رفتن به مطلب

چند تا سوال در بخش مدیریت پرستاشاپ 1.4.9.0

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند تا سوال در بخش مدیریت داشتم

1 : من میخوام قسمت داشبورد فروشگاهم آمار کل سفارشات و فروش ها رو صفر کنم باید چیکار کنم ؟ همچنین میخوام قسمت آمار فروش هفته هم صفرش کنم

2 : بعد اینکه قسمت مشتریان > سبد های خرید دو تا سبد خرید هست که هر کاری میکنم پاک نمیشه اینو باید چه جوری از لیست پاک کنم ؟

3: و بعد اینکه قسمت یک شروع خوب همش تیک سبز زده بجز قسمت ترکیبات ، فشرده کردن و مخزن افلاین که هشدار زردی داره روش کلیک که میکنم وارد صفحه تنظیمات > کارایی ها میشه بالاش نوشته وجود دارد یک هشدار روش کلیک میکنم اینو مینویسه

• برای استفاده از Memcached، شما می بایست افزونه ی Memcache PECL را بر روی سرور خود نصب کنید.http://www.php.net/manual/en/memcache.installation.php

در رابطه با این چیکار کنم که مشکلش حل بشه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از مدیران خواهش میکنم اول اینکه هر چه زود تر پاسخ مشکلات منو بدهند خیلی ممنون از ساپورتتون

دوم اینکه بابت اشتباه در فرستادن موضوع در بخش 1.5 از مدیران میخوام اینو انتقال بدهند به بخش 1.4

بازم پوزش میخوام و تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

من دانشم در حد مدیران این انجمن نیست و به عنوان یوزر پرستا تاحدودی با این اسکریپت آشنایی پیدا کردم و راه حل هایی که می نویسم ممکنه راه های بهتری هم نسبت به اونها وجود داشته باشه که من ازشون بی اطلاعم. بهرحال:

1- اگر میخوای آمار فروشت رو صفر کنی، فکر میکنم راه حلش اینه که سفارش های ثبت شده رو حذفشون کنی. امکان حذف سفارشات بصورت پیش فرض غیر فعاله اما از طریق آموزش تاپیک زیر می تونی فعالش کنی.

http://presta-shop.ir/forum/Thread-2252-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%8A-%D8%A7%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%86-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4?highlight=%D8%AD%D8%B0%D9%81+%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4

بعد از حذف همه سفارشات، آمار فروش و نمودارهای آماری صفر میشه.

2- از طریق پنل مدیریتی پرستا نمی دونم چه مشکلی وجود داره که چندین بار حتی روی فروشگاه خودم هم دیدم که تعداد سبدهای خزید از عدد 50 که بالاتر میره و میشه دو صفحه، دیگه درست لود نمیشه و نمیشه سبدهای خرید رو دید و پاکشون کرد.

اما از طریق پنل مدیریتی هاست میشه پاکسازی رو انجام داد. از phpMyAdmin روی نام دیتابیس سایتت کلیک کن، وارد تیبل ps_cart شو و تیک سبدهای خرید ثبت شده در دیتابیس رو بزن و روی دکمه Delete کلیک کن. اینطوری میتونی پاکسازی رو انجام بدی.

(اگر اشتباه کنی، دیتابیست خراب میشه و قابل جبران هم نیست. پس قبل از هرچیز، بک آپ رو فراموش نکن)

3- پیغام های زرد رنگی که در داشبورد دیدی ربطی به اون اخطاری که کپی کردی نداره. اون اخطار بصورت پیش فرض اونجا وجود داره تا کاربران پرستا رو از اهمیت نصب اون ماژول روی سرور باخبر کنه.

برای بهینه سازی هایی که نیازه انجام بدی تا اخطارهای زرد رنگ داشبورد سبز رنگ بشن، یک تصویر از تنظیمات لازم اتچ کردم.

post-2280-14373018728201_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

واسه من در قسمتی که دوستمون لطف کردن عکسشو گذاشتن(ccc )هنوز همشون مثل حالت پیش فرض روی گزینه پایینی هست(هر 4 تاش). اونارو باید تغییر بدم تا اون قسمت فشرده سازی سبز بشه؟ مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

به جز کوچک سازی html بقیش روی بالایی تنظیم کنید تا سرعت سایتتون بهینه بشه . مشکلی پیش نمیاد یعنی اینکارو باید انجام بدین وگرنه سرعت سایتتون افتضاح خواهد بود .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...