رفتن به مطلب

امنیت در پرستا شاپ

javad_lee

پست های پیشنهاد شده

عرض ادب و احترام به تمامی مدیران و کاربران

چطور میتونیم فروشگاه خود را ایمن کنیم که هکری نتواند به سایت و هاست آسیبی برساند و در واقع نتونه هیچ کاری انجام بده ؟

چه راه کار هایی رو پیشنهاد میدید که انجام بدیم تا پرستاشاپ ما در امنیت کامل باشه ؟

آیا هاست نیز میتونه نقش داشته باشه در این زمینه ؟ قععا جواب مثبت است لطفا در این مورد نیز توضیحاتی رو نقل نمایید و بیشتر تاکید من بر روی پرستاشاپ هست که از امنیت بالایی برخوردار باشه .

لطفا راه ها و آموزش های ایمن کردن پرستاشاپ را بیان کنید .

با تشکر پیشاپیش

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من خیلی تخصص در این زمینه ندارم ولی میدونم که امنیت سایت 50% به هاست مربوط میشه که بتونه در مقابل حملات مقاوم باشه و 50% به مدیر سایت که چه اسکریپت و فایلهایی رو با چه دسترسی هایی روی هاست قرار میده

اما در مورد پرستاشاپ میتونم بگم تا 99% ههه موارد ایمنی رعایت شده و تنها چیزی که ممکنه امنیت سایت رو تهدید کنه و به ذهن من میرسه، ماژولهای نا امن و غیر اصولی هست و در واقع بعید میدونم که خود پرستاشاپ نقطه ضعفی از نظر ایمنی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در این زمینه مقاله ای رو منتشر کردم که میتونید از اینجا مشاهده کنید :

http://presta-shop.ir/forum/Thread-3515-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%DA%A9-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA

با تشکر ویژه از رامتین عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...