رفتن به مطلب

تغییرات در فوتر سایت

mahdi0181

پست های پیشنهاد شده

استفاده از تگ اختصاصی در ایجاد تاپیک به محرومیت چند روزه از دسترسی به انجمن منجر خواهد شد ، ;دوستان بعدا نگن تذکر داده نشد .

اختصاصی برای مدیران هست فقط و بقیه اعضا حق استفاده از این تگ رو ندارن . یکمی موقع ایجاد تاپیک دقت کنید .

با ویرایش فایل footer.tpl یا blockcms.tpl میتونید تغییرات تو فوتر اعمال کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

استفاده از تگ اختصاصی در ایجاد تاپیک به محرومیت چند روزه از دسترسی به انجمن منجر خواهد شد ، ;دوستان بعدا نگن تذکر داده نشد .

اختصاصی برای مدیران هست فقط و بقیه اعضا حق استفاده از این تگ رو ندارن . یکمی موقع ایجاد تاپیک دقت کنید .

به نظرم بهتره کلا این برچسب فقط برای مدیران قابل استفاده باشه / مثلا دوست عزیزی که همین تاپیک را باز کرده و پرسشی را مطرح کرده که بارها پاسخ داده شده و ایشون اصلا با شرایط و جو اینجا آشنا نیست و بنده خدا از کجا می دونسته که اختصاصی مال مدیران هست!
لینک به دیدگاه

به نظرم بهتره کلا این برچسب فقط برای مدیران قابل استفاده باشه / مثلا دوست عزیزی که همین تاپیک را باز کرده و پرسشی را مطرح کرده که بارها پاسخ داده شده و ایشون اصلا با شرایط و جو اینجا آشنا نیست و بنده خدا از کجا می دونسته که اختصاصی مال مدیران هست!

اصلا ربطی نداره دوست من

دونستن یا ندونستن مساله ای رو عوض نمیکنه ، اختصاصی یعنی چی ؟!! یعنی یا کسی ماژول میخواد ارائه بده یا قالب یا مورد خاصی که اختصاصی هست . پرسیدن سوال که اختصاصی نمیشه ! :D پرسید نشوال یا تگ مشکل میخوره یا حل شده یا سوال

البته دیده نشدن برای بقیه کاربران اگه عملی باشه چه بهتر که انجام بشه .

لینک به دیدگاه

اصلا ربطی نداره دوست من

دونستن یا ندونستن مساله ای رو عوض نمیکنه ، اختصاصی یعنی چی ؟!! یعنی یا کسی ماژول میخواد ارائه بده یا قالب یا مورد خاصی که اختصاصی هست . پرسیدن سوال که اختصاصی نمیشه ! :D پرسید نشوال یا تگ مشکل میخوره یا حل شده یا سوال

البته دیده نشدن برای بقیه کاربران اگه عملی باشه چه بهتر که انجام بشه .

من معذرت میخوام، نمیدونستم.بازم شرمنده

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

از كجا ميشه اين فايل footer.tpl رو پيدا كرد و ويرايشش كرد؟ ميشه راهنمايي بيشتري بكنيد

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

سلام

طبق فرموده جناب مدیر در فایل blockcms.tpl تغییرات انجام دادم

بطور فرض لینک فروشگاههای من رو حذف کردم ولی در سایت این تغییر اعمال نشد

لینک به دیدگاه

بعد هر تغییری در پرستاشاپ باید به منوی پارامترهای پیشرفته / کارایی بروید و روی پاک کردن حافظه موقت کلیک کنید

ممنون از پاسخ شما دوست عزیز ؛

هم این کار انجام شده بود و هم کامپایل مجدد ولی هنوز تغییری مشاهده نشده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...