رفتن به مطلب

تغيير ماژول ها در ساختن قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام. يک سوالی داشتم. وقتی يک قالب ميخواهم edit يا طراحی کنم مجبور ميشم به قسمت /...prestashop/modulesبروم و کد css ماژول را تغيير بدهم که اين کار باعث ميشه تا قالب های ديگر نمايش سابقشان را از دست به دهند و به هم ريخته شوند و فقط قالب جديد خوب کار ميکنه.

وقتی هم که به قسمت prestashop/theme/default/modules می رورم فايل css نداره و فقط يک فايل tpl هست.

آيا tpl را بايد edit کنم؟

اگر اينجوری هست لطفاً يک راهنمای استفاده از smarty را معرفی کنيد.

مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی قالب طراحی میکنید ، یک پوشه داخل پوشه قالب به اسم modules ایجاد میکنید . بعد میرین و از پوشه modules اصلی ، اون ماژولی که میخواین شخصی کنید یه کپی ازش میگیرین و میارین داخل پوشه modules داخل قالب پیست میکنید . بعد فایل های اضافی داخل پوشه رو به جز فایل تی پی ال ماژول پاک میکنید. یعنی داخل پوشه فقط تی پی ال ماژول باید بمونه .

حالا برای فایل های استایل هم همین روش رو انجام میدین ، البته باید اونا رو داخل پوشه themes/yourtheme/css/module/ بذارین . این کارو اگه انجام بدین دیگه نیازی نیست برین فایل های اصلی ماژول ها رو ویرایش کنید و اونا اورجینال باقی میمونند .

برای اسمارتی هم راهنما فقط سایت انگلیسی اونه و مرجع فارسی وجود نداره .. میتونید تو گوگل جستجو کنید .

لینک به دیدگاه

وقتی قالب طراحی میکنید ، یک پوشه داخل پوشه قالب به اسم modules ایجاد میکنید . بعد میرین و از پوشه modules اصلی ، اون ماژولی که میخواین شخصی کنید یه کپی ازش میگیرین و میارین داخل پوشه modules داخل قالب پیست میکنید . بعد فایل های اضافی داخل پوشه رو به جز فایل تی پی ال ماژول پاک میکنید. یعنی داخل پوشه فقط تی پی ال ماژول باید بمونه .

حالا برای فایل های استایل هم همین روش رو انجام میدین ، البته باید اونا رو داخل پوشه themes/yourtheme/css/module/ بذارین . این کارو اگه انجام بدین دیگه نیازی نیست برین فایل های اصلی ماژول ها رو ویرایش کنید و اونا اورجینال باقی میمونند .

برای اسمارتی هم راهنما فقط سایت انگلیسی اونه و مرجع فارسی وجود نداره .. میتونید تو گوگل جستجو کنید .

مرسی از راهنماييتون. يک جا رو خوب متوجه نشدم. شما گفتی فايل های اضافی داخل پوشه رو به جز فايل تی پی ال حذف کنم. اين داخل پوشه منظورتون پوشه prestashop/theme/my theme/modules/module 1 هست ديگه؟

يعنی فقط تی پی ال و اينجا نگه دارم. بعد برم يک پوشه modules تو قسمت css در my theme بسازم و فقط فايل css هر ماژول رو به پوشه ی مربوطه ی آن css/modules/module1 انتقال بدم درسته؟

لینک به دیدگاه

مرسی از راهنماييتون. يک جا رو خوب متوجه نشدم. شما گفتی فايل های اضافی داخل پوشه رو به جز فايل تی پی ال حذف کنم. اين داخل پوشه منظورتون پوشه prestashop/theme/my theme/modules/module 1 هست ديگه؟

يعنی فقط تی پی ال و اينجا نگه دارم. بعد برم يک پوشه modules تو قسمت css در my theme بسازم و فقط فايل css هر ماژول رو به پوشه ی مربوطه ی آن css/modules/module1 انتقال بدم درسته؟

کاملا درست متوجه شدین ! :D

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با سلام خدمت آقا بهمن عزیززززززززززز

امیدوارم حالتون خوبه باشه

خیلی خیلی خوشحالم که هروقت هر کاربری موضوعی رو ارسال می کنه آقا بهمن جزء کسانی هست که خیلی فعاله و بیشترین پاسخ رو به کاربرا میده و کار همه کاربرا رو راه میندازه تقریبا.

