رفتن به مطلب

صفحه تاییدیه نهای ثبت سفارش محصول

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

کاربران بعد از اینکه یک محصول را خرید میکنن همه چیز درست انجام میشه و از طریق پرداخت آنلاین دروازه بانک ملت همه چیز درست انجام میشه اما یک مشکل بزرگ اینجاست زمانی که اطلاعات کارت را وارد میکنن بعد از زدن دمکه کانتینیو وقی می خواد تاییده بده یه صفحه بدون استایل باز میکنه و همه چیزش درهم برهمه و بعد از رقرش کردن درست میشه لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

استپ خراب

http://upload7.ir/images/18857864615852158934.jpg

استپ درست بعد از رفرش

http://upload7.ir/images/58894301096618804631.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان مدیران انجمن وقتی سرشون شلوغ میشه هر موقع دلشون خواست ج میدن بعضی وقت ها هم ج نمیدن به هر حال باید منتظر ماند

:)

حرفتون درست ولی احترام به مشتری چی؟من الان سایتم 2 هفته به خاطر این اتفاق خوابیده

لطفا توجه کنید:

بازارچه (فروشگاه) پرستا شاپ پارسی متعلق به انجمن پشتیبانی پرستا شاپ پارسی بوده و تمام محصولات این فروشگاه مرتبط با نرم افزار کد باز (Open Souce) فروشگاه ساز رایگان پرستا شاپ پارسی می باشد.

هدف از راه اندازی این بازارچه جمع آوری و فروش یا ارائه ی رایگان محصولات مرتبط با پرستا شاپ در ایران برای دسترسی راحت تر و ایجاد بستر امن و مناسب برای خرید یا دریافت رایگان محصولات پرستا شاپ و توسعه ی آن و همچنین برای افزایش فرهنگ خرید از فروشگاه های اینترنتی و حمایت از توسعه دهندگان و طراحان پرستا شاپ می باشد.

تیم پرستا شاپ پارسی با استفاده از توانایی های ارتباطی و حفظ حقوق کاربران خود توانسته اعتماد کاربران و مشتریان را جلب کند. صحت این گفته را می توانید با مراجعه به انجمن پشتیبانی پرستا شاپ پارسی مشاهده کنید. بنابر این با خیالی آسود به گشت و گذار در فروشگاه بپردازید و محصولات دلخواه خود را به سبد خرید اضافه نموده و از خرید یا دانلود خود لذت ببرید.

تعدادی زیادی افزونه به صورت کاملا رایگان برای دسترسی شما مشتریان و کاربران عزیز هر روزه بر روی بازارچه قرار می گیرد.

لینک به دیدگاه

اگه یه پست رو چند بار بزاری به 1 ساعت نمیرسه 3 تا از مدیرای پروژه اخطار پشت اخطار برات ارسال میکنن اما کی باید به مدیرای پروژه اخطار بده ؟

:)

لینک به دیدگاه

سلام

سوالاتتون همیشه خونده میشه ولی بنده به عنوان مدیر وقتی فکر میکنم ممکنه یکی دیگه از مدیران جواب بهتری داشته باشه، سوال رو بی جواب میذارم تا مدبران دیگه بررسی کنن.

این رو هم در نظر داشته باشید که ما 3 4 نفر هستیم در مقابل کلی مشغله. طراحی قالب - طراحی ماژول - بررسی و ارائه نسخه جدید - ترجمه پرستاشاپ - پاسخ به سوالات انجمن - رسیدگی به سفارشات بازارچه و .... همه اینها به علاوه مشغله های شخصی.

فراموش نکنید که انجمن رایگان هست و قرار نیست در انجمن بلافاصله جواب سوالاتتون رو بگیرید. به جرات میتونم بگم که سرعت رسیدگی به سوالات ما از انجمن اصلی (انگلیسی) پرستاشاپ خیلی بیشتر است.

در مورد سوالتون هم باید بگم که باید در تاپیک مربوط به ماژول بانک ملت مطرح کنید و احتمالا مشکل از قالبتون باید باشه.

تست کنید که با قالب پیشفرض هم همین مشکل رو دارید یا خیر

موفق باشید

( در تاپیک مربوطه سوالتون رو ادامه بدید)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این همه لطف که مدیران انجمن دارند و رایگان پاسخ میدن بازم شما طلب کارانه حرف میزنید

تعارف نکنید اصلن اخطار هم برای ما ثبت کنید!!

این طور حرف زدن فقط از فرهنگ پایین میاد و متاسفم که هنوز کاربرانی با این سطح فرهنگ اینترنتی هنوز وجود دارند!

این دفعه رو نادیده میگیرم ولی این لحن رو ادامه بدید برای همیشه مسدودتون میکنم. بی تعارف

Sent from my Xperia using tapatalk pro 4

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این همه لطف که مدیران انجمن دارند و رایگان پاسخ میدن بازم شما طلب کارانه حرف میزنید

تعارف نکنید اصلن اخطار هم برای ما ثبت کنید!!

این طور حرف زدن فقط از فرهنگ پایین میاد و متاسفم که هنوز کاربرانی با این سطح فرهنگ اینترنتی هنوز وجود دارند!

