رفتن به مطلب

نصب قالب موبایل استور روی نسخه 1.4

nima_haji

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من از آموزش های موجود در سایت ها برای نصب قالب استفاده کردم ولی موفق نشدم قالب رو نصب کنم

اگه ماکانش هست راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت دوست عزيز

من با توجه به آموخته هام از عزيزان اين انجمن چند نكته را محض يادآوري بيان ميكنم تا انشااله بتونيد از قالب زيباي موبايل استور استفاده كنيد . من اين قالب را دارم و امتحان هم كردم كار ميكنه:

در قسمت سي پنل قالب را در قسمت تم و ماژول ها را در قسمت ماژول ها آپلود بفرمائيد. در قسمت مديريت فروشگاه اين ماژول ها را فعال كنيد و در قسمت تم قالب موبايل استور را انتخاب كنين. موفق باشيد

لینک به دیدگاه

دوست من یه نصیحت دوستانه رو از من قبول کن . برای فروشگاهت تا اونجا که ممکنه خودت قالب طراحی کن حتی اگه قالبی که خودت طراحی میکنی جزو مزخرف ترین قالبها باشه . تجربه ای که من تو این سالها کسب کردم اینه که بهترین کار اینه که قالب اصلی پرستاشاپ رو بردارید و کم کم روش کار کنید و مطمئن باشید بهتری ننتیجه رو کسب میکنید . چرا ؟/ چون قالب خود پرستاشاپ هم از نظر طراحی و هم از نظر سرعت بسیار بهتر از قالبهای بی کیفیت و قالبهایی است که استاندارد را رعایت نمیکنند . فقط مزیتی که دارند اینه که یکم رنگ و لعاب دارند.

پرستاشاپ رو تو لوکال نصب کنید و هر روز یکم با قالبش ور برید به راحتی یه طراح قالب پرستاشاپی میشید.

و اما در مورد قالب موبایل استور باید بگم من خودم به شخصه قبلا نصبش کرده بودم زیاد به نظرم جالب نیومد .یه چندتا مشکلات هم داشت که کلا بی خیالش شدم .نحوه نصب همه قالبها یکجوره و اونم اینه که میریزی تو پوشه theme و اگه ماژول همراهش بود اونا رو نصب میکنی و ترتیب بلوک ها رو میچینی.همین

لینک به دیدگاه

و اما در مورد قالب موبایل استور باید بگم من خودم به شخصه قبلا نصبش کرده بودم زیاد به نظرم جالب نیومد .یه چندتا مشکلات هم داشت که کلا بی خیالش شدم .

در صورت امکان اون چند تا مشکل را بگید تا همه بدوند.

من قالبم رو دارم بر پایه موبایل استور میسازم.

ممنون میشم اون مشکلات را اطلاع بدید تا ببینم اگر خیلی اساسی است بیخیال موبایل استور بشم.

لینک به دیدگاه

و اما در مورد قالب موبایل استور باید بگم من خودم به شخصه قبلا نصبش کرده بودم زیاد به نظرم جالب نیومد .یه چندتا مشکلات هم داشت که کلا بی خیالش شدم .

در صورت امکان اون چند تا مشکل را بگید تا همه بدوند.

من قالبم رو دارم بر پایه موبایل استور میسازم.

ممنون میشم اون مشکلات را اطلاع بدید تا ببینم اگر خیلی اساسی است بیخیال موبایل استور بشم.

دوستان این قالب مشکلی نداره و حتی یک دمو به صورت موقتی گذاشته شده اگر شما مشکلی با این قالب دارید صدرصد از طرف خودتون هست در ضمن فقط چندتا مشکل جزئی داره که اونم زیاد مهم نیست

ولی در کل این قالب هیچ مشکلی نداره و کسانی که فکر می کنند این قالب مشکل داره اعلام کنه تا برطرف بشه

متشکر

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

من می خوام یک عکس رو نه قالب بصورت نواری اضافه کنم . چطور باید اینکار رو کرد و به کدوم فایل باید دست زد

همچنین نوار خاکستری ته صفحه ر می خوام قرمز کنم تا با تم کلی قالبم یکسان بشه (من قالب رو قرمز کرده ام)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...