رفتن به مطلب

مشکل طرح نگاری تصویر

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

دوستان من قسمت طرح نگاری تصویر هر تغییری ایجاد میکنم.(کاتالوگ/طرح نگاری تصویر).....هیچ اتفاقی نمیفته!!!!!هرچی هم گشتم چیزی تو سایت ندیدم....

ممنون میشم راهنمایییم کنیین....چون همه فروشگاه به این قسمته!!!!

مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای استفاده از این ویژگی بسیار جالب پرستاشاپ، از منوی کاتالوگ، زیر منوی طرح نگاری تصاویر را انتخاب کنید

در صفحه ی مربوطه بر روی "اضافه کردن جدید" کلیک کنید تا به صفحه ایجاد تصاویر منتقل شوید.

در این صفحه:

1- یک نام برای تصویری که قرار است ایجاد شود انتخاب کنید

2- یک تصویر که به عنوان مثال حاوی عکس 3 تا از محصولات شماست رو انتخاب کنید

3- بر روی "ذخیره و ماندن" کلیک نمائید

------- تصویر شما آپلود شده و دو قسمت (شاخه و تصویر کوچک ثانویه) به این صفحه اضافه شدهاست. حالا :

1- فرض کنید اولین محصول شما در عکس آیپاد نانو است. برای انتخاب آن، با کلیک و نگه داشتن ماوس روی گوشه سمت راست بالا و کشیدن ماوس تا گوشه سمت چپ پائین تصویر آیپاد، یک مربع فرضی به دور محصول بکشید

2- با کشیدن این مربع به دور تصویر دلخواه، یک باکس برای انتخاب محصول در زیر عکس پدیدار میشود. با وارد کردن قسمتی از نام محصول میتوانید آنرا در این قسمت انتخاب کنید. در اینجا آیپاد نانو را انتخاب نمائید. برای سایر محصولات موجود در عکس هم همین کار را تکرار کنید.

3- شاخه یا شاخه هایی که میخواهید این تصویر در بالای آنها نمایش داده شود را از قسمت شاخه ها انتخاب نمائید.

4- بر روی ذخیره کلیک نموده و به شاخه های انتخاب شده در فروشگاه بروید و نتیجه کار را مشاهده نمائید.

نکته : این قسمت در نسخه فارسی به دلیل راستچین شدن صفحات ، کمی بهم ریخته است و قرینه عمل میکند. اگر با این حالت مشکل دارید ، زبان بخش مدیریت را روی انگلیسی تنظیم کنید و تصاویر را ایجاد نمائید و سپس به حالت اول برگردید ( خودم تست نکردم)

موفق باشید

(رامتین)

لینک به دیدگاه

مرسی از دوستان که جواب دادن...اما همه تغیرات رو ایجاد کردم.....اما هیچ اتفاقی نمیفته!!!!!!!!!!!

الان همه رو هم پاک کردم.....بازم همونا هستن!!!!! خیلی عجیبه!!!!!

یکی هست تخصصی جواب مارو بده؟؟؟؟

الان همه طرح نگاری ها پاک هستن....اما بازم همون صفحات نشان داده میشن!!!!!!

نسخه 1.5

لینک به دیدگاه

من هنوز متوجه نشدم شما چه مشکلی دارید و هیچ کمکی دریافت نمیکنید تا درست توضیح بدید چه کاری میخواید انجام بدید؟ چه چیزی رو تغییر میدید؟ چه طوری تغییر میدید؟ اگر لازمه عکس بذارید تا مشکلی نداشته باشید

لینک به دیدگاه

دوستان اون قسمت طرح نگاری.......هرچی اضاف و کم بشه ...هیچ اتفاقی تو قسمت طرح نگاری نمیفته!!!!!!!!

الان این عکسو نگاه کنییین!!! در قسمت طرح نگاری همه رو پاک کردم.....یدونه خودم اضاف کرد!!!!!

http://upload7.ir/images/17188446892825062553.jpg

الان سایتو بببنید...... همون چیزی که از ابتدا بوده رو نشون میده!!!!!

http://upload7.ir/images/39904445696663793323.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز طرح نگاری تصویر میدونید چه کاربردی داره ؟!! این عکسی که گذاشتین صفحه اول فروشگاه شما رو نشون میده و اون ماژول اسلایدره ! طرح نگاری تصویر کارش یه چیز دیگس و تو صفحه شاخه ها اعمال میشه .

برای تغییر اون عکسا باید برین به بخش ماژولها/ماژول اسلایدر/پیکربندی

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام

من از پرستا شاپ 1.5.4.1 پارسی استفاده میکنم و در طرح نگاری تصویر اگه هر قسمتی از تصویر رو انتخاب کنم , قسمت انتخاب شده به سمت راست تصویر میچسبه

امیدوارم این مشکل بزودی برطرف بشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...