رفتن به مطلب

نحوه تغییر این متن (فوری)

mehran2020

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دست اندرکاران، مدیران و کاربران محترم انجمن وزین پرستاشاپ

دوستان بنده یه سوال داشتم، در مورد این سوال هم خیلی توی فایل های ترجمه داخل پرستاشاپ گشتم ولی جاشو نتونستم پیدا کنم. از داخل قسمت ترجمه ها هم اقدام کردم ولی بازم نشد. میشه لطف کنید بگید چه جوری باید متن این عبارت رو تغییر داد؟

من توی بخش فروشگاهم کاربر وقتی میخواد ثبت نام و خرید کنه می خوام بجای نمایش شماره تلفن ثابت، بنویسم شماره تلفن همراه، (بخاطر اینکه قراره کد پیگیری رو براش اس ام اس بزنم)

تصویرش رو هم پیوست میکنم. اگر لطف کنید و محلش رو بگید که از کجا باید این عبارت رو تغییر داد مدیونتون میشم.

با احترام

post-2180-14373019111871_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما هم میتوانید در بخش مدیریت / ابزارها / ترجمه ها / ترجمه های بخش کاربری - در قسمت address این عبارت را تغییر دهید و یا فایل اصلی را به صورت دستی ویرایش کنید. برای این کار به پوشه قالب فروشگاه رفته و فایل address.tpl را باز کنید.

سپس تگ {l s='Home phone'} را پیدا کرده و به جای Home phone بنوسید "شماره تلفن همراه"

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ممنون از پاسخ شما بنده هر دو حالت رو امتحان کردم ولی این عبارت از جاش تکون نخورد!! همون تلفن ثابت رو نشون می ده!!

هم توی ترجمه ها عوضش کردم عوض نشد و هم تو فایل Address.tpl داخل پوشه قالب!!!

عجیبه! راه حل دیگه ای نداره؟

ممنونم از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...