رفتن به مطلب

مشکل حذف شدن ستون سمت چپ و راست

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تو قسمت ویرایش زنده رفتم و یه سری جابه جایی انجام دادم.

ولی وقتی رفتم خود سایت رو ببینم دیدم صفحه محصولات هست ولی قسمت های چپ و راست سایت نیست مثل: آمار،شاخه ها،برچسب ها....

حتی قالب عوض کردم ولی نشد.

مشکل چیه؟ :huh:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما یک نگاه بندازید از قسمت ماژول ها ببینید آیا ماژول هاتون در لیست موجود هستن یا خیر. بنده احتمال زیادی میدم که شما به اشتباه ماژول ها رو پاک کرده باشید!

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد شما ماژولها رو از هوک مربوط بهشون پااک کردین . اگه نتونستین درستش کنید رمز مدیریتتون رو بدید یا یه کارمند ایجاد کنید و رمز عبورشو بدید تا واستون درستش کنم .

لینک به دیدگاه

من هم با این مشکل مواجه شدم.

با وجود اینکه در قسمت موقعیت ها هیچ چیزی در ستون راست نبود ولی ماژول های اون بخش نصب بودند.

اینطور حل شد که در قسمت ماژول ها بر روی یکی از ماژول های اون ستون, دکمه ریست یا همون بازنشانی را زدم و مشکل حل شد.

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد شما ماژولها رو از هوک مربوط بهشون پااک کردین . اگه نتونستین درستش کنید رمز مدیریتتون رو بدید یا یه کارمند ایجاد کنید و رمز عبورشو بدید تا واستون درستش کنم .

سلام

دوست عزیز من نتونستم برات ایمیل کنم یعنی نیومد.

من توی قسمت موقعیت ها هم رفتم یه سری چیزا سر جاشه.

چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز جز اینکه رمز و نام کاربریتون رو بدید راه دیگه ای نیست . ببینید دوست عزیز شما باید اعتماد کنید ، من تو این انجمن هر وقت از یه نفر که تازه فروشگاهشو نصب کرده و مشکل جدی داره رمز عبور و نام کاربری میخوام نمیدونم چرا نمیتونند اعتماد کنند . ببینید شما به راحتی میتونید پس از اینکه بنده مشکلتون رو حل کردم رمز عبورتون رو تغییر بدید ، اصلا جای هیچ نگرانی نیست دوست من .

زیر این پست من دکمه دوم نوشته پیام . اونو کلیک کنید و آدرس ورود به کنترل پنل فروشگاهتون رو به همراه نام و رمز رو ارسال کنید تا براتون حلش کنم . اینجوری که من نمیتونم مشکل از کجاست .اینو هم به یاد داشته باشید ما اینجا هستیم که مشکلات کاربران رو حل کنیم و همه چی محرمانه باقی میمونه

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

سلام

ماژول های ستون راست نصب هستند و در صفحه اصلی باز میشن ولی در صفحه محصولات ستون راست و محتویات صفحه ناپدید شده و فقط ستون چپ نمایش داده میشه . چیکار کنم ؟

کسی راه حلی داره ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...