انشالله که همیشه کار همه کاربرا همینجوری حل بشه و مشکلی واسه کسی پیش نیاد.

فقط یک سوال از آقا بهمن عزیز دارم ، چرا به ایمیل ها وپی ام های خصوصی تون جواب نمیدید؟

حتما باید همه مسائل داخل انجمن مطرح بشه تا کاربری بتونه جوابش رو بگیره.

مثلا من حدود 4 ماه پیش یکدونه ماژول از بازارچه گرفتم که با قالبم سازگاری نداره از لحاظ ظاهری. هرچه قد آقا دانوش به شما سفارش کردن که برام با قالب هماهنگش کنید هماهنگش نکردین ، هرچقد خودم ایمیل زدم ، پی ام دادم ، پیامک دادم باز هم جواب ندادین.

باز با این اوصاف دانوش جان تا جایی که می تونستن ماژول رو با قالب هماهنگ کردن ولی بازم ناهماهنگی های داره که دانوش جان گفتن باید خود طراح قالب سایت که آقا بهمنه عزیز هستش زحمت نهاییش رو بکشن ، ولی ظاهرا آقا بهمن فقط مسائلی که داخل انجمن مطرح میشه رو پاسخگو هستند ، چراشو نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گفتم اینجا مطرح کنم شاید رحمت آقا بهمن شامل حال من هم بشه و ماژولی روکه قبل عید 40 تومن پول دادم و 20 تومن هم مجددا واسه سازگاریش دادم رو مجددا برام ویرایش کنه.

قبلا هم ماژول دیگه ناسازگار داشتم که آقا بهمن چون طراح قالب سایت هستن موفق شدن نیم ساعته درستش کنن ، ولی همین ویرایش کوچک واسه این ماژولم برای دانوش جان حدود نصفه روز طول کشید چرا که با ساختار قالب سایتم آشنایی نداشتن.

انشالله رحمت و لطف آقا بهمن شامل حال تمام کاربران این سایت بشه ، انشالله

لینک به دیدگاه

کلیه درخواست های شخصی سازی و ... رو از طریق بازارچه یا پیام خصوصی مطرح کنید ، بین 24 تا 48 ساعت بررسی ، برآورد هزینه و زمان شده و جواب داده میشوند ، هم از طرف بنده هم سایر مدیران . طبیعتا به دلیل کمبود وقت و گرفتاری و ... هر مدیری فقط میتونه به تعداد درخواست های مشخصی پاسخ بده و یا رسیدگی کنه و بعضی وقتا اولویت رسیدگی به درخواست ها اجازه نمیده به هر ایمیل یا پیامی جواب داده بشه .

درخواست خودتون رو ارسال کنید از طریق بازارچه ، بررسی شده و هزینه آن برآورد میشود ، بعد از واریز مبلغ از طریق بسته پرداخت مشتری ، درخواست شما انجام میگیرد . موفق باشید

لینک به دیدگاه

اقا بهمن شما خودتون بارها خواسته بودید که تمام در خواست هام رو از طریق ایمیل مطرح کنم ، تا به حال هیچ گاه نگفته بودین که از طریق بازارچه اقدام کنم ، حداقلش این بود که به ایمیل جواب میدادین و زمان و هزینه رو اونجا مطرح می کردین یا می فرمودین که از طریق بازارچه اقدام کنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز انجمن جای این بحث ها نیست ، بحث های نا مرتبط با موضوع تاپیک مطرح نکنید . درخواستی دارین در بازارچه بفرستین تا یکی از مدیران براتون انجام بده ( منم یکی از مدیران هستم فکر کنم ) ، اون موقعی که میگفتم به ایمیل بفرستین مال زمانی بود که قالبتون رو طراحی کرده بودم و در طول پشتیبانی همون قالب بود . الان که در انجمن چنین چیزی مطرح میکنید من که نمیتونم بگم از طریق ایمیل با من تماس بگیرین براتون انجام بدم ! چون خلاف مقررات انجمنه و باید مطابق روال قانونی انجمن بهتون پیشنهاد بدم از بازارچه یا پیام خصوصی پیگیری کنید .

این تاپیک نیز به زودی پاکسازی میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...