رفتن به مطلب

قالب کلاسیک !

پست های پیشنهاد شده

قالب کلاسیک ، منتشر شد .

post-366-14373019166955_thumb.jpg

و هم اکنون این قالب رو تقدیم میکنم به تمامی کاربران پرستاشاپی که خودشون کلاسیک بوده و عاشق سادگی و راحتی هستن . قالبی پر از سادگی و پر از امکانات و ماژول های خاص .

بدون هیچ مقدمه ای میریم سر معرفی قالب .

شناسنامه قالب =============================================

نوع قالب : عرض ثابت 980 پیکسل

تعداد ستون : 3 ستونه

نسخه های سازگار پرستاشاپ : 1.5.4.1 نسخه فارسی انجمن

رنگ بندی : دو نوع رنگبندی ( سفید و خاکستری و آبی - سفید و خاکستری و مشکی )

مناسب : تمامی فروشگاه ها

تاریخ انتشار : 1392/6/10

تاریخ آخرین بروزرسانی : 1932/6/10

مقدمه و معرفی کوتاه =================================

شاید از دیدن عکس کاور و جعبه قالب تعجب کرده باشین ، اسکلت ؟! بله اسکلت ، چون ساختاری که قالب رو اون زده شده ، خیلی ها معتقد هستن در حال منقرض شدنه ، اما من عقیدم اینه ، نه تنها این نوع طراحی هنوز طرفداران زیادی داره ، بلکه هنوز در ایران این نوع ساختار بیشترین راحتی رو برای مشتریان فراهم میکنه ، سه ستونه بودن این قالب باعث میشه ، کاربران و مشتریان فروشگاه شما ، راحتی بیشتری برای دسترسی به بخش های مختلف داشته باشن و راحتی بیشتر مساویست با فروش بیشتر ( فروشگاه چاره نمونه موفقی از این سبک طراحی هست :D ) .

واقعیت اینه باید ملزومات و شرایط جامعه خودمون رو هم در طراحی هامون لحاظ کنیم . الان وب ایران پر شده از قالب های وردپرس و جوملای نیمه ترجمه شده و نیمه راستچین شده که بعضی هاشون ریسپانسیو هستن و بعضی هاشون معلوم نیست چی هستن . بنده خودم در استفاده از این نوع سایت ها دچار اختلال میشم چه برسه مشتریان شما که اغلب اونا از سطح دانش بالایی برخوردار نیستن (منظور از دانش در اینجا دانش خرید آنلاین هست)

مشتری دنبال پیدا کردن محصول ، خرید محصول و دریافت محصول به ساده ترین و سریعترین روش ممکن هست .

حالا غرض از گفتن این حرفا اینه که آقایون و خانوم ها ، ساده باشین ، ساده رفتار کنید ، یه کاری نکنید که مشتری وقتی میاد داخل فروشگاهتون سرش گیج بره و خارج بشه ، فروشگاهتون رو ساده کنید و در نهایت بفروشین و لذت ببرین از کسب و کار آنلاینتون . شلوغ بازی تو وبسایت نتیجه عکس میده ، سایت هایی هستن و سایت هایی رو خودم طراحی کردم که با وجود کلی امکانات و رنگ و لعاب ، حتی هزینه طراحی خودشون رو هم درنیاوردن .

راز اسکلت روی کاور قالب همین بود که دود بعضی وقتا ( نمیگم همیشه ) از کنده بلند میشه . حالا این اسکلت فانتزی ما بازگشته تا به جنگ ساختارهای جدید و سوسول مامانی بره و نشون بده هنوز قدرت کافی برای رقابت رو داره . :rolleyes:

post-366-14373019167788_thumb.jpg

امکانات قالب به صورت کلی ==============================

1 - ماژول تنظیمات قالب : این ماژول که از اسمش مشخصه تنظیمات کلی قالب رو برعهده داره و باهاش کنترل قالبتون رو بدست میگیرید . میتونید باهاش برخی قسمت ها و ماژول ها رو بدون نیاز به مراجعه به جای دیگه ، از همین ماژول خاموش و روشن کنید !! نیاز نیست مثلا برای غیرفعال کردن بخش گردونه تولیدکننده ها برین و ماژولش رو با هزار زحمت پیدا کنید و بعد کلی دردسر و اشتباه که ممکنه پیش بیاد ، خیلی راحت از تنظیمات قالب ، غیرفعال میکنید با یک تیک .

