رفتن به مطلب

تغییر محتوای منوی کشویی تاریخ (سال میلادی)

allakolang

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خواستم ببینم میشه در قسمت ثبت نام سایت، محتوای منوی کشویی سال واسه تاریخ تولد رو تغییر داد.

ماه رو راحت میشه از قسمت ترجمه ها تغییرشون داد. اما من هر چی توی فایلها گشتم چیزی پیدا نکردم.

می خواهم به جای اینکه از 1900 تا 2001 باشه بذارم از 1300 تا 1380 !

ممنون می شم اگه یکی جواب بده

:rolleyes:

الو

کسی اینجا نیست؟

ادمین جان

دانوش جان

حلال های مشکلات

پس کجایین؟!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من توصیه نمیکنم این کار رو انجام بدید چون با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد. این ها به عنوان تاریخ در پایگاه داده ثبت میشه و اگر در آینده راهکاری برای شمسی کردن تاریخ بدیم شما به مشکلات جدی تری بر میخوری.

این کار اصلاً توصیه نمیشه و بهتره فعلا صبور باشید و از تاریخ میلادی استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

سلام و تشکر از توضیحاتتون

من نمی خوام کل تاریخهای سایت رو عوض کنم، فقط تاریخ تولد که توسط مشتری وارد میشه رو می خوام تغییر بدم.

این کار فقط باعث میشه که توی دیتابیس یه سری ورودی های عددی عوض بشه

اگر یه روزی کل تاریخهای فروشگاه هم به شمسی تغییر داده بشه، تغییری در تاریخهای دیتابیس که نمیده!

با این وجود چون شما اطلاعات و تجربه تون خیلی بیشتر از منه، اگه فکر می کنید این کار ضربه ای به فروشگاه نمی زنه

ممنون میشم جای تغییر منو کشویی سال میلادی رو بدین

آخرش اینه که رنج تاریخ رو به جای 1900 تا 2001 عوض می کنیم به 1300 تا 2001

تشکر از پاسختون

لینک به دیدگاه

مشکل همینجاست دوست عزیز. ما اگر تاریخ سایت رو شمسی کنیم تاریخ صحیح رو از دیتابیس دریافت میکنیم و فقط نمایشش رو تغییر میدیم. حالا اگر تاریخ دیتابیس به طور مثال 1367 باشه همون رو میلادی در نظر میگیره و به طور مثال سال 760 شمسی رو نشون میده!

فقط در سال نیست. ماه هم تفاوت میکنه. ماه های میلادی تعداد روزهاشون مثل شمسی نیست.

به هر حال با ریسک خودتون اگر مایلید من محلش رو واستون پیدا کنم.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

مشکل همینجاست دوست عزیز. ما اگر تاریخ سایت رو شمسی کنیم تاریخ صحیح رو از دیتابیس دریافت میکنیم و فقط نمایشش رو تغییر میدیم. حالا اگر تاریخ دیتابیس به طور مثال 1367 باشه همون رو میلادی در نظر میگیره و به طور مثال سال 760 شمسی رو نشون میده!

فقط در سال نیست. ماه هم تفاوت میکنه. ماه های میلادی تعداد روزهاشون مثل شمسی نیست.

به هر حال با ریسک خودتون اگر مایلید من محلش رو واستون پیدا کنم.

سلام

میشه محلش رو به من بگید ،مهمه.

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...