رفتن به مطلب

مشکل با با مراحل خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام

این سایت ما فیل شده هاستم فیل...ر شده نشون میده!!!

چه کنم؟

حالا شانسی الآن اضافه به سبدش درست شده

ولی زمانی ادامه خرید میزنم صفحه می ایسته!!!!!!!!!!!!!!

ایمیل : [email protected]

پسوورد : 12345

آدرس سایت

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود،

مشکل شما به علت تغییر دامنه و باگ موجود در سیستم کوکی پرستاست که راه حل مشخصی ندارد

در انجمن جستجو کنید و روش هایی که برای عدم لاگین کاربران در سایت ذکر شده رو تست کنید

مثل تغییر سیستم کوکی

تغییر ساب دامین

احتمال این که کاربران جدید مشکلی با سایتتون نداشته باشن زیاد هست ولی کاربرانی که عضو بودن و لاگین بودن دیگه نمیتونن لاگین کنند چون کوکی روی سیستمشون مونده

لینک به دیدگاه

داداش این قالب هیچ جاییش برای اکانت یوزر نداره یا حداقل من ندیدم خب آخه راستش دادا من توی این پرستا از کلاس اول دبستان هم بیسوادترم!!!

خولاصه جایی نداره که بشه یوزر خارج بشه که من با 1 جدید برم ببینم به جدیدها هم گیر میده یا خیر!!!

تنزیماتی هم که تو این پست بو انجام دادم و به این ارور ها بر خوردم....

http://01.seryal-shop.ir/img/admin/error2.pngنمی توان برروی فایل تنطیمات دوبارنویسی کرد.

وجود دارند 2 هشدار برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

• برای استفاده از Memcached، شما می بایست افزونه ی Memcache PECL را بر روی سرور خود نصب کنید.http://www.php.net/manual/en/memcache.installation.php
  • برای استفاده از CacheFS دایرکتوری /home/seryalsh/domains/seryal-shop.ir/public_html/01/cache/cachefs باید قابل نوشتن باشد

عزیز من میدونم آخرش کاره خودت باید یوزر پس بدم به خودت 1 نگاهی بندازی...

لینک به دیدگاه

تنها راه حل شما اینه که پرستاشاپ رو از اول نصب کنید روی یک دامنه جدید ، محصول آنچنانی هم ندارین که اهمیتی داشته باشه این امر .

تنها راهکار شما : نصب پرستاشاپ در دامنه ای مثلا bahman.com بعد انتقال به دامنه bahman1.com بعد انتقال به دامنه bahman2.com و الی آخر ... راهکاری که قبلا تست شده و افراد دیگری همین الان دارن ازش استفاده میکنند بدون مشکل . با زیر دامنه به ده ها مشکل برمیخورین .

دنبال سوال یا اما و اگر و نمیشه و از این حرفا هم نباشین که من تنها راهکار موجود برای شما رو مطرح کردم و همینجوری ادامه بدین تا سال دیگه هم مشکلتون حل نمیشه . به جای تلف کردن وقتتون ( تا الان دو سه ماه وقتتون رو هدر دادین پای این مشکل در حالی که میتونستید در این دو ماه ، ده ها فروشگاه جدید نصب کنید و صد ها محصول وارد کنید )

همین الان برین دنبال اینکار یه اونقدر صبر کنید تا مشکلتون شاید و شاید و شاید حل بشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

عجب چیزی !!! قالب چرا میپره ؟! قالب در پوشه themes وجود داره باید برش دارین و تو کامپیوترتون ذخیره کنید . بعد از نصب نسخه جدید قالب رو تو پوشه تم باز کپی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...