رفتن به مطلب

نشان دادن یک ویژگی خاص در قسمت ویژگی ها ؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در product.tpl کدی که مشخصه ها رو نشون میده اینه

{foreach from=$features item=feature} {$feature.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}

{$feature.value|escape:'htmlall':'UTF-8'}

{/foreach}

حالا من میخوام بدونم به چه شکل میشه این قسمت را سفارشی کرد با توجه به اینکه مشخصه ها در بانک اطلاعاتی ایجاد شدن و همه چیز ثابته و در آینده تغییری نمیکنه / با توجه به اطلاعات درج شده در بانک اطلاعاتی به چه شکل میشه توی این قسمت هر مشخصه را که میخواهیم نشون بده /من فکر میکنم اگر این تغییر بشه ایجاد کرد میشه مشخصه ها رو هم دسته بندی کرد .

مثلا یه همچین چیزی البته نمیدونم ساختارش درسته یا نه اما اگر یک دسته به نام A و یک دسته به عنوان B ایجاد کرده ب باشیم میشه همچین چیزی را جایگزینش کرد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

{foreach from=$features item=feature}
                  {if ($feature.name=='A') || ($feature.name=='B')} {$feature.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}{$feature.value|escape:'htmlall':'UTF-8'}{/if}

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز میشه توضیح بدید دقیقا اینو به چه منظوری میخواین ؟؟

با مثال توضیح بدید تا متوجه شیم . من میدونم چی میخواین ولی نمیدونم کاربردش و منفعتش برای شما چی خواهد بود ؟ در یک کلام به چه دردی میخوره این ؟

لینک به دیدگاه

گفتم که واسه دستی بندی کردن ویژگی ها / الان ویژگی ها رو توی پرستاشاپ پشت سر هم میزنه میره

فکر میکنم اگر این مشخصه ها رو بشه تفکیک کرد بشه ویژگی ها رو دسته بندی هم کرد

مثلا

مشخصات کلی :

وزن:120گرم

طول:22 سانتی متر

عرض:10 سانتی متر

و ...

مشخصات ظاهری :

رنگ:

جنس:

و...

یه همچین چیزی ....

لینک به دیدگاه

اگه اگوریتم بخوای که تقریبا داری درست میگی. میشه یک ماژول طراحی کرد که در بخش پیکربندی شما شماره ویژگی‌های مشخص شده در پایگاه داده رو به عنوان یک دسته معرفی کنید و این کار رو برای دسته‌های مختلف تکرار کنید.

بعد این رو به صورت جدول نشون بده.

اگر وقت آزاد داشتم روش کار میکردم. فعلا وقت آزاد ندارم.

لینک به دیدگاه

آقا اگر اینکارو کنی که یه ملت رو دل شاد کردی

همه دعات میکنم من خودم شخصا بیشتر بلکم خیلی ;)

حالا در کل واسه اینکه رو کد بالا بشه یه دسته رو فراخوانی کرد باید چه کار کرد ؟ من اون کد رو زدم جواب نگرفتم !

لینک به دیدگاه

آقا من جواب گرفتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــم با همین کد

فقط تفاوتش اینه که توی قبلی من دوتا اسم را با هم می آوردم اما اینجا شرط را برای همه جدا جدا درج میکنم ;)

به این شکل :

{foreach from=$features item=feature}

{if ($feature.name=="A") {$feature.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}{$feature.value|escape:'htmlall':'UTF-8'}{/if}

if ($feature.name=="B") {$feature.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}{$feature.value|escape:'htmlall':'UTF-8'}{/if}

ن نمیدونم چقدر کارم تخصصی هست یا نه اما خوب به عنوان یه گرافیست علاقه مند به PHP همین کلی کارمو را میندازه d:

لینک به دیدگاه

آقا دمت گرم . کارت حرف نداره . کارت بد نیست اره این فکر کنم مشکلو حل کنه . فردا تستش میکنم ببینم چجوریه .

فقط یه چیزی میمونه . با این کد یه محدودیتی ایجاد میشه ، اونم اینکه باید ویژگیها از قبل تعیین شده باشند و اگه بخوای ویژگیها رو عوض کنی باید بازم کدها رو ویرایش کنی. البته اگه ویژگیهات ثابته مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

آره این یکم پیچیدش میکنه

اما خوب همینشم بد نیست

اگر بشه همین روش را توی یک ماژول جا داد خوبه ....

آقا یه سوال دیگه توی قسمت ویژگی ها به چه شکل میشه ترتیب را از حالت سورت الفبا در آورد

الان دقت کنید بر اساس حروف الفباست

لینک به دیدگاه

شما گفتید اگر مشخصه اسمش A باشه نام و مقدار برگرده.

این کد نام همه‌ی مشخصه‌ها رو برنمی گردونه؟ فقط نام و مقدار مشخصه‌ی A بر میگرده؟

{$feature.name|escape:'htmlall':'UTF-8'}{$feature.value|escape:'htmlall':'UTF-8'}

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...