رفتن به مطلب

دو زبانه کردن سایت

پست های پیشنهاد شده

باسلام واحترام

من میخوایم فروشگاهم دو زبان فارسی و انگلیسی رو داشته باشه که کاربر بتونه هرکدام که خوست رو انتخاب کنه.

آیا پرستا شاپ ماژولی واسه اینکار داره؟

باتشکر از شما

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نیازی به ماژول ندارید

زبان رو اضافه کنید. قالب پیش فرض کاملن دوجهته و دو زبانه هست ولی اگر قرار هست قالب رو عوض کنید باید دنبال قالب دوجهته باشید

Sent from my Xperia using tapatalk 4 Pro

لینک به دیدگاه

باسلام و احترام

چطوری زبان (دوزبانه کردن سایت هم فارسی باشه هم انگلیسی) رو اضافه کنم به پرستا شاپ ؟

راستی پرستاشاپ 1.4 بهتره یا 1.5 ؟ منظورم: کدومشون باگ (خطای) کمتری داره؟

متشکرم و منتظر

لینک به دیدگاه

سلام

بسته های زبان در سایت اصلی وجود داره که میتونید از بخش مدیریت >> بومی سازی : تنظیمات هر زبان رو اعمال کنید

از آخرین نسخه فارسی استفاده کنید 1.5.4.1

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

بسته های زبان در سایت اصلی وجود داره که میتونید از بخش مدیریت >> بومی سازی : تنظیمات هر زبان رو اعمال کنید

از آخرین نسخه فارسی استفاده کنید 1.5.4.1

موفق باشید

باسلام

میشه لطف کنید آدرس سایت اصلی رو بدین؟

آموزش نصب پرستاشاپ روی cpanel رو میخوام آخه نمیدونم چطوری میشه سایت رو روی سرور آپلود کرد؟

توی فایل منیجر/پوشه www باید سایتمو آپلود کنم؟ یا جای دیگه؟

متشکر و منتظر

لینک به دیدگاه

• 4 months later...
  • 7 months later...

ببخشید هر دو زبان انتخاب شد . الان سایت دو زبانست

چطور و از کجا کاربر میتونه زبان سایت رو عوض کنه

یعنی خود کاربر . یعنی وقتی رو یه زبان میزنه زبان تغییر کنه و سایت راستچین بشه یا چپ چین بشه

من جایی تو قالب ندیدم

لینک به دیدگاه

ببخشید هر دو زبان انتخاب شد . الان سایت دو زبانست

چطور و از کجا کاربر میتونه زبان سایت رو عوض کنه

یعنی خود کاربر . یعنی وقتی رو یه زبان میزنه زبان تغییر کنه و سایت راستچین بشه یا چپ چین بشه

من جایی تو قالب ندیدم

فک کنم باید بلوک زبان را فعال کنید

لینک به دیدگاه

من سایت رو دو زبانه کردم فقط مشکل اینه که نمیتونم پیش فرض انگلیسی رو بزارم

خطا میده که شما نمیتوانید زبان پیش فرض رو تغییر بدید .

چی کار باید بکنم ؟؟

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

من فروشگاه رو دو زبانه کردم ولی در زبان انگلیسی به جای «Home» همچنان «خانه» نوشته شده؛ چطور میشه اصلاحش کرد که Home یا Home Page بشه؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

منظورتون توی منوی افقی بالا هست؟

اون رو باید از طریق "کاتالوگ -> شاخه ها" وارد بشید و شاخه "خانه" رو وایرایش کنید سپس روی پرچم انگلیسی کلیک کرده و بنویسید home

لینک به دیدگاه

منظورتون توی منوی افقی بالا هست؟

اون رو باید از طریق "کاتالوگ -> شاخه ها" وارد بشید و شاخه "خانه" رو وایرایش کنید سپس روی پرچم انگلیسی کلیک کرده و بنویسید home

متاسفانه شاخه خانه وجود نداره!!! الان فقط شاخه هایی که خودم درست کردم هستن و شاخه خانه نیست.. البته وقتی می خوام محصول اضافه کنم، خانه به عنوان شاخه اصلی دیده میشه ولی تو مسیر کاتالوگ -> شاخه ها، خانه دیده نمیشه..

خب من راه حل رو پیدا کردم و اینجا می نویسم که اگر کسی به مشکل برخورد بتونه راحت خودش حلش کنه...

من رفتم تو دیتا بیس و جدول ps_category_lang رو پیدا کردم.. چون فروشگاه دو زبانه ست برای هر شاخه ای دو تا سطر وجود داره که یکیش فارسی و دیگری انگلیسی هست.. من سطر دوم رو ویرایش کردم و خانه رو به Home ادیت کردم...

اگر کامپایل اجباری فعال نیست، فعالش کنید و حافظه نهان رو هم خیر کنید و فروشگاه رو رفرش کنید... می بینید که Home جایگزین خانه شده..

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام دوستان

سوالم اینه که حالا که فروشگاه دو زبانه شده، چطور ارز رو تعریف کنم؟ و با توجه به اینکه برای اینکه یک محصول به صورت انگلیسی هم وارد بشه باید محصول فارسی رو ویرایش کنم و زبان رو تغییر بدم، حالا که می خوام برای محصول قیمت انگلیسی بدم، چطور باید این کارو بکنم؟

لطفا اگر ممکنه سریعتر جواب بدید که خیلی فوری و مورد نیازه..

با سپاس

لینک به دیدگاه

موقع اضافه کردن محصول به تب قیمت مراجعه کنید اونجا مشخص هست

خب صددرصد برای تعیین قیمت، به تب قیمت مراجعه می کنم ولی به نظرم قبل از این مورد، ابتدا باید ارز زبان خارجی اضافه بشه که لطفن اینو بفرمایید چطور هم ریال و هم دلار تو سایت تعریف کنم؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

به بخش بومی سازی -> ارزها (واحد پولی) مراجعه کنید اونجا اگر دلار بود فعالش کنید در غیر این صورت به بومی سازی مراجعه کنید و کشور آمریکا رو انتخاب و فقط تیک ارز رو بزنید و واردسازی رو بزنید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام دوستان

من روی قالب پیش فرض پرستا زبان انگلیسی رو فعال کردم، بعد از اینکه فعال کردم همه صفحات سایت پیغام 404 میده

404 - File or directory not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

مشکل از کجاست ؟

ممنونم میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

صفحات مختلف شما به زبان فارسی و انگلیسی چک شد و خطایی نداشت.

الان درسته، اما وقتی گزینه friendly URL رو فعال میکنم، خطای 404 میده ! :-(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...