رفتن به مطلب

قالب جدید رایگان و فوق العاده leo_converse برای پرستاشاپ 1.5

پست های پیشنهاد شده

• 2 weeks later...

با سلام و آرزوی قبولی طاعات

چند تا مشکل در این قالب وجود داره که خواهش می کنم اساتید بررسی بفرمایند

اول - حالت ریسپانسیو قالب از بین رفته حال آنکه در بسته اصلی قالب وجود دارد

دوم - همون طور که در عکس زیر معلومه در ماژول محصولات جدید توضیحات به صورت کامل نمایش داده نمیشه اما در بسته اصلی همچین مشکلی نیست

http://upload7.ir/images/66704972055974770362.jpg

سوم - ماژول سرچ که در بسته اصلی هست در پک فارسی نیست

چهارم - هرچی شاخه اضافه می کنم در زیرمجموعه خانه قرار میگیره و مثل بسته اصلی در قسمت منو به تفکیک نمی آید .

http://upload7.ir/images/12613842103657625634.jpg

پنجم - مشکل قبلی ذکر شده در همین تاپیک در رابطه با اسلایدشو برطرف نشده .

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشکل از تنظیمات هست یا بسته نیاز به اصلاح داره؟؟؟

توضیح: قسمت راست عکس ها مربوط به بسته فارسی و قسمت چپ مربوط به بسته اصلی هست .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این قالب کلا ایراد داره!

سلام

ظاهرا بومی سازی به خوبی انجام نگرفته و نیاز به بازبینی داره و با توجه به مشغله دوستان فعلا کسی رسیدگی نمیکنه

امیدواریم به زودی یکی راهنمایی کنه .....

( پشتیبانی پرستا ضعیف عمل میکنه ... پیش به سوی فروشگاه ساز جومشاپینگ جوملا البته اگه تا آخر ماه رمضان نشد با پرستا فروشگاه رو راه اندازی کرد )

لینک به دیدگاه

این قالب به خودی خودش دو سه تا باگ داره. قالب های رایگان پشتیبانی ندارند به اون صورت. اما باید منتظر بمونید چون فعلا کمی مشغله داریم و زیاد نمیتونیم به مسائل جانبی بپردازیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

برخی از مواردی که ذکر کردید از نا آشنایی شما با پرستاست و برخی دیگه به دلیل مشکلات خود قالب نه بومی سازی آن هست.

مشکل اول وجود ندارد. راست چین سازی ارتباطی به رسپانسیو نداره

پیکربندی ماژول رو ببینید تا شاید تعداد کاراکترها قابل تنظیم باشه. این مورد هم هیچ ارتباطی به راست چین سازی نداره

سومین مشکل به دلیل عدم آشنایی شما با ماژول هاست. به پیکربندی ماژول منو مراجعه کنید و جستجو رو براش فعال کنید

جواب سوال چهارم هم با سوم یکی هست

مشکلی در اسلایدشو نیست و بعد از اصلاح سوم مشکل خاصی نداره

انتظار شما از قالب رایگان بومی شده بیش از توان این قالب هست. هنگام خرید در توضیحات و فونت بزرگ نوشته شده که این قالب پشتیبانی نداره پس انتظار و انتقاد شما به جا نیست.

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

با سلام

برخی از مواردی که ذکر کردید از نا آشنایی شما با پرستاست و برخی دیگه به دلیل مشکلات خود قالب نه بومی سازی آن هست.
در این که شکی نیست آخه ما تازه با پرستا آشنا شدیم و اول راهیم

مشکل اول وجود ندارد. راست چین سازی ارتباطی به رسپانسیو نداره
من بسته آسان نصب منتشر شده خود شرکت رو نصب کردم و قابلیت ریسپانسیو در آن هست اما بسته فارسی شده این قابلیت رو نداره

سومین مشکل به دلیل عدم آشنایی شما با ماژول هاست. به پیکربندی ماژول منو مراجعه کنید و جستجو رو براش فعال کنید
حق با شماست اما بعد از فعال سازی طرف چپ صفحه قرار نمی گیره به عکس توجه بفرمایید

http://upload7.ir/viewer.php?file=69635006943049244418.jpg

http://upload7.ir/images/69635006943049244418_thumb.jpg

جواب سوال چهارم هم با سوم یکی هست
کاش راهنمایی می فرمودید چون به ماژول منو هم هرچی ور رفتم نشد . زیر شاخه ها نمیاد تا اضافه کنم

انتظار شما از قالب رایگان بومی شده بیش از توان این قالب هست. هنگام خرید

در توضیحات و فونت بزرگ نوشته شده که این قالب پشتیبانی نداره پس انتظار و

انتقاد شما به جا نیست.

ممنون از توجه شما

اولا نمیدونم چی باعث شده که فکر کنید انتظارات ما بیش از حد هست

ثانیا اگه پشتیبانی داشت که نمی اومدیم اینجا با خواهش از شما و سایر دوستان راهنمایی بخوایم بلکه در اون صورت موظف بودید که پیگیری کنید

ثالثا من قبل از خرید از بازارچه سوالی پرسیدم مبنی بر این که آیا بسته آسان نصب quickstart به فروش میرسه یا قالب و ماژول های همراه به تنهایی که پاسخ داده بودند بسته آسان نصب برای فروش هست در صورتی که این طور نبود که اگر میبود برای افراد تازه کاری مثل من خیلی از مسایل حل میشد مثل نسخه اصلی سایت leo که بعد از نصب دقیقا همونی شد که در دمو هست و فقط می خواد کالا اضافه بشه اما حیف که فارسی نیست .

چهارما شما نزدیک به چهل نسخه از این قالب فروخته اید فرض کنید یک قالب تجاری به فروش رفته و این قدر کم توجهی به این بخش به دلیل رایگان بودن قالب و نداشتن پشتیبانی روا نیست .

و در آخر هیچ چیز نافی زحماتی که شما و سایر دوستان پرستایی برای گسترش این فروشگاه ساز میکشید نیست بنده به کرات دیده ام که مبالغ هنگفتی از افراد بی اطلاع برای راه اندازی به اصطلاح یک فروشگاه گرفته میشود اما دریغ ...... پس اگر بحث یا سوالی میشه دوستانه و در جهت آموختن و بالا رفتن سطح اطلاعات هست .

ممنون التماس دعا

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز

تعداد اعضای پرستاشاپ زیاد شده و به همین نسبت سفارشات و پروژه ها هم بیشتر شده و به همین خاطر مدیران مجبور هستند که اولویت رو به این قبیل کارها بدن.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

شما قالب رو باید از طریق ماژول نصب قالب نصب کنید تا دیگه نیازی به بسته آسان نصب نباشه.

منوها هم کار ساده ای هست و شما برای هر شاخه باید یک منو اضافه کنید.

Sent from my LT25i using Tapatalk 4 Beta

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

مثل اینکه فایل دانلود این قالب مشکل داره:

http://bazaar.presta-shop.ir/modules/pspdownload/getfile.php?id_download=4&rand=34be25bb356747499d32c88a2e6e4e67

توی دقیقه 99 دانلود هم ارور میده:

و بعد از دانلود اکسترکت نمیشه و این ارور رو میده:

The archive is either in unknown format or damaged

چندین بار امتحان کردم نشد. لطفا این مشکل رو رفع کنید.

با تشکر از زحمات شما

لینک به دیدگاه

• 4 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...