رفتن به مطلب

قالب ترمه + نسخه آزمایشی رایگان

پست های پیشنهاد شده

• 3 weeks later...
  • پاسخ 93
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

به مشکل بدی خوردم

به طور مثال میخوام عبارت زیر رو تایپ کنم در مشخصاتِ محصولم :

لینک

امّا به صورت زیر در میاد

Fifa (World Cup)

وقتی از آپشنی که در ویرایش محصولات قرار داده شده استفاده میکنم

درست نوشته میشه و همه چی اوکی ـه

لینک

اما وقتی محصول رو منتشر میکنم باز هم به همون صورته نمایش داده میشه !

لینک

چیکار کنم ؟!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خودم هم به این مسئله رسیدم امروز

فقط من الان میخوام حدودِ 600-700 تا محصول اضافه کنم که همه به این ترتیب هستن

راهی هست بعد از انتشار این آپدیتی که شما دادید ، همرو با هم ویرایش کنم یا دونه دونه باید اینکار انجام بشه ؟!

لینک به دیدگاه

آقا من این قالب رو رو نسخه 1.5.4.1 نصب کردم اما فارسی نیست که. اصلاً صفحه مدیریت این نسخه پرستاشاپ فارسی نیست واسه همین قالب هم فارسی نشون داده نمیشه؟ مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

خودم هم به این مسئله رسیدم امروز

فقط من الان میخوام حدودِ 600-700 تا محصول اضافه کنم که همه به این ترتیب هستن

راهی هست بعد از انتشار این آپدیتی که شما دادید ، همرو با هم ویرایش کنم یا دونه دونه باید اینکار انجام بشه ؟!

نیاز نیست ، شما هر جوری وارد کردین ، همونجور ادامه بدین ، وقتی آپدیت رو دادم و نصب کردین ، خودش درست میشه و نیاز نیست یکی یکی ادیت کنید دیگه .
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

آقای بهمن اون آپدیت آماده نشد ؟

یه سؤال