رفتن به مطلب

آیا استفاده از کلادفلیر اختلالی در پرداخت ها ایجاد می کند؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

بنده جدیدا با سرویسی به نام کلادفلیر آشنا شدم که گویا بسیار امنیت و سرعت سایت رو افزایش میده

فقط تنها سوالی که باقی می مونه اینه که آیا استفاده از این سرویس اختلالی در پرداخت های آنلاین ما ایجاد می کنه یا خیر؟

چون وقتی می خوایم از این سرویس استفاده کنیم مجبوریم DNS های دامنه خودمون رو که روی دی ان اس های شرکت ارایه دهنده هاست تنظیم شده به دی ان اس های کلاد فلیر تغییر بدیم

آیا این کار اخلالی در روند ثبت نام و پرداخت آنلاین ایجاد می کنه؟

ممنون میشم دوستانی که آشنایی دارند و این سیستم رو تجربه کردن توضیح بدید

برای اطلاعات بیشتر می توانید به این آدرس ها مراجعه کنید:

سایت اصلی کلاد فلیر: www.Cloudflare.com

مقاله آموزش استفاده از کلادفلر

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&ved=0CFYQFjAD&url=http%3A%2F%2Ftortak.com%2Fview%2Fcloudflare-setup.html&ei=BAZkUbuqB8Hfswb9-IGIDw&usg=AFQjCNEp7Rl_f7dsJV-oN0a_Fd2M_9Df3w&sig2=oKUrQp5wwIbXzWsNEZ_ljw&bvm=bv.44990110,d.Yms

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من مدت هاست از این سرویس هم تو هاست خودم هم هاست برخی مشتریام استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداره و اختلالی به وجود نمیاره . با خیال راحت استفاده کنید و لذتش رو ببرین :)

لینک به دیدگاه

من مدت هاست از این سرویس هم تو هاست خودم هم هاست برخی مشتریام استفاده میکنم و هیچ مشکلی نداره و اختلالی به وجود نمیاره . با خیال راحت استفاده کنید و لذتش رو ببرین :)

ممنون بهمن جان، فقط یه سوال، من یه هاست دانلود دارم که آدرسش اینه dl.EnglishPro.ir بعد وقتی که کلادفلیر رو فعال می کنم با اینکه این زیر دامنه رو هم توش تعریف کردم باز کار نمی کنه! در نتیجه تمامی لینک های دانلودی غیر فعال میشن! چارش چیه؟

لینک به دیدگاه

این سایت تنظیماتی داره که با کم و زیاد کردن میتونید نتیجه بگیرید و یکی از مشکل این سایت با بخش مدیریت هست که با تعریف زیردامنه میتونید حل کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...