رفتن به مطلب

قالب رایگان Extreme Default

پست های پیشنهاد شده

با نام و یاد خدا

چیز محشر و خیلی جالبی براتون ندارم امروز ، پس زیاد هیجان زده نشین :D البته برای خیلی ها شاید این قالب محشر محسوب بشه چون از قالب پیش فرض پرستاشاپ به هر دلیلی دارن استفاده میکنن .

قالب دیفالت پرستاشاپ رو شاید خیلی ها نپسندند ( مثل من ) ، چون یکمی نامرتب و آشفتس ، از طرفی خیلی از دوستان از این قالب تو فروشگاهشون دارن استفاده میکنن و هیچ موقع هم قصد ندارن برای یک قالب اختصاصی یا جدید پول دست تو جیبشون کنن :) حالا ممکنه امکان خرید قالب یا سفارش رو ندشاته باشن ، یا ذهنیتشون اینه که نباید برای قالب پول خرج کرد و ده ها دلیل و مورد دیگر .....

هر کی منو میشناسه ، میدونه که از قالب های رایگان متنفرم و معتقدم برای یک کار جدی باید هزینه کرد و کمی ریسک هم باید چاشنی کار باشه ، برای همین خیلی کم قالب رایگان طراحی میکنم و اعتقادم اینه قالب رایگان برای تازه کارها مناسبه و نمیشه ازش انتظار داشت به فروشگاهتون شخصیت و محبوبیت بده . پس اگه برای تست فروشگاه نصب کردین ، این قالب رو نصب کرده و تجربه کسب کنید و بعد از اینکه کمی راه افتادین این قالب و امثال این قالب ها رو دور بندازین وبه فکر لباسی نو و باشخصیت برای فروشگاهتون باشین ، چیزی که به سایتتون شخصیت و منزلت بده در دید یک مشتری باسواد و با فرهنگ .

انگاری زیادی جو گیر شدم ، منو چه به این کارا ، یکی نیست بگه بچه بیا برو سر اصل مطلب :P

post-366-14373019265985_thumb.png

نسخه ادیت شده قالب پیشفرض پرستاشاپ پیش روی شماست :

- تغییر در ساختار و ظاهر هدر و فوتر و FULL WIDTH شدن آنها

- رفع چندین باگ ظاهری در قالب پیش فرض

- تغییر در ظاهر ماژول محصولات پرطرفدار و اضافه شدن دکمه خرید و چیدمان بهتر

- تغییر در ساختار بلوک ها و مرزبندی قسمت های مختلف سایت برای ساده تر شدن و زیبایی بیشتر

- و بالاخره ، کمی تغییرات در رنگبندی هدر بلوک ها برای شکیل تر شدن و ایجاد حس بهتر

و اینم نمایی از شکل قالب :

post-366-14373019266643_thumb.jpg

اگر به هر دلیلی از قالب دیفالت استفاده میکنید ، حتما این قالب رو جایگزینش کنید ، پشیمون نمیشید :)

قیمتش هم یک تشکر خشک و خالی از بچه ها و مدیران زحمتکش این انجمن هست .

دانلود مستقیم از بازارچه : کلیک کنید ( بدون نیاز به ثبت سفارش ، کافیست زیر عکس محصول روی اسم قالب کلیک کنید )

ضمنا ، قالب بدون پشتیبانی فنی میباشد ;) ( چون همون قالب دیفالته )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 6 months later...

با سلام

قالب خیلی خوبی هست فقط یک مشکل من در مرورگر کروم دیدم که اگر رفع بشه خیلی عالیه

درنسخه 1.5.6.2 پرستاشاپ قالب در منو بالا مشکل دارد و منو از بک گراند مشکی میاد پایین تر

اگر امکانش هست راهنمایی کنید چطوری مشکل رو رفع کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

دلیلش سادس آقا مرتضی :)

چون ما فقط به کاربران خودمون خدمات میدیم ، اگر قرار باشه کاری رایگان انجام بشه برای یک نفر ، مسلما کاربری ارجحیت داره که کاربر ما باشه ، مخصوصا کاربران وفادار .

لینک به دیدگاه

دلیلش سادس آقا مرتضی :)

چون ما فقط به کاربران خودمون خدمات میدیم ، اگر قرار باشه کاری رایگان انجام بشه برای یک نفر ، مسلما کاربری ارجحیت داره که کاربر ما باشه ، مخصوصا کاربران وفادار .

ببخشید مگه من کاربر جای دیگه ای هستم؟

خوب منم جزو کاربران سایت شما هستم

یا چون تازه عضو شدم کاربر اینجا محسوب نمیشم؟؟؟

من در انجمن های دیگه ندیدم که اینطوری بین کاربران تفاوت بذارن

چه با یک هزار پست چه با یک پست همه یکی هستن

شما که اینطوری میگی فقط کاربر رو نا امید میکنی

اگر اشتباه میگم پوزش میطلبم از همه

با تشکر

ضمنا در قوانین شما هیچ موضوعی در رابطه با تفاوت قائل شدن میان کاربران جدید و قدیم وجود ندارد و در پاسخ دلیل ساده شما باید یکی از قوانین انجمن رو به شما یادآوری کنم

لطفا

در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث

دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد . اين را بدانيد که اين انجمن

محل آموزش است و کساني هستند که سوال هايشان بسيار ابتدايي مي باشد لذا از

به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد

شود اکيدا خودداري فرماييد .