2 - ماژول زبانه ها در صفحه اصلی ( Tabs ) : با این ماژول میتونید در صفحه اصلی کلی تب ایجاد کنید و در هر کدوم متن دلخواهتون رو قرار بدین . مثلا راهنمای خرید ، اطلاعات تماس با ما ، اطلاعات پشتیبانی و گارانتی محصولات و ... :cool:

3 - ماژول فروش ویژه با شمارنده معکوس : با این ماژول میتونید فروش ویژه راه بندازین و با ظاهر زیبایی که داره کلی در فروش تاثیر میذاره ( نمونه سایت دیجی کالا ) . با قابلیت تغییر رنگ در ماژول تنظیمات قالب ، نمونه این ماژول رو در سایت های بزرگی مثل دیجی کالا حتما مشاهده کرده اید و تاثیری که در فروش میذاره میشه گفت برای یک صاحب فروشگاه ارزش بسیاری داره . تنها این ماژول کافیه که این قالب ب هیک قالب ارزشمند و تمام عیار تبدیل بشه . :cool:

4 - ماژول محصولات جدید در صفحه اصلی : اخرین محصولات را در صفحه اصلی لیست خواهد کرد . تعداد محصولات رو میتونید خودتون تعیین کنید .

5 - ماژول محصولات پرطرفدار : محصولات دلخواه شما را در صفحه اصلی به نمایش می گذارد .

6 - ماژول محصولات تخفیف دار ( متحرک ) : این ماژول که مختص همین قالب هست ، محصولاتی که تخفیف دارن در ستونها به نمایش می گذارد همراه با انیمیشن که قابل خاموش یا روشن شدن می باشد .

7 - ماژول محصولات جدید ( متحرک ) : محصولات جدید را در صفحات داخلی در ستون به صورت متحرک نمایش می دهد . قابلیت خاموش روشن کردن انیمیشن ماژول وجود دارد .

8 - ماژول محصولات پرفروش ( متحرک ) : محصولات پرفروش را در ستون ها به صورت متحرک نمایش می دهد و قابلیت تنظیم انیمیشن را دارا می باشد .

9 - ماژول سوالات متداول ( پرسش و پاسخ ) : یک بخش در فروشگاه شما به اسم سوالات متداول با افکت زیبای جی کوئری ایجاد میکند .

10 - ماژول آمار کاتالوگ فروشگاه : اگه فروشگاهتون خیلی مشتری و سفارش داره ، با این ماژول میتونید تعداد مشتریان ، تعداد محصولات ، تعداد سفارشات ، تعداد کد های تخفیف و ... را در یک بلوک در یکی از ستون های فروشگاه به نمایش بگذارید تا اعتبار فروشگاه شما نزد مشتری هاتون بیشتر بشه .

11- ماژول تبلیغات پیشرفته : با قابلیت قرار دادن بی نهایت تبلیغ در ستون راست ، ستون چپ و صفحه اصلی

12 - ماژول اسلایدر تولیدکننده ها : اگه فروشگاهتون برند یا تولیدکننده داره ، این ماژول همشو به صورت انیمیت با زیبایی هر چه تمام تر در بالای فوتر به نمایش میذاره تا مشتریان شما راحت تر برند های محبوب خودشون رو پیدا کنن .

13 - سبد خرید ایجکس با افکت جدید : ماژول سبد خرید ویرایش شده و علاوه بر اینکه در هدر سایت با کلیک باز میشه و مزاحمتی ایجاد نمیکنه ، افکت زیبای انتقال محصول به سبد خرید نیز اضافه شده که در نوع خودش جذابیت زیادی به فروشگاهتون خواهد بخشید .

14 - قابلیت پنهان کردن دکمه های خرید : تاپیک هایی در همین انجمن ایجاد شده بود قبلا که دوستان سوال کرده بودن چطوری میشه دکمه سبد خرید رو برداشت از سایت ، جواب هم داده بودیم که باید قالبتون ادیت بشه ، هم اکنون اینکار در این قالب فقط با یک کلیک ساده قابل انجام هست .از ماژول تنظیمات قالب میتوانید با یک کلیک کلیه دکمه های افزودن به سبد خرید رو از سایت حذف کنید ! ممکنه بعضی ها نیاز داشته باشن قیمت نمایش داده بشه ولی امکان خرید وجود نداشته باشه :)

15 - قابلیت مخفی کردن قیمت محصولات : بازم از ماژول تنظیمات قالب میتونید با یک کلیک ، قیمت ها رو پنهون کنید . با یک کلیک هم به حالت قبلی برمیگرده ، به همین راحتی ؛ نه نیازی به دستکاری تو قالب داره و نه ماژول خاص :shy:

16 - ماژول ورود به پنل کاربری : ماژول ایجکس ورود به سایت در ستون راست ، که به صورت ایجکس بررسی میکنه که رمز عبور یا ایمیلی که وارد میکنید درسته یا غلط . اینم خیلی به درد مشتری ها میخوره ، چون بخش ورود و خروج در پرستاشاپ یکمی گنگ هستش .

