رفتن به مطلب

مشکل با باز شدن سایت

hidden

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان من از مرورگر فایر فاکس - اپرا - اینترنت اکسپلورر هر 3

سایت های میهن بلاگ - یاهو رو باز میکنه اما تصاویرش درست نمایش داده

نمیشه فلش پلیر هم نصب هست مشکل کجاست ؟ چند روز هست ویندوز عوض کرد... کش و کوکی هم پاک کردم

post-101-14373019154514_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

نصب کنید :

Adobe AIR 3.8.0.870 Final

Adobe Flash Player 11.8.800.94 Final

Adobe Shockwave Player 12.0.3.133

Mozilla Firefox 23.0.1 Final

اگه نسخه های قدیمی تر روی سیستمتون هست اونا رو پاک کنید و سپس این ورژن ها رو نصب کنید

پس از اینکه هر 4 تا رو نصب کردید سیستم رو ریستارت کنید . سپس این نرم افزار رو دانلود کنید :

CCleaner Business Edition 4.04.4197

و همه گزینه ها رو در سربرگ Windows و Applications تیکش رو بزنید بجز یکی آخری در سربرگ Windows که نوشته Wipe Free Space سپس Analayze کنید پس از اینکه جستجو تمام شد Run Cleaner رو بزنید تا همه کش ها پاک بشه سپس به قسمت Registry برید و Scan For Issues بزنید پس از اینکه جستجو تمام شد Fix Selected Issues بزنید پنجره ای باز میشه no رو انتخاب کنید سپس Fix All Seleted Issues بزنید و Close کنید سپس مجددا سیستم خود را ریستارت کنید و تمام .

لینک به دیدگاه

بسی عجیب است :s

از کی این مشکلو پیدا کردید ؟ چی شد که این مشکل پیدا کردید ؟

با مروگر های دیگه کش رو پاک کردید تست کنید ؟ کوکی و چیزای دیگه رو همگی هم پاک کردید بازم نمیشه ؟

گفتید : ( چند روز هست ویندوز عوض کرد ) ؟؟؟!!! یعنی چی ؟ یعنی چند روز هست ویندوز عوض کردید اینجوری شده ؟

با وایرلس گوشی خودتون هم تست کردید اینجوری هست ؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان ویندوز هم عوض کردم اما بازم مشکل هنوز پا برجاست.... یه ویندوز xp هم رو لپ تاپم نصب هست با اونم تست کردم این مشکل بود... درایورهای ویندوز رو توسط نرم افزار درایور پک نصب کردم میتونه مشکل از اون باشه ؟ چون باطری لپ تاپ هم نشناخته..

لینک به دیدگاه

خب پس هیچی دیگه همینه که هست! ;)

راستش من دیگه نمیدونم مشکل از چی هست اگه دیگر کاربران میدونند حتما شما رو راهنمایی میکنند . موفق باشید :D

لینک به دیدگاه

فکر کنم مشکل من با درخواست گواهی امنیتی ارتباط 100 % داشته باشه چون گوگل یاهو و خیلی از سایت های https رو که میخوام باز کنم چندین بار پیام درخواست گواهی امنیتی میاد ... این رو چطوری حل کنم ؟ در صورتی که با یه سیستم دیگه تست کردم اصلا گواهی امنیتی ظاهر نمیشه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...