشی برای برگرداندن ماژول ها و فرمت پیش فرض دارن لطف کنن بفرمایند تا استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز هر قالبی با یه سری ماژول سازگار میشه و شکل میگیره

معمولا ماژولها همراه قالب ارائه میشن و اگه از طریق ماژول نصاب قالب نصب بشه، در محل خودشون قرار میگیرند

ولی فعال و غیر فعال کردن ماژولها رو باید خودتون انجام بدید و این نیازی به راه حل نداره چون قرار نیست هر روز قالب عوض بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام

ببخشید شاید سوالم خیلی ابتداییه، من در نصب قالب مشکل دارم. قالب ترمه رو از سایت دانلود کردم اما وقتی در بخش مدیریت فروشگاه مسیر : تنظیمات->قالب -> افزودن جدید رو می رم ، هیچ گزینه ای برای آپلود کردن قالب نمی بینم چطوری باید یه قالب رو در پرستا شاپ آپلود کرد؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

متاسفانه موقع نصب قالب وقتی می خوام برم قسمت ماژول ها این صفحه میاد:
لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم قسمت ماژول ها باز بشه

http://uupload.ir/files/gwod_untitled.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل از ماژول leoslidershow هست، از جایی که قالب رو تهیه کردید پشتیبانی بگیرید.

این قالب رایگان بود که نصب کردم ولی تنظیمش نکردم که روی وب سایت قرار بگیره.نمی دونم باید چیکار کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...