رفتن به مطلب

مسابقه همراه با جایزه

javad_lee

پست های پیشنهاد شده

سلام!

نمیخوام زیاد شما رو درگیر خوندن کنم که حوصلتون سر بره پس خلاصه اش میکنم :D

یه مسابقه ای میخوام بذارم که کاربران انجمن حال و هوایی رو عوض کنند و جالب انگیز ناک باشه چی گفتم ! ;)

خب این مسابقه اینجوریه : من از بین تمام کاربران این انجمن 2 تا شون توی ذهنمه یعنی من 2 کاربر از این انجمن رو توی ذهنم دارم :) حالا شما باید بگید این 2 کاربر کی هستند ؟ ترتیبش هم مهم نیست

اینجوری هم نیست که الان که توی ذهنمه بعد یه چیزه دیگه ای رو انتخاب کنم . این 2 کاربر انتخاب شده اند و خودشون هم خبر ندارند :cool:

هر کی جواب درست رو بده 1 کارت شارژ 5000 تومانی ایرانسل یا همراه اول ( انتخابی کاربر برنده ) از من هدیه میگیره ! :P

خوبه دیگه ؟ :)

قوانین :

1 ) هر کاربر فقط یک بار میتونه در این مسابقه شرکت کنه ( اگه پس از ارسال پست اون رو ویرایش کنه باطل میشه )

2 ) همه میتونند در این مسابقه شرکت کنند و من خواهش میکنم که همه هم شرکت کنند ( مدیران ، توسعه گران و کاربران )

3 ) فقط 2 تا نام کاربری رو ذکر کنید نه کمتر نه بیشتر

4 ) باید هر دو کاربر درست باشه که جایزه تعلق بگیره

5 ) از بحث و جدل خودداری کنید .

6 ) زمان پایان مسابقه 10 شهریور 92 ساعت 00:00 بامداد :D

7 ) پس از پایان مسابقه نام دو کاربر که توی ذهنم بوده + برنده خوش شانس در این تاپیک ذکر میشه ( کارت شارژ هم خصوصی ارسال میشه )

8 ) اگه پاسخ های صحیح بیش از یکی بود به قید قرعه جایزه تعلق میگیره ( پارتی هم نداریم )

9 ) موفق باشید و شروع کنید

10 ) نداره دیگه فقط همین :D

واسه اینکه دنبال کاربرا نگردید من 7 کاربر رو انتخاب کردم . دو کاربر انتخابی من بین این 7 نفر هستند

Danoosh ، B.A.H.M.A.N ، admin ، ramtin2025 ، SoheilSmart ، sharif854 ، hidden

دیگه از این آسون تر ؟ :)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی خوبه که برای سرگرمی مسابقه میذارین ، اما بهتر نبود سوالی که مطرح میکنید ، سوالی در رابطه با پرستاشاپ باشه ؟ یک سوال یا نکته ای که خاص باشه و خیلی از کاربرا نمیدونن ، اینجوری هم باعث پیشرفت سطح علمی کاربران پرستاشاپ میشین و هم خود هیجانش بیشتره و هم افرادی که دنبال یادگیری پرستاشاپ هستن بیشتر شرکت میکنن نه افرادی که دنبال شارژ هستن فقط :)

با اجازت من هم 2 سوال به سوال شما اضافه میکنم و جایزه هم روی جایزه ای که شما گذاشتین میذارم تا جذاب تر بشه :

=====================================================

سوال 1 : تو پرستاشاپ 1.5 لینک صفحه محصول در مرورگر به این شکل هست :

http://bahman/apple/5-آیپاد نانو.html

یعنی اول آدرس دامنه ، بعد اسم شاخه و بعد آی دی محصول + نام محصول

حالا چطوری میشه کاری کرد که اینطوری باشه لینک محصولات :

http://bahman.com/4-آیپاد نانو

یعنی اول آدرس دامنه ، بعد آی دی + اسم محصول

====================================================

سوال 2 : تو پرستاشاپ 1.5 لینک صفحه محصول در مرورگر به این شکل هست :

http://bahman/apple/5-آیپاد نانو.html

یعنی اول آدرس دامنه ، بعد اسم شاخه و بعد آی دی محصول + نام محصول

حالا چطوری میشه کاری کرد که اینطوری باشه لینک محصولات :

http://bahman.com/4-آیپاد نانو-apple

یعنی اول آدرس دامنه ، بعد آی دی +اسم محصول ، بعد نام تولیدکننده محصول

=====================================================

و اما جایزه :

جایزه انتخابی هست و هر کدوم رو خواستین میتونید انتخاب کنید .

1 - طراحی یک بنر گیف یا فلش برای فروشگاه شما به صورت حرفه ای

2 - کد تخفیف 40 درصدی برای خرید قالب بوته

3 - کد تخفیف 30 درصدی برای خرید قالب مدیا

4 - کد تخفیف 30 درصدی برای خرید قالب دارچینا 2

4 - کد تخفیف 20 درصدی برای خرید قالب سبز و خاکستری 3

5 - کد تخفیف 20 درصدی برای خرید قالب کــــمند !

راهنمایی : نیاز نیست شق القمر کنید ، نیاز نیست هیچ کدی یا فایلی از قالب رو ویرایش کنید ، این از امکانات پیشفرض پرستاشاپ 1.5 هست :)

مدیران و همیاران و نویسنده این تاپیک هم نمیتونن در این مسابقه شرکت کنن . بروزرسانی پست هم باعث خارج شدن فرد از مسابقه میشه ، یعنی اگه ابتدا جواب رو فرستادین و بعد ویرایشش کردن از دور خارج میشین ، از مدیران و همیاران هم خواهش میشه راهنمایی نکنن و کسی این سوال رو پرسید تو پیام خصوصی جواب ندن تا عدالت و جوانمردی و هیجان مسابقه حفظ بشه .

ملاک بهترین و کامل ترین پاسخ هست ، حتی به ساختار جمله و نوع نوشتن و توضیح دادن هم نمره داده میشه . مثلا ممکنه 10 نفر درست جواب بدن ، جایزه مال کسی هست که به بهترین نحو ممکن و ساده ترین روش توضیح بده ، طوری که کاربرانی که تازه وارد پرستاشاپ شدن هم متوجه بشن چی میگه :)

نکته مهم : جواب پرسش اقا جواد و جواب دو تا سوال بنده رو با همدیگه و همزمان ارسال کنید تا هر دو تا جایزه بهتون تعلق بگیره . هر فردی هم میتونه فقط تو یک پست در این مسابقه شرکت کنه .

لینک به دیدگاه

متشکرم بهمن جان و همینطور 2 کاربر عزیز دیگه که در این مسابقه شرکت کردند :)

راستش من این مسابقه رو توی یه انجمن دیدم خیلی جذاب شده بود منم این مسابقه رو برنامه ریزی کردم و گذاشتم :D

انشاالله بعد از این مسابقه یه مسابقه جذاب دیگه هم برگذار میشه . احتمالا جایزه اش هم بهتره :P

لینک به دیدگاه

سوال 1 بهمن :

دسترسی این موضوع از قسمت URL ها و SEO هست!

در حالت مسیر محصول بدین شکل هست:

{category:/}{id}-{rewrite}{-:ean13}.html

که اول شاخه هست (Category) و بعد آیدی (id) و بعد هم نام محصول

برای کاری که بهمن در سوال یک گفت باید:

{id}-{rewrite}{-:ean13}.html

باشه

ولی در سوال 2:

{id}-{rewrite}{-:ean13}{id}_{rewrite}.html

باید بشه!

البته اینا به نظر من اینجوریه! و ممکنه اصلا درست نباشه!

واقعا از هر دو شما (جواد و بهمن) ممنونم واقعا من اصلا از این خبر نداشتم و سوال شما باعث شد برم دنبالش و به نظرم همین ارزشمند هست

به نظرم چون اون 2سوال بهمن تشریحی هست مثلا برای افرادی که ناقص هم جواب دادن یه امتیازی قائل بشین

جوایز هم واقعا ارزشمند هست

لینک به دیدگاه

اگر تعداد مباحث مسابقه به ده تا برسه بخش مسابقه به انجمن اضافه میشه

هر نوع مسابقه ای هم آزاده ولی توصیه میشه مرتبط با پرستاشاپ باشه

استفاده تبلیغاتی از مسابقات ممنوع هست

برای هر مسابقه هم یک تاپیک ایجاد کنید

Sent from my Xperia using tapatalk 4

لینک به دیدگاه

اگر تعداد مباحث مسابقه به ده تا برسه بخش مسابقه به انجمن اضافه میشه

هر نوع مسابقه ای هم آزاده ولی توصیه میشه مرتبط با پرستاشاپ باشه

استفاده تبلیغاتی از مسابقات ممنوع هست

برای هر مسابقه هم یک تاپیک ایجاد کنید

فکر نمیکنم ، استقبال نشد متاسفانه ! با اینکه جواب سوال خیلی ساده هست و جایزه هم مناسبه ، اما توجهی نشد بهش . نمیدونم مشکل کجاست اما به هر حال فکر نمیکنم چنین بخشی فعلا کشش کافی داشته باشه در انجمن .

در ضمن آقا دانوش میشه بگین اگه استفاده تبلیغاتی از مسابقه نشه ، چه دلیلی داره طرف بیاد و مسابقه بذاره و جایزه بده به کاربرا؟! تو هر مسابقه ای حتی مسابقات پیامکی تو تلویزیون هم یک اسپانسر یا تبلیغات وجود داره . یعنی منطقی نیست کسی جایزه بده همینجوری . مثلا من استفاده تبلیغاتی کردم تو سوال بالا :) یعنی تخفیف برای قالب ها در نظر گرفتم .

لینک به دیدگاه

درست میگی بهمن جان

منظور من این نوع استفاده نبود

نمیشه هر نوع تبلیغاتی رو مجاز بدونیم

بهتر بود میگفتم برای استفاده تبلیغاتی هماهنگ کنید

البته این شامل استفاده تبلیغاتی در داخل مجموعه انجمن و بازارچه نمیشه

Sent from my Xperia using tapatalk 4

لینک به دیدگاه

همینطور که بهمن عزیز گفتند از مسابقه به این راحتی ( مخصوصا مسابقه خودم که فقط نام دو شخص رو باید بگه و شانسشو امتحان کنه :D ) و یا حتی مسابقه خود بهمن عزیز که سوالات راحتی رو پرسیده بودند + جایزه های خوب و عالی استقبال نشد . :(

آخه چرا نمیایید توی مسابقه شرکت کنید ؟!! :) سوالات از این آسون تر ؟ هدف من این بود که روحیه انجمن عوض بشه و یه چیزه جدید که تا الان نداشتیم رو به انجمن اضافه کنم تا واسه کاربران سرگرمی و هیجانی باشه . اما متاسفانه استقبال نشد

لینک به دیدگاه

مثل اینکه استقبال نشد! :( کشش ندارید دیگه :D مشخص شد که سوالمون سخته! دفعه دیگه میپرسیم نام کاربر دلخواه بگید و جایزه بگیرید خوبه ؟!!! ;)

تقریبا 32 ساعت دیگه تا پایان مسابقه مونده . برندگان در همین تاپیک اعلام میشه و جایزه خصوصی تعلق میگیره . موفق باشید :)

لینک به دیدگاه

درود بر همه

با عرض تاسف باید خدمت شرکت کنندگان این تاپیک برسونیم که هیچکدوتون برنده نشدید! :( حالا خواستیم قرعه کشی هم بکنیما! :D

2 کاربری که من توی ذهنم بود admin و ramtin2025 بودند . :)

کاربرانی هم که به سوالات بهمن عزیز پاسخ دادند باید بهمن جان بیاد اینجا و اعلام کنه من دیگه نمیدونم :cool:

از اونجایی که مسابقه کشش و جذابیت نداشت احتمالا مسابقه بعدی در کار نخواهد بود :(

ولی در صورت پیشنهاد ممکنه این اتفاق بعد ها بیوفته

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از جواد عزیز و همینور بهمن خان

بابا من که یکی رو گفتم یه چیزی بدین دیگه (شوخی می کنم)

ایشالا مسابقات ادامه پیدا کنه من که استقبال میکنم به نظرم به خاطر عدم اطلاع رسانی بود که شرکت کننده ای نبود

موفقیتـ

لینک به دیدگاه

ممنون کاربر عزیز mamad.noise

اره اگه قرار باشه مسابقه بعدی گذاشته بشه اطلاع رسانی باید بشه که همت مدیران میطلبه و از عهده من خارجه

حالا انشاالله مسابقه بهمن خان که شرکت کرده بودید برنده بشید . موفق باشید

لینک به دیدگاه

درسته که استقبال نشد و درسته که فقط یک نفر ، اونم فقط به یک سوال جواب درست داد ، به دلیل اینکه تنها شرکت کننده در این مسابقه بود ، من جایزه ای که تعیین کرده بودم رو بهشون میدم . هر کدوم رو خواستین انتخاب کنید و سپس اطلاع بدین .

تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

خب همینطور که بهمن خان گفته اند سیاست منم عوض شد! برنده خوش شانس ما کاربر عزیز mamad.noise

چون ایشون یکی از کاربرا رو درست پاسخ دادند جایزه بهشون تعلق میگیره و بزودی رمز شارژ واسشون فرستاده میشه :)

امیدوارم شارژ ما هم مبارکشون باشه و بخوبی ازش استفاده کنند .

هورااااااااااااااااااااا :D

لینک به دیدگاه

با تشکر و سپاس از بهمن و جواد

داداش اون بالا رو شوخی کردم بخدا

من هیچگونه جایزه ای نمیگیرم نه از بهمن و نه از جواد عزیز

بنده به عنوان یک کاربر پرستاشاپ خواستم سهمی در بآلا بردن سواد پرستایی شده باشم... چی گفتم دی:

این رو واقعا میگم مایل به دریافت هیچگونه هدیه ای نیستم!

و امیدوارم توی مسابقات بعدی که حتما ادامه خواهد داشت برنده واقعی باشم

فقط بهمن جان لطف کن بگو جواب اون سوالی که غلط گفتم چی میشه

بازهم از همگی تشکر می کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...