رفتن به مطلب

حمل و نقل

rayan

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

زماني كه در سايت يوزر سفارش محصول مي دهد در قسمت حمل پيغام زير را مي دهد:

هیچ متصدی حملی برای این آدرس وجود ندارد!

در قسمت مديريت به قسمت حمل و نقل رفتم ولي امكاني براي تعريف وسايل حمل و نقل پيدا نكردم .در صورت امكان در مورد قسمت حمل و نقل توضيح دهيد

ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید مراحل زیر را کامل انجام بدید

حمل و نقل--> متصدی حمل

در این قسمت باید یک متصدی حمل ایجاد کنید مثلا پست پیشتاز( برای این کار روی اضافه کردن جدید کلیک کنید )

اکنون به قست دامنه های وزن بروید و یک یا چند دامنه ی وزن که محصولاتتون در این رنج وزن ها قرار دارند تعریف کنید

برای مثال محصولی که دارای وزن 230 گرم است شامل 2600 تومان هزینه ی پستی میشود و شما به این صورت میتوانید با توجه به محصولات خود این قسمت را مدیریت کنید

حال دوباره به قسمت حمل و نقل بروید و ابتدا قسمت صورتحساب را به دلخواه خود انتخاب کنید ( مثلا گزینه ی بسته به وزن, خرید های یوزر شما رو به نسبت وزن جمع کرده و هزینه ی ارسال رو محاسبه می کند )

در مرحله آخر و در قسمت هزینه ها حاملی که ایجاد کردید رو انتخاب کرده و برای وزن های تعریف شده قیمت را نسبت دهید

در آخر هم روی ذخیره کلیک کنید

فکر می کنم مشکلتون حل بشه اما اگه موردی بود مطرح کنید

لینک به دیدگاه

شما اول روی سربرگ حمل و نقل کلیک کنید.

وقتی وارد این قسمت شدید، روی متصدی حمل کلیک کنید.

حالا اینجا یه متصدی حمل (مثلا پست پیشتاز) تعریف کنید.

وقتی که یه متصدی حمل تعریف کردید برید تو قسمت دامنه های وزن

روی اضافه کردن جدید کلیک کنید تا یه دامنه وزنی جدید تعریف کنید. (این دامنه برای اینه که وقتی محصولی با این وزن تو فروشگاه تعریف شد بتونه قیمت رو محاسبه کنه)

سعی کنید همه وزن ها رو تحت پوشش قرار بدید.

وقتی که دامنه های وزن رو تعریف کردید دوباره روی سربرگ حمل و نقل کلی کنید.

از قسمت صورتحساب باید بسته به جمع وزن رو انتخاب کنید.

تو قسمت هزینه ها از کشوی حامل متصدی حملی که تعریف کردید انتخاب کنید.

حالا دامنه های وزنی که تو قسمت قبل تعریف کردید می بینید. اینجا هزینه پستی برای هر دامنه وزن رو وارد کنید.

بعد از تموم شدن کار ذخیره کنید.

حالا فکر میکنم مشکلتون حل شده باشه

لینک به دیدگاه

منم دقیقا همین مشکلو داشتم این مشکل زمانی پیش میاد که در قسمت مناطق همه مناطق ایرانو انتخواب نکرده باشی مثلا اگه فقط مناطق حملت تهران انتخاب شده باشه بعد مشتریت ادرس رشت بده اینجوری میشه خوب باید ایران انتخاب کنی تو مناطق به هیچی دیگه ام مربوط نمیشه این مشکل موفق باشی

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی . این کارا رو انجام دادم به پیشنهاد دوست عزیزitesalat مناطق جدیدی هم تعریف کردم و در بخش هزینه های حمل، مناطق جغرافیایی و دامنه ها هزینه ی حمل را وارد کردم اما علاوه بر ارور قبل پیغام حامل نامعتبر یا هیچ حاملی انتخاب نشده است، ظاهر می شود !

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی . این کارا رو انجام دادم به پیشنهاد دوست عزیزitesalat مناطق جدیدی هم تعریف کردم و در بخش هزینه های حمل، مناطق جغرافیایی و دامنه ها هزینه ی حمل را وارد کردم اما علاوه بر ارور قبل پیغام حامل نامعتبر یا هیچ حاملی انتخاب نشده است، ظاهر می شود !

شما روی لوکال کار می کنید ؟

لینک به دیدگاه

وقتی دارید تست می گیرید کد پستی را 10 رقمی انتخاب کنید و اینکه در هنگام وارد کردن محصول در مدیریت, وزن ها رو صحیح و در بازه ی مناسبی قرار دهید ببینید نتیجش چی میشه

لینک به دیدگاه

نکات مهم برای رفع این مشکل این است که شما محدوده ی اوزان و مناطق تحت پوشش رو درست وارد کنید

اما اگه کسی مشکلش حل نشده چند تا تصویر از قسمت مدیریت بزاره تا بشه بهتر راهنمایی کرد

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

لطفا راهنمايی کنيد که چطور بايد هزينه حامل های پستی رو وارد کنم که هزينه ارسال را با در نظر گرفتن آدرس های خريداران حساب کنه؟

باتوجه به تعرفه های پستی که در سايت پست اعلام شده:

http://www.post.ir/DesktopModules/Articles/ArticlesView.aspx?TabID=1&Site=PostPortal&Lang=fa-IR&ItemID=12350&mid=33125

نرخ تفکيک تعرفه بر اساس وزن و بر اساس مسافت تغيير ميکنه. تنطيمات بر اساس وزن رو انجام دادم و مشکلی ندارم ولی توی تنطيمات بر اساس مسافت مشکل دارم: تعرفه های پستی بر اساس مسافت به چهار دسته تقسيم ميشن :

شهری - درون استانی - برون استانی همجوار - برون استانی غير هم جوار

لطفا دوستانی که دستی به آتش دارن راهنمايی کنن تا تنطيمات رو انجام بدم

بهترين آرزوها

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

لیست مناطق من خالی بود

خودم چند منطقه رو وارد کردم بازم میگه حاملی وجود ندارد.

همه شهرها رو که نمیشه دستی اضافه کرد

راه دیگه ای نداره؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 3 years later...

با سلام و عرض خسته نباشید

لطفا کمکم کنید :(

هرررکاری کردم باز هم ارور "هیچ حاملی برای این انتخاب ایجاد نشده است." رو نشون میده

- خودم یه حامل ایجاد کردم و کل حامل هارو پاک کردم.

- حامل رو برای همه کالاها اد کردم.

- موقعیتهای جغرافیایی رو تنظیم کردم که البته از قبل شده بود.

- با یک مرورگر دیگه مراحل خرید رو رفتم ولی باز بعد از افزودن جنس به سبد و ادامه مراحل پرداخت نهایی همین ارور رو آورد!!!

خوووواهش میکنم کمکم کنید!

راستی ورژن پرستامم 1.6.0.6 هستش

لینک به دیدگاه

عکسی از صفحه تنظیمات حامل بدین لطفا

سلام

خیلی ممنون ک بررسی میکنین و رسیدگی میکنین به درخواست ها

خبر خوب اینکه حللش کردم

خبر بد هم اینکه نمیدونم چجوری شد :D

ولی بنظرم با ایجاد یه حامل جدید و تیک زدن همه موقعیت‌های جغرافیایی درست شده

به هرحال خیلی ممنون از پشتیبانیتون:)))

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...