17 - ماژول ویژه اخبار و اطلاعیه ها نسخه 3 : برای این قالب ماژول ویژه اخبار و اطلاعیه ها طراحی شده ، این ماژول که در نسخه 2 فقط امکان قرار دادن 5 خبر رو داشت ،در این نسخه میتونید بی نهایت خبر یا اطلاعیه به صورت بسیار شیک و متحرک ، در سایتتون قرار بدین . نرم تر شدن انیمیشن حرکتی اخبار و زیبایی ظاهری از دیگر تغییرات این ماژول نسبت به نسخه 2 می باشد .

رو عکسا کلیک کنید کمی بزرگتر شن ، وقتی بزرگتر شدن روش راست کلیک کنید و بعد save as رو بزنید و ذخیره کنید و بعد در کامپیوتر زوم کرده و ببینید .

اسکرین شات از ماژول تنظیمات قالب :

post-366-14373019173888_thumb.jpg

اسکرین شات از صفه اصلی در دو رنگ مختلف :

post-366-14373019170047_thumb.jpgpost-366-14373019168542_thumb.jpg

اسکرین شات از صفحه محصول و صفحه شاخه ها :

post-366-14373019171299_thumb.jpgpost-366-14373019172468_thumb.jpg

و اما آنچه در بسته قالب کلاسیک دریافت خواهید کرد :

1 - فایل زیپ اصلی قالب

2 - فایل پی دی اف آموزش نصب قالب + آموزش کار با قالب

3 - کارت پشتیبانی 6 ماهه

نکته مهم : این قالب رو به هیچ وجه روی سایتی که قالب سبز و خاکستری 3 نصب هست ، نصب نکنید ، در این صورت قالب قبلی شما به هم خواهد ریخت ، در صورت جدی نگرفتن این هشدار ، هیچ گونه مسئولیتی از این بابت متوجه ما نخواهد بود . دوستانی که سبز و خاکستری 3 دارن ، قبل از نصب با ما تماس بگیرن تا روش کار بهشون توضیح داده بشه .

دموی آنلاین قالب در رنگ بندی پیشفرض

دموی آنلاین قالب در رنگبندی سیاه و سفید ( این رو حتما ببینید ، ترکیب یک قالب زیبا + محصولاتی حرفه ای + بکارگیری توضیحات و عکسهای جذاب که باعث میشه یک فروشگاه تمام عیار داشته باشین و مشتری با کله بره تو دکمه افزودن به سبد خرید :) )

برای خرید از بازارچه اینجا کلیک کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید میشه در این قسمت یک تب محصولات مشابه یا مرتبط درست کنی ببینیم چه شکلی میشودحداقل 4 محصول بزاری ممنون میشم...

http://myprestashop.ir/demos/classiccc/blue/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C/20-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DA%98%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7.html

لینک به دیدگاه

این قالب هر چی داره تو دمو همونه . امکان اضافه ای بر اون چه تو دمو مشاهده میکنید وجود نداره . یعنی فقط اون ماژول هایی که تو دمو مشاهده میکنید رو باید نصب کنید و اگر ماژول دیگری نصب کنید شاید با قالب سازگار نباشه و اینا از بحث پشتیبانی خارجه . ضمن اینکه اگر قالب رو خریداری کردین ، باید به ایمیلی که براتون اومده جواب بدین و مشخصات سایتتون رو ارسال کنید تا پشتیبانی برای شما فعال بشه .

اما اگر میخواین محصولات مشابه رو در یک تب داشته باشین ، مثل نظرات یا مشخصات که هر کدوم در یک تب جداگانه هستند ، میتونید از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشین تا بعد از برآورد هزینه ، براتون انجام بشه . البته هزینه بسیار کمی خواهد داشت .

لینک به دیدگاه

سلام به همگی دوستان من خودم از این قالب استفاده کردم خیلی جالب و کامل بود جا داره که همینجا از ایشون تشکر کنم دقیقا همون چیزی بود که برای یه سایت نرم افزار نیاز داشتم و با این قالب دیگه احتیاجی به خریدن ماژول دیگری ندارید هر اونچه لازمه رو داره و قبلا فکرش شده آدرس سایت هم اینه بزرگراه نرم افزار www.softhighway.com

در ضمن من فبلا یه فالب دیگه از کارهای ایشو به نام گرین گری greemgey که اونو برای سایت فروش سخت افزار (امرتاد www.emertad.com) گذاشتم اون هم خیلی عالی بود به نظر من مخصوص سخت افزار یا کالاهی مشابه هست

و یک سری اشکالات کوچک داشت که در نسخه آپگرید رفع شد و یک سری امکانات بهش اضافه شد

اما باید بگم که این سایت دیجی کالا برای همه درد سر شده همه همه چیزو با اون مقایسه میکنند ولی خوب پشت اون سایت یه تیم بزرگ مرتب روش کار میکنند اما به نظر من میشه روی همین قالب کار کرد و ظاهری مثل دیجیکالا درست کرد

البته فقط ظاهر سایت مهم نیست فاکتور قیمت خیلی مهمه که من که خودم چند ساله که تو این کار هستم بعضی وقتا با دیدین قیمتاش شوکه میشم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

يه سوال..

