رفتن به مطلب

جابجایبی فیلدهای دیتا بیس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من پرستا فروشگاه را از نسخه 1.4 به 1.5 بروز رسانی کرده ام و سبد خرید و حساب کاربریش اطلاعات را می پرونه . یعنی وارد حساب میشید و با رفرش شدن حساب کاربری خارج میشه

یه نسخه 1.5 از اول نصب کردم دیدم مشکلی نداره و مشکل از بروز رسانی هست . حالا میخوام دیتا بیس مربوط به سفارش ها ، محصولات و حساب های کاربری را منتقل کنم .آیا این امکان وجود داره ؟نام فیلدها را مدیران مربوطه میدانند یا خیر؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید منبع مشکل رو پیدا کنی - آدرس وب‌سایت رو قرار بده شاید بشه مشکل رو فهمید

این که شما بخوای روی پرستاشاپ 1.5 خامی که ریختی اطلاعات پرستای قبلیت رو منتقل کنی زیاد ممکنه راحت نباشه و در صورت اشتباه ممکنه مشکلاتی پیش بیاد

من دیتامدل های هر دو نسخه پرستا 1.4 و 1.5 رو روی اسکای درایو (به دلیل حجم زیاد) آپلود کردم ولی به شما توصیه نمی‌کنم دستی این کار رو انجام بدی

http://sdrv.ms/12tevOE

لینک به دیدگاه

کمی صبر کنید . در اینترنت اکسپلورر دیرتر ولی در موزیلا و کروم بعد از تقریبا یک دقیقه

کافیه روی منوی جزئیات حساب کاربری کلیک کنید سریع خارج میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...