رفتن به مطلب

مشخص کردن قیمت پست سفارشی و پیشتاز

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

خیلی عجیبه که تا حالا این سوال تو انجمن پیش نیومده یا شایدم پیش اومده و من پیدا نکردم. به هر حال می خوام ببینم چجوری میشه یه کاری کرد که اگه مشتری پست پیشتاز رو انتخاب کرد مثلا 6 تومن رو فاکتورش بابت هزینه ی پست بره و اگه پست سفارشی رو انتخاب کرد 2500؟ بدون در نظر گرفتن قیمت و وزن.

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ا شما باید حامل رو تعریف کنید سپس در قسمت ارسال ها یک فرم ظاهر میشه شما باید حامل تون رو انتخاب کنید و برای مناطق مثلا اسیا اروپا و غیره قیمتی رو وارد کنید درصورتی که نتونستید بهم اعلام کنید موفق باشید

لینک به دیدگاه

ا شما باید حامل رو تعریف کنید سپس در قسمت ارسال ها یک فرم ظاهر میشه شما باید حامل تون رو انتخاب کنید و برای مناطق مثلا اسیا اروپا و غیره قیمتی رو وارد کنید درصورتی که نتونستید بهم اعلام کنید موفق باشید

ممنون از جوابتون. الان من 2 تا حامل رو تعریف کردم. یکی رو فقط آسیا رو تیک زدم و یکی رو فقط آفریقا. ولی تو قسمت ارسال ها (هزینه‏‏‏‏‏‏های حمل، مناطق جغرافیایی و دامنه‏‏‏‏‏‏ها) این رو نوشته : هیچ دامنه ای برای این حامل تعیین نشده است.

اگه تو قسمت بالا هم مثلا قیمت 6000 تومن رو وارد کنم، برای هر دو حامل همین قیمت رو اعمال می کنه. به نظرتون اشکال از کجاست؟

[align=right]ویرایش:

اگر محدوده ی وزن یا قیمت براش تعریف کنم جواب میده ولی نمی خوام محدودیت داشته باشم. مشتری در هر صورتی بتونه دوتاشو انتخاب کنه.

[/align]

[align=right]ویرایش 2:

اگه محدودیت قیمت هر دو روش رو مثلا 0 تا 1000000 ریال تعیین کنم جواب میده ولی وقتی میری تو قسمت پرداخت فقط پست پیشتاز رو نشون میده

ویرایش 3:

درست شد. لزومی ندارد که آسیا یا آفریقا و ... انتخاب شود. الان هم پیشتاز هم سفارشی هر دو در منطقه ی آسیا تعریف شده اند و هر دو محدوده ی قیمت 0 تا 1000000 ریال دارند، اما در قسمت ارسال هزینه های متفاوتی تعریف شده است

:)

ممنون از راهنماییه اولیه تون که اگه نبود به این راه حل نمی رسیدم. :)

[/align]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...