رفتن به مطلب

مشکل در سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

در تنظیمات فروشگاهم امکان دانلود برای مهمان را فعال کردم اما دوباره برای دانلود نیاز به ثبت نام داره و درگاه های پرداخت (ملت ، پی پال ، زرین پال ) نمایش داده نمی شوند

این آدرس سایتمه irload.ir

لطفا راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسپم ندید دوست من

چرا دوباره تاپیک زدید؟ در جای دیگری پرسیدین و جواب دادم!

اگر دوست ندارید اخطار بگیرید قوانین را رعایت کنید

Sent from my Xperia using tapatalk 4

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر به سوالم بیشتر دقت کنید می بینید که اولین باره درخواست دادم و هدف من دریافت پاسخ از سمت شماست.اما هنوز چیزی دریافت نکردم.

پرسیدم چرا با اینکه قابلیت دانلود برای مهمان بدون ثبت نام فعال کردم دوباره به ثبت نام احتیاج داره و هیچکدام از درگاه های پرداخت نمایش داده نمی شوند

ممنون میشم راهنمایی تخصصی کنید

لینک به دیدگاه

پرداخت مهمان در پرستاشاپ یعنی اینکه نیاز ثبت نام نیست ولی به این معنی نیست که آدرس و غیره هم حذف شود حال این یا مشکل هست یا نیست بر میگرده به هسته پرستاشاپ 1.5 برای اینکار شما نیاز به شخصی سازی دارید که فقط ایمیل پرسیده شود و پرداخت انجام شود

که باید درخواست بدید اینطور موضوعات به هیچ عنوان امکان توضیح تخصصی برایش نیست

باتشکر از شما

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر به سوالم بیشتر دقت کنید می بینید که اولین باره درخواست دادم و هدف من دریافت پاسخ از سمت شماست.اما هنوز چیزی دریافت نکردم.

پرسیدم چرا با اینکه قابلیت دانلود برای مهمان بدون ثبت نام فعال کردم دوباره به ثبت نام احتیاج داره و هیچکدام از درگاه های پرداخت نمایش داده نمی شوند

- این بدون ثبت نام پرستاشاپ با چیزی که در ذهن شما می گذره شاید فرق داشته باشه دوست من. عملا پرداخت میهمان با پرداخت با ثبت نام فرقی نداره.

- سوال کردن در این انجمن مشخصا رایگان هست و پاسخ گرفتن هم به طبع اون رایگان. اما اجبار به پاسخ گرفتن از یک شخص و یا گروه خاص درست نیست و هر کسی که بتونه در هر وقت ممکن به شما پاسخ میده دوست من.

- اگر نیاز به پشتیبانی خاص دارید و زمان پاسخ گویی براتون خیلی مهمه هست می تونید از طریق بازارچه اقدام کنید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر به سوالم بیشتر دقت کنید می بینید که اولین باره درخواست دادم.

من هم از شما میخوام که دقت کنید و نکات زیر رو در نظر بگیرید

٭شما اگر جستجو کنید همین سوال رو در جای دیگری به فاصله چند ساعت پاسخ دادم. پس ابتدا جستجو کرده و بعد تاپیک بزنید. این قانون هست و من میتونم بدون اطلاع تاپیک رو قفل یا حذف کنم.

٭اگر شما هم کمی دقت کنید من با موبایل هستم و به تعداد پست ها و آمارها دسترسی ندارم.

٭انتظار آموزش تخصصی در یک تاپیک و انجمن عمومی به نظر شما صحیح هست؟

٭به نظر شما فرصت میشه سه تا چهار نفر مدیر انجمن به ۴۵٠٠ نفر پشتیبانی اختصاصی بدن؟

با ماهیت انجمن بیشتر آشنا بشید و انتظارهاتون رو قدری پایین بیارید.

سپاس از شما

Sent from my Xperia using tapatalk 4 Pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...