لینک به دیدگاه

برادر من ، پرستاشاپ شما نسخه یه انجمن دیگس ، اونم انجمنی که نسخه های ما رو میدزده و به اسم خودش منتشر میکنه ، حالا شما اومدین اینجا و قوانین رو به من یادآوری میکنید؟! فرقی نداره که شما تازه وارد هستین یا قدیمی ، چیزی که مهمه اینه که شما کاربر یه انجمن دیگه هستین و از پرستاشاپی که ما عرضه میکنیم استفاده نمیکنید . برای همین از شما آدرس سایت خواستم تا ببینم از چه نسخه ای استفاده میکنید . وگرنه هیچ فرقی نمیکنه یکی یک پست داشته باشه و تازه وارد باشه و یکی دیگه صد پست ، همشون یکی هستن .

ما در این انجمن بین کاربران فرق میذاریم ، درستش هم همینه ، کاربری که از نسخه اصلی پرستاشاپ استفاده میکنه با کاربری که از نسخه متفرقه و غیرقانونی ، زمین تا آسمون فرق داره از نظر ما . فرض کنید شما یه تلویزیون میسازید و میدین بازار ، بعد یکی میاد فقط آرم اون تلویزیون رو میکنه و آرم خودشو میزنه روش و میفروشه ، حالا یکی میخره اون تلویزیون کپی شده رو و بعد میاد از شما پشتیبانی میخواد ، شما بهش پشتیبانی میدین؟ :)

لینک به دیدگاه

بهمن جان عزیز من از شما عذر میخوام بابت این مسئله

من که در جریان دوستی و دشمنی شما نیستم عزیز

از یه کاربر عادی که برای اولین دفعه از این سیستم استفاده میکنه چه انتظاری دارد. اشتباه از سمت من بود عذرخواهی میکنم.

در مورد نصب نسخه یه سایت دیگه خوب ماشالله از بس سایت هست هرکدوم هم میریم بی ربط به سایت دیگه نیست فکر کردم اینم از زیر مجموعه های شماست

در ضمن من نسخه های مختلف رو تست کردم که متاسفانه زمانی که شما مشاهده کردید نسخه سایت دیگه نصب بوده ولی من برای تست چندین نسخه رو نصب کردم و الان در حال حاضر نسخه انجمن شما نصب شده است.

من اصلا نمیدونستم شما با اون سایت مشکل اخلاقی دارید.

باز هم صادقانه عذر خواهی میکنم از شما اگر تندروی کردم

اگر دوست داشتید مشکل من رو حل کنید وگرنه هم انتظاری ندارم چون این اشتباه رو انجام دادم

با تشکر

یا علی

لینک به دیدگاه

ما با هیچ سایتی مشکل اخلاقی نداریم ، مشکل قانونی داریم :) در ضمن عذرخواهی رو نه شما ، بلکه باید یه عده دیگه انجام بدن که نمیدن و کارها رو به اینجا میکشونن . به هر حال این قصه سر دراز دارد و بماند ...

و اما حل این مشکل :

برین داخل پوشه قالب

برین داخل پوشه css

برین داخل پوشه rtl

فایل global.css رو با نات پد باز کنید و برین آخرین سطر و یه اینتر بزنید تا یه خط جدید ایجاد بشه و کد های زیر رو توش کپی کنید و ذخیره نمایید :

#header_user_info {
display:block;
height:18px;
min-width:200px;
}

و در مرحله آخر برین صفحه اول فروشگاهتون و کش رو خالی کنید و انشالله مشکلتون حل میشه .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

وقتی روی پرداخت مهمان کلیک می کنم یه کادر میاد «حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان» با یه متن انگلیسی که تا تیک نخوره نمیشه سفارش ثبت کرد. چطوری میشه این رو حذف کرد؟ آیا این کادر به گزینه «شرایط خدمات» در تنظیمات سفارش تو مدیریت پرستا ارتباطی داره؟

دیگه نتونستم صبر کنم! گفتم فعلا سایتو با قالب رایگان بالا بیارم بعد ببینم چه قالبی گیرم میاد. ضمنا در مورد نظرتون در مورد الکترومارکت و نیاز به ثبت نام مشتری، به نظرم اگه این حالت انتخابی باشه بهتره. یعنی فروشنده انتخاب کنه که مشتریش ثبت نام کنه یا نه. اینکه فقط ملزم به ثبت نام باشه و راه دیگه ای وجود نداشته باشه یه کم با شرایط کاربرای ایرانی همخوانی نداره. باور کنید بارها شده مشتری زنگ زده گفته من بلد نیستم اطلاعاتمو ثبت کنم، خودتون برام سفارش ثبت کنید! یه ثبت سفارش ساده بلد نیس چه برسه به ثبت نام و ... اگه روزی 3 تا مشتری اینطوری رو از دست بدیم در ماه رقم میلیونی میشه!

نظرتون در مورد ماژولی که تو یکی از سایتا در مورد سبد خرید ساده و بدون نیاز به ثبت نام گذاشته شده چیه؟ نمیشه این کارو با یه ماژول ارزونتر ردیف کرد؟ اون خیلی گرونه 150 تومان واسه یه سبد خرید!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...