رفتن به مطلب

ظاهر نشدن auto complete در اینترنت اکسپلورر

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان

قطعا یکی از نقاط قوت پرستاشاپ جستجوی پیشرفته و فوق العاده اون هست . اما متاسفانه معمولا در اینترنت اکسپلورر جواب نمیده (با ie9 تست کردم)؛ یعنی شما وقتی در کادر جستجو تایپ می کنید هیچی هیچی براتون ظاهر نمیشه در صورتیکه با فایرفاکس و کروم این مشکل وجود نداره .

حالا تعجب بنده اینجاست که وقتی اول پروژه تست کردم هیچ مشکلی وجود نداشت اما آخر کار که دوباره تست کردم متاسفانه کادر جستجوی اتوماتیک در IE از کار افتاده بود .

دوستان زیادی فکر می کنم این مشکل رو داشته باشن ، چون تو فروشگاه چند نفر از بچه های همین انجمن هم دیدم این مشکل براشون وجود داشت .

اصلا چرا راه دور بریم همین دموی پرستاشاپ فارسی که گذاشتین تو فروم ، اون هم همین مشکل رو داره .

به هر حال اگر پاسخ این معما را می دانید لطف کنید ما را هم مطلع سازید

سپاس فراوان .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من با ie8 , ie9 اون هم با دو تا سیستم مختلف امتحان کردم برام نیاورده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بقیه دوستان هم لطفا کمی فعال تر باشن ، مثلا بیان بگن آقا من با ie فلان نسخه تست کردم برای من درست کار میکنه یا نه . (یک نظر دادن فکر نمی کنم کار خیلی مشکلی باشه!! :( )

شاید اصلا بنده اشتباه می کنم و چنین مشکلی نباشه (که امیدوارم همینطور هم باشه) ، ولی اگر من درست میگم ، خوب مشکل بزرگی هست که برای خیلی ها هم وجود داره و باید حل بشه .

{تا نباشد چیزکی (مشکلی) بنده نمیام تاپیک درست کنم و سوال بپرسم :) }

لینک به دیدگاه

درود تست شد هیچکدوم مشکلی نداره با هر 4 مروگر پایین تست کردم و کادر ظاهر شد :)

Internet Explorer 10.0.9200.16660

Google Chrome 28.0.1500.95m

Opera 15.0.1147.153

Mozilla Firefox 23.0.1

همیشه آپدیت باش ! ورژن از این دقیق تر ! :D

لینک به دیدگاه

آخه دوست عزیز و خوبم :shy:

شما که سایت رو برای خودتون طراحی نمی کنید که ، این رو برای عموم مردم طراحی می کنید . منظورم از عموم یه تعداد زیادی شون همون افرادی هستن که با مرورگر پیش فرض ie 8 , 9 ویندوز 7 (متاسفانه) استفاده می کنن .

من صورت سوال هام رو معمولا طولانی می نویسم که منظورم رو دقیق برسونم اما باز هم شما در جواب نوشتی با فایرفاکس و اپرا و گوگل کروم تست کردم و ... !!!!!! :@

اگر به من باشه که همین الان دارم آخرین ورژن فایرفاکس کار می کنم (و همیشه هم همینطوره).

اون بنده خدای فبلی هم تو ie 10 تست کرده بود و با احترام به شما متاسفانه پاسخ شما اصلا مفید نبود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

درود تست شد هیچکدوم مشکلی نداره با هر 4 مروگر پایین تست کردم و کادر ظاهر شد :)

Internet Explorer 10.0.9200.16660

Google Chrome 28.0.1500.95m

Opera 15.0.1147.153

Mozilla Firefox 23.0.1

همیشه آپدیت باش ! ورژن از این دقیق تر ! :D

لینک به دیدگاه

اون بنده خدا که از اینترنت اکسپلورر 6 استفاده میکنه دیگه مشکل خودشه ! ;)

اگه مشتری واقعا مشتری هست چیزی که میخواد رو به هر طریقی که بتونه از فروشگاه جستجو میکنه یا قسمت شاخه ها میره و پیدا میکنه :D

مشکل جدی نیست سخت نگیرید :)

طبق این آمار : http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp

در ماه July 2013 مروگر گوگل کروم رتبه یک یعنی : 52.8 % رو به خودش اختصاص داده

و رتبه دوم فایر فاکس هست که امتیاز 28.9 % رو به خودش اختصاص داده

و رتبه سوم با اختلاف نسبتا زیاد اینترنت اکسپلورر و امتیاز 11.8 % رو به خودش اختصاص داده

حالا اگه برید قسمت Browser Explorer سهم IE9 در ماه JULY 2013 فقط 2.8 % هست و هر ماه داره این مقدار کم میشه و IE10 اضاف میشه

پس نتیجه میگیریم ____________ :D

معما حل شد ;)

لینک به دیدگاه

تمام آمار و ارقامی که فرمودید مربوط میشه به آمار جهانی استفاده از

مرورگر ها (نه ایران) است ولی باز هم قابل قبوله سخت نمی گیرم و اوکی .

تو ایران هم زیاد استفاده نمی کنن ie رو این رو بررسی کردم .

ممنون :cool:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من روی ie8 , ie9 هم تست می ‌کنم و با احتمال خوبی مطمئنم که مشکلی وجود نداره

استفاده از ورژن پایین تر از 8 هیچ توجیهی نداره چون که

آخرین ورژن برای ورژن مختلف ویندوز به شرح زیر هست :

ویندوز XP : ورژن 8

ویندوز ویستا : ورژن 9

ویندوز 7 و 8 : ورژن 10 که با اومدن ویندوز 8.1 در اواخر مهر هر دو به ورژن 11 آپدیت میشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...