رفتن به مطلب

مشکل در اجرای پرداخت به دو صورت

hamidtbt

پست های پیشنهاد شده

سلام . من ماژول فروتل را نصب کردم ولی میخوام در کنارش از ماژول های پرداخت آنلاین نظیر بانک ها و پی لاین را هم داشته باشم . با این تفاوت که قیمت پست را از ماژول فروتل دریافت کنه و فقط پرداخت با ماژول های بانکی انجام بشه ؟

1- آیا ممکن هست ؟ لطفا روش آن را بگید.

2-اگر گزینه 1 نشد چطوری میشه پرداخت آنلاین را اضافه کرد و یک قیمت حدودی برای پست گذاشت و مشتری هرکدام را که خواست انتخاب کنه یعنی با فروتل یا آنلاین.

من رفتم یه حامل تعریف کردم و ماژول پی لاین را هم نصب کردم ولی در قسمت ارسال ها در سایت فقط گزینه های فروتل میاد .

یک سوالی هم خارج از این موضوع دارم :

من قالب دارچینا نسخه حرفه را گرفتم میخواهم سبد خریدش در در مثل قالب پیش فرض در ستون ها باشه یعنی زیر بلوک های پروفروشترین ها و...

با تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی که نتونست مشکل من را حل . یکم واضح تر میگم که مشکل اگه تونستید حل کنید.

من ماژول فروتل را دارم و باهاش هیچ مشکلی ندارم ولی در کنارش میخواهم از ماژول پرداخت بانک ملت هم استفاده کنم .

1- من یک متصدی حمل تعریف کردم.

2- دامنه های وزن را نیز تعریف کردم.

3- در قسمت ارسال رفتم که برای دامنه های وزنی که تعریف کردم قیمت بدم ولی هیچی نمیاد قبلا گزینه هاش باز بود ولی الان هیچی باز نیست در عکس زیر بیشتر متوجه می شوید. ( پیوست شد. )

4- وقتی خریدی انجام میدم فقط پرداخت با فروتل فعال هست.

حالا میخوام بدونم مشکل من کجاست .

post-17-14373018811365_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...