رفتن به مطلب

ليست کردن محصولات در صفحه هر توليد کننده بر حسب شاخه های موجود

پست های پیشنهاد شده

سلام من موفق شدم با کمک فروم زبان اصلی پرستاشاپ و يه کم ابتکار از خودم در صفحه هر شاخه، محصولات را بر حسب توليد کنندگان گروه بندی کنم. حالا ميخواهم در صفحه توليد کنندگان، بر حسب شاخه ها گروه بندی کنم. برای مثال وقتی وارد صفحه سامسونگ شويد: محصولات بر حسب لپتاپ، گوشی و ... گروه بندی شوند.

متاسفانه مثل اينکه در صفحه توليد کننده هيچ محصولی با مشخصات شاخه اش وارد نمی شود:() manufacturer.php getProduct , کسی اطلاعی داره اين کار را چه جوری ميتونم انجام بدم؟ متشکرم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مورد اول که ماژول جستجوی لایه ای رو باید استفاده میکردید

اما درخواستتون در بازارچه موجوده میتونید خریداری کنید

Sent from my LT25i using Tapatalk 4

مرسی از پاسخ شما

اما مورد اول ماژول جستجوی لايه ای کار من رو راه می انداخت اما من ميخواستم که منظمتر باشه يعنی از همون اول همه ی محصولات ترتيب بندی بشن.

در مورد اون ماژولی که گفتيد تو بازرچه هست ميشه اسم دقيقش رو بگيد؟ آيا demo هم داره... چون ميخوام دقيقاً اون چيزی باشه که ميخوام يعنی اگر برم تو صفحه يک manufacturer (manufacturer.tpl) محصولات بر حسب شاخه ها دسته بندی بشن

متشکرم

لینک به دیدگاه

من فکر کنم اين ماژول با نسخه 1.5 سازگار نيست چون تو ليست ماژولها سازگار با 1.5 نبود.

کسی ميتواند اين ماژول را با 1.5 سازگار کنه و هزينش چقدر ميشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...