این دفعه رو نادیده میگیرم ولی این لحن رو ادامه بدید برای همیشه مسدودتون میکنم. بی تعارف

درود

من نمیدونم چرا انتقادی میشه سریع به فرهنگ و ادب و .... ربط میدید.در صورتی که شناختی از طرف مقابل ندارید.

من قوانین خودتون رو استناد کردم بهش.که فرموده بودید پاسخگو هستید احترام به مشتری دارید بعد از انتقاد اینگونه بر افروخته میشید.

شما تصور کنید که بنده 40 میلیون جنس خریدم تا فروشگاهمو استارت بزنم.خوب شد قبل از استارت این موضوع پیدا شد وگرنه اعتبار من توی یه فروم بزرگ از بین میرفت.جنس من هم طوری هست که نهایت 1 هفته باید فروخته بشه وگرنه ضرر میشه.

من هزینه کردم و از فروشگاه شما چندین ماژول و قالب خریداری کردم حق خودمم میدونم که در قبال چیزی که دریافت میکنم و تعریفی که شما از خودتون میکنید جواب بخوام.اگر نمیتونید حداقل بگید فقط فروشنده اید تا دیگه ما مزاحمتون نشیم.

من قصد خراب کردن فروم یا تشنج رو ندارم.ولی صحبتهام حقیقته.حالا دوست دارید بن کنید بکنید و خودتون رو راحت کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست من روی صحبت من شما نبودید.

شما هم اگه زحمت جستجو رو به خودتون بدید یا به حرف رامتین گوش میدادود و به تاپیک ملت سر میزنید میدید کهناز یک هفته گذشته این ماژول سه بار به روز شده.

در ضمن ما در قبال پشتیبانی متعهد نیستیم. وظیفه ای هم در برابر پشتیبانی رایگان از اسکریپت یا ماژول هایی که به خاطر خیرخواهی یا احترام به رایگان تهیه میشن نداریم.

من خودم رو کنار میکشم ولی اجازه نمیدم به دوستانم که در این انجمن با ارزش ترین سرامایشون رو یعنی وقتشون رو به رایگان صرف میکنن توهین یا انتقاد بی جا بشه

وقت هرکس که تخصص داره و اون رو اتلاف نمیکنه از میلیون ها تومان پول با ارزش تر هست.

لطف این دوستان هم باعث نمیشه شما انتظار داشته باشید پشتیبانی همیشه رایگان و علاوه بر اون بلافاصله در اختیارتون باشه

لینک به دیدگاه

دانوش جان اگه روی صحبتت با من بود باید به عرضتون برسونم هیچ بی احترامی به شما در کار نبوده اما به عنوان یک فروم قدرت مند از شما انتظار هست ج بدید یه پیشنهاد هم دارم شما یک سیستم جدید در فرومتون ایجاد کنید به عنوان کاربران وی ای پی و یه مبلغی هم از کسانی که عضو میشن دریافت کنید که بدون هیچ منتی هم در اسرع وقت شما هم متعهد باشید که ج بدید اگر هم تعداد مدیران کمه خوب خیلی ها هستن که میتونن به جمع مدیران بپیوندند این فروم حد اقل 12 تا مدیر لازم داره

یه در آمدی هم واسه مدیرا در نظر بگیرید

شلوغ بودن شما هم ما کاملا درک میکنیم و بازم تاکید میکنم هیچ کس حق بی احترامی به کسیو نداره و یه فکری هم به حال کاربران vip بکنید

با تشکر

سلام

سوالاتتون همیشه خونده میشه ولی بنده به عنوان مدیر وقتی فکر میکنم ممکنه یکی دیگه از مدیران جواب بهتری داشته باشه، سوال رو بی جواب میذارم تا مدبران دیگه بررسی کنن.

این رو هم در نظر داشته باشید که ما 3 4 نفر هستیم در مقابل کلی مشغله. طراحی قالب - طراحی ماژول - بررسی و ارائه نسخه جدید - ترجمه پرستاشاپ - پاسخ به سوالات انجمن - رسیدگی به سفارشات بازارچه و .... همه اینها به علاوه مشغله های شخصی.

فراموش نکنید که انجمن رایگان هست و قرار نیست در انجمن بلافاصله جواب سوالاتتون رو بگیرید. به جرات میتونم بگم که سرعت رسیدگی به سوالات ما از انجمن اصلی (انگلیسی) پرستاشاپ خیلی بیشتر است.

در مورد سوالتون هم باید بگم که باید در تاپیک مربوط به ماژول بانک ملت مطرح کنید و احتمالا مشکل از قالبتون باید باشه.

تست کنید که با قالب پیشفرض هم همین مشکل رو دارید یا خیر

موفق باشید

( در تاپیک مربوطه سوالتون رو ادامه بدید)

دوست عزیز سلام

این مشکل در قالب دیفالت اتفاق میوفته دقیقان بعد از دکمه کانتینیو پرداخت وقتی از صفه بانک میخواد برگرده به صفحه فروشگاه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...