رفتن به مطلب

درگاه پرداخت اینترنتی

runeblade

پست های پیشنهاد شده

با سلام

می خوام بدونم همه سایت ها و فروشگاههای اینترنتی برای استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی باید مجوز داشته باشن؟ اگر جواب آری هست لطفا راهنمایی کنین .

خیلی از سایت ها هستند که اجناسی میفروشن که از نظر بانک ها این کار ممنوع بوده اما دارای پرداخت آنلاین هستند این کار رو اونا چطور انجام میدن؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر منظور شما فروش اسباب ****شکن هست... اونها توی قراردادشون توی بانک خود را فروشنده ی خدمات و کالای مجاز معرفی می کنند، درکنارش و یا در اصل خدمات این چنینی عرضه می کنند

لینک به دیدگاه

ببینید توی ایران فروش اینترنتی خیلی راحته!! نه مجوز می خواد نه مالیات می دی و ....

اول یه اسکریپت فروشگاه ساز نصب می کنی و فروشگاهت را راه می اندازی

برای سیستم پرداخت هم وارد سایت پی لاین میشی وظرف یکی دو روز حساب تجاری برات باز می کنند

بعد می ری تو کار تبلیغات و فروش محصولات فروشگاهت ! همین

لینک به دیدگاه

تشکر می کنم از راهنماییتون میشه نوع خدماتشونو تا حد ممکن برام توضیح بدین چیز زیادی دستگیرم نشد. تو لینک پایین نوع خدماتشون هست.

http://upload7.ir/images/97720678521536084475.jpg

لینک به دیدگاه

ببینید سیستم های واسط پرداخت زیاد هستند اما راحت تر و بهترینش به نظرم همین پی لاین هست... نسخه 1.5.2 پرستا هم که نصب کنید می تونید ماژول پی لاین هم نصب کنید براش...توضیحاتش خیلی روشن نوشته... مثلا اگر یک جنس بفروشید 1000 تومن ..25 تومن بعنوان کارمزد کم می شه بقیه اش می ره توی حساب اینترنتی شما که متصل هست به حساب بانکی شما.

لینک به دیدگاه

تو پی لاین دو حالت داره

1. کارمزد از حساب شما کم بشه

2- کارمزد از حساب مشتری کم بشه

که از داخل حساب خودت میتونی این کارو انجام بدی من خودم به شخصه رو دومی گذاشتمش :D

پی لاین پولی که از تو میگیره موقع برداشت وجه تو یا همون تسویه حساب هست که به ازای هر 100000 هزارتومن فکر کنم 1000 بردارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...