اين دوستمون Emertad من فروشگاهشون (بزرگراه نرم افزار) رو كه اين قالب رو خريداري كردن، بازديد كردم، در صفحه اصلي و همچنين در صفحه محصولات عنواني (Title)براي مرورگر وجود نداره و اين يه عيب براي بحث سئو هست...

مشكل چيه آقاي بهمن؟

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

من قالب رو خریداری کردم ...

الان نصبش کردم یسری نواقص داره ... مثل نداشتن اون کادر 4لبه که توضیحات و... داخلشه و رنگ بندی که یه تیکه نیست و...

میخواستم ببینم چطوری میتونم با پشتیبانی ارتباط برقرار کنم که برام کامل نصبش کنن ؟!

لینک به دیدگاه

به دموی قالب نگاه کنید دمو هر شکلی هست قالب هم اون شکلی باید باشه . در ضمن این قالب نصب رایگان نداره و نصب برعهده خود مشتری هست ، برای همین فایل کامل راهنمای نصب و کار با قالب در صفحه محصول در بازارچه گذاشته شده .

راه های پشتیبانی و شرایط پشتیبانی و تمامی موارد در فایل راهنمای قالب موجوده و خیلی دقیق ذکر شده و فکر نمیکنم چیز مجهولی وجود داشته باشه .

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی تو سایت به عنوان مشتری عضو میشم و میخوام وارد پنل کاربری بشم همون صفحه تایید هویت رفرش میشه مشکل از چی هست ؟

از قسمت ورود سمت راست هم استفاده میکنم تو کادر زود اطلاعات ورودی رو تایید میکنه ولی باز به جای ورود به پنل به صفحه ورود برمیگرده

لینک به دیدگاه

یا سوالاتتون رو در ایمیل مطرح کنید و یاهو ، اگه اینجا مطرح میکنید آدرس سایتتون هم بذارید . بدون دیدن که نمیشه نظر داد . البته این مشکلتون به قالب مربوط نیست . برای تست اینکه به قالب مربوطه یا نه ، ابتدا برین مدیریت و قالب دیفالت را روشن کنید . بعد برگردین و تست کنید ببینید مشکل بازم هست یا نه . اگر با قالب دیفالت هم مشکل وجود داشت یعنی باید دنبال حل مشکل در یک جای دیگری به غیر از قالب باید باشین .

لینک به دیدگاه

با درود

اسم ماژولی که توی قالب کلاسیک آیکون تولید کننده و لینکها را توی فوتر میاره چیه؟

توی قالب من این قسمت از کار افتاده و من تقریباً همه ماژولها را سر زدم و ریست کردم ولی پیداش نکردم.

با سپاس

لینک به دیدگاه

در صفحه ماژول ها یه کادر جستجو هست ، یک کلمه از اسم ماژول رو وارد کنید براتون پیداش میکنه . مثلا تولید یا کلمه manuf ، نیازی نیست اسم کامل ماژل رو وارد کنید . آدرس سایتتون رو موقع ارسال سوال ارسال کنید تا بشه راهنمایی درستی کرد .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

ببینید الان من باید فروشگاهتون رو ببینم و خودم رو دکمه کلیک کنم تا بتونم بفهمم مشکلش چیه و آیا از تم هست یا نیست . برای همین مشکلی مطرح میکنید ، دسترسی هم بدین تا سریع تر به نتیجه برسین . الان فروشگاهتون غیرفعاله . دسترسی به مدیریت هم ندارم که فعالش کنم . پس عملا آدرس سایت که دادین به هیچ دردی نمیخوره . اینجوری فقط وقت شما و وقت من تلف میشه بیخودی .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

در پنل مدیریت قسمت کاتالوگ > محصولات > قیمت >< یک قیمت خاص اضافه کردم مثلآ آیپاد تاچ رو تخفیف دادم حالا در قسمت کاربری به صفحه آیپاد تاچ که میرم تا دیشب تخفیف رو درست نشون نمیداد الان دیگه کل محصول رو به هم ریخته نشون میده امیدوارم متوجه مشکل من شده باشی

این صفحه آیپاد تاچ که توضیحات داره

http://bu-apple.ir/%D8%A2%DB%8C%D9%BE%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%DA%86-ipod-touch/14-ipod-touch.html

اینم صفحه آیپد ایر که توضیحات نداره

http://bu-apple.ir/%D8%A2%DB%8C%D9%BE%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1-ipad-air/20-ipad-air.html

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...