رفتن به مطلب

ماژول دریافت دامنه سایت

agahassan

پست های پیشنهاد شده

با سلام ببینید موقع پرداخت کردن قبل از این که وارد مرحله پرداخت بشی یک قسمتی هست که یک سیری اطلاعات وارد میکنی من میخوام یک قسمت با عنوان دامنه سایت شما به اون اضافه کنم این قسمت باید حتما پر هم بشه یعنی ستاره دار باشه . چیکارکنم ؟ آیا ماژول خواسی میخواد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه میخواین دامنه سایت مشتری رو بگرین نیازی نیست اونجا بگیرین . تو همون صفحه محصول از بخش شخصی سازی ها یه فید تعیین کنید که ضروری باشه و همونجا بگیرین . یعنی مشتری تا آدرس دامنشو وارد نکنه نمیتونه محصول رو به سبد خرید اضافه کنه .

لینک به دیدگاه

من چون افزونه هامو برداشم خصوصی کردم یعنی حتما باید دامنه سایت تایید بشه تا افزونه کار کنه لازمه که دامنه رو داشته باشم

این شخصی سازی کجاست ؟ یکم بیشتر توصیح بده

لینک به دیدگاه

اینجوری افزودن به سبد خرید میره و کاربر حتما باید رو مشاهده کلیک کنه تا بفهمه که باید دامنه اضافه کنه .

بابا خریدارای من اینقدر منگلن که همینجوریش از فروشگاه به زور خرید میکنن وای به حال این که اینم بذارم نمیتونید کاری بکنید تو قسمت پرداخ میهمان یک فیلد اجباری برای دریبافت دامنه اضافه بشه ؟

لینک به دیدگاه

خیر دوست عزیز ، اینکار به همین سادگی نیست ، یا باید ماژول نوشته بشه یا اساس پرستا ویرایش بشه . رایگان چنین امکانی رو نمیتونید پیاده کنید . باید درخواست شخصی سازی از بازارچه ارسال کنید .

لینک به دیدگاه

همه کاربران لطف کنند قوانین انجمن رو یه مروری بکنند ، برای راحت تر بودن در انجمن یه نگاهی بندازید ، هم وقت خودتون گرفته نمیشه هم مدیران .

هر گونه قیمت گذاری ، برآورد هزینه و موارد این در تاپیک ها ممنوعه و باید از طریق بازارچه درخواست بدین برآورد قیمت بشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...