رفتن به مطلب

تغییر محدودیت در ارسال توضیحات کوتاه ؟؟

hojjat_web

پست های پیشنهاد شده

سلام

1-من برای قالبی که طراحی میکنم احتیاج دارم که متن توصیح کوتاه هر محصول که عدد 400 به صورت پیشفرض تعیین شده را تغییر بدم

2- مسئله دیگه توی لیست کردن محصولات هم فرم توضیح کوتاه تغییر میکنه به عنوان مثال اگر اینجوری توضیح کوتاه را درج کنیم

مشخصات اصلی:

تاریخچه:

جنس:

توی لیست کردن محصولا اینها را پشت سر هم نشون میده به این شکل :

مشخصات اصلی:تاریخچه:جنس:

این دوتا مسئله را به چه شکل میشه حل کرد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولی رو خودم فهمیدم

برای افزایش تعداد کارکتر از 400 به تعدا دلخواه مثلا 500 این فایلها را باید تغییر بدید

lines 667-668 >>>> /tabs/AdminProducts.php

if (Tools::strlen(strip_tags($value)) > 400)
   $this->_errors[] = $this->l('the field').' '.call_user_func(array($className, 'displayFieldName'), 'description_short').' ('.$language['name'].') '.$this->l('is too long').' : 400 '.$this->l('chars max').' ('.$this->l('count now').' '.Tools::strlen(strip_tags($value)).')';

به

if (Tools::strlen(strip_tags($value)) > 500)
   $this->_errors[] = $this->l('the field').' '.call_user_func(array($className, 'displayFieldName'), 'description_short').' ('.$language['name'].') '.$this->l('is too long').' : 500 '.$this->l('chars max').' ('.$this->l('count now').' '.Tools::strlen(strip_tags($value)).')';

و تغییر classes/Product.php

foreach ($this->description_short as $k => $value)
   if (Tools::strlen(strip_tags($value)) > 400)
   {
       if ($die) die (Tools::displayError().' ('.get_class($this).'->description: length > 400 for language '.$k.')');
           return $errorReturn ? get_class($this).'->'.Tools::displayError('description: length > 400 for language').' '.$k : false;
   }
   return parent::validateFieldsLang($die, $errorReturn);

به

foreach ($this->description_short as $k => $value)
   if (Tools::strlen(strip_tags($value)) > 500)
   {
       if ($die) die (Tools::displayError().' ('.get_class($this).'->description: length > 500 for language '.$k.')');
           return $errorReturn ? get_class($this).'->'.Tools::displayError('description: length > 500 for language').' '.$k : false;
   }
   return parent::validateFieldsLang($die, $errorReturn);

مسئله دیگه توی لیست کردن محصولات هم فرم توضیح کوتاه تغییر میکنه به عنوان مثال اگر اینجوری توضیح کوتاه را درج کنیم

مشخصات اصلی:

تاریخچه:

جنس:

توی لیست کردن محصولا اینها را پشت سر هم نشون میده به این شکل :

مشخصات اصلی:تاریخچه:جنس:

اینو چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منم دنبال این موضوع هستم . یه جایی تو قالب هست که واسه نمایش دادن لیست محصولات هستش تو product-list.tpl

تو این خط :

{$product.description_short|truncate:35:'...'|strip_tags:'UTF-8'}

فکر کنم باید از این تغییرش بدیم ، فقط نمیدونم چجوری

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منم دنبال این موضوع هستم . یه جایی تو قالب هست که واسه نمایش دادن لیست محصولات هستش تو product-list.tpl

تو این خط :

آره منم دیدمش ، منم نمیدونم به چه شکل میشه تغییرش داد ؟!

لینک به دیدگاه

میدونید مشکل چیه ؟؟

مشکل اینه که پرستاشاپ از اسمارتی استفاده میکنه و ما چیز زیادی ازش نمیدونیم . دوستان همه لطف کنند یه جستجویی در این رابطه انجام بدن و یافته هاشون رو اینجا بنویسند تا استفاده کنیم.

هر چی هست زیر سر اینه :

escape:'htmlall'

من ازش چیزی سردرنیاوردم

فقط تو گوگل تونستم اینو بفهمم که با escape وقتی نوشته ای همرا ه باشه ، فرمتش ساده میشه و نوشته پشت سر هم میاد

یه نگاهی اینجا بندازید :

http://www.w3schools.com/jsref/jsref_escape.asp

لینک به دیدگاه

میدونید مشکل چیه ؟؟

مشکل اینه که پرستاشاپ از اسمارتی استفاده میکنه و ما چیز زیادی ازش نمیدونیم . دوستان همه لطف کنند یه جستجویی در این رابطه انجام بدن و یافته هاشون رو اینجا بنویسند تا استفاده کنیم.

هر چی هست زیر سر اینه :

escape:'htmlall'

من ازش چیزی سردرنیاوردم

فقط تو گوگل تونستم اینو بفهمم که با escape وقتی نوشته ای همرا ه باشه ، فرمتش ساده میشه و نوشته پشت سر هم میاد

یه نگاهی اینجا بندازید :

http://www.w3schools.com/jsref/jsref_escape.asp

من کلا رشته تخصصیم گرافیکه برنامه نویسی رو تجربی کار میکنم دست پا شکسته اما میخواستم بگم نمیشه مثلا کد این description_short

را از جای دیگه بیار بجای این کد بی رگو ریشه :D

البته فکر کنم این escape:'htmlall' مال درج اسم محصول باشه اصل داستان اینجاست

لینک به دیدگاه

تو این خط :

کار زیاد سختی نیست مثلا هر کجا خواستین این حالت یک سطری از بین بره و به اون حالتی که هنگام ارسال محصول رنگ و از این چیزا دادین نشون بده این کار رو بکنید

برای این کد بالا کافیه به این صورت وارد کنید

{$product.description_short|truncate:35:'...'}

و به جای قبلی بزارید یا از این کد استفاده کنید

{$product->description_short} 

پس اون قسمتی که نوشته رو نشون میده بردارید و به جاش یکی از اینها رو بزارید

کش سایتتون رو هم بعد از تغییر یادتون نره پاک کنید

موفق باشید :P

لینک به دیدگاه

من این کارو کردم جواب نمیده !!! توضیحات کلا پاک میشه !!!

آقــــــــــــــا درست شد دستت

من از کد زیری استفاده میکردم اما این کد

{$product.description_short|truncate:35:'...'} جواب داد ممنون

لینک به دیدگاه

من این کارو کردم جواب نمیده !!! توضیحات کلا پاک میشه !!!

عجب حتما یه جایی رو اشتباه می زنی تو کدوم فایل رو میخوای من برات بزنم مثل اینکه من اینجا عملی نشون ندم هیچکس متوجه نمی شه :D

لینک به دیدگاه

فکر می کنم کم کم بار علمی انجمنمون داره میره بالاتر و داریم به بحث های تخصصی تر نزدیک میشیم. اگه همین روند ادامه پیدا کنه از شر بی قالبی و بی ماژولی ایرانی در میایم و با توجه به قابلیت ها و انعطاف پذیری پرستا شاپ شک ندارم که یک روز بزرگترین فروشگاه ساز در ایران و شاید جهان خواهد شد (گرچه خیلی از فروشگاه های بزرگ دنیا از پرستا شاپ استفاده می کنند!)

امیدوارم همین روند پیشرفت ادامه پیدا کنه

همگی موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

سلام اگر ممکنه ادرس این فایلی که ویرایش کردید و توضیحات کوتاه از حالت خطی به حالت زیر هم تبدیل شدند، را بدید من هم می خواهم این تغییرات را اعمال کنم

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی تون 

مگر یه پستی قدیمی باشد جواب نمیدید.تا انجایی که من خبر دارم طبق قوانین انجمن ها نباید تاپیک های تکراری زد به همین خاطر بود که من ادامه همین مبحث مطرح کردم.

من تغییرات پست شماره هفت و هشت را اعمال کردم .و نتیجه پست 9 شد یعنی توضیحات را نمایش نمی ده.

لینک به دیدگاه

نه ،  این تاپیک مال نسخه 1.4 هست و الان خیلی چیزا فرق کرده و مواردی که سالها پیش تو پرستا بوده یا دیگه نیست یا تغییر کرده . روش کلی همون پست شماره 7 هست ، اگه نشون نمیده انجام بدین و لینک بدین تا ببینیم چه مشکلی داره

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...