رفتن به مطلب

تصاویر

sara

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام از قسمت مدیریت که یه قسمتی به نام تصاویر هست که میتونیم از اون قسمت اندازه تصاویر خودمون رو تغییر بدیم رو جوری تنظیم کنم که فقط عکس زیر شاخه ها رو بتونم بزرگ کنم مانند تصویر زیر,ممنون میشم راهنماییم کنید.

post-281-14373017370936_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این امکان فکر نمیکنم از بخش مدیریت وجود داشته باشه. یا باید با دستکاری درسایز عکس هاتون این کار رو انجام بدید یا کل بند انگشتی ها رو تغییر سایز بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این امکان وجود داره . اول باید یه تو قسمت تصاویر یه چیز دیگه اضافه کنید به اسم مثلا زیرشاخه ها . بعدش هر اندازه ای که دلتون میخواد بهش بدید . حالا باید برید تو کدهای قالبتون این تنظیمات جدید رو اعمال کنید که یکم باید از php سررشته داشته باشید . اگه نتونستید پیام خصوصی بدید براتون حل کنم .

لینک به دیدگاه

دوباره سلام

باور کنید دوستان اگه یکی 2 ساعت تو روز وقت اضافه داشتم مطالب آموزشی جالبی رو در مورد پرستاشاپ ، قالب و طراحی حرفه ای براتون مینوشتم . حیف که سرم شلوغه فعلا . :D

اما بریم سر آموزش

- اول باید بریم تو قسمت قالب مورد نظرمون و فایل category.tpl رو باز کنیم . میتونید از ناد پد یا وردپد ویندوز استفاده کنید.البته بهتره اول با wordpad بازش کنید بعد ذخیره کنید . بعدش با notepad بازش کنید تا بهم ریختگی نداشته باشه :idea:

- حالا عبارت زیر رو پیدا کنید .( حدودا سطر 68 باید باشه . البته تو قالبهای مختلف فرق میکنه )

%7B$link-
{else}
%7B$img_cat_dir%7Ddefault-medium.jpg

حالا برید تو قسمت مدیریت و تصاویر و از اونجا یه گزینه دیگه اضافه کنید به اسم " zirshakhe " و اندازش رو هر چی دلتون خواست قرار بدید.

- خوب میرسیم سر قسمت جالب کار :exclamation:

- کد بالایی رو با کد زیر جایگزین کنید و فایل category.tpl رو ذخیره کنید . فقط دقت کنید اشتباه نکنید که قالبتون بهم میریزه

%7B$link-
{else}
%7B$img_cat_dir%7Ddefault-medium.jpg

کار تموم شد . سخت که نبود ؟؟ ;)

حالا یه کار مونده که باید انجام بدید . برید تو قسمت مدیریت و قسمت تنظیمات تصاویر و ایجاد دوبار هبند انگشتی ها رو کلیک کنید تا تصاویرتون از اول ساخته بشند .

فقط یه چیز دیگه یادم رفت بگم . باید برید تو قسمت تنظیمات مدیریت و اعمال کامپایل رو فعال کنید بعد برید تو سایتتون تا بتونید تغییرات رو ببینید . بعدش برگردید و اعمال کامپایل رو غیرفعال کنید

حالا میتونید از کاری که انجام دادید لذت ببرید :blush:

تشکر و سپاس و اعتبار هم نمیخواد !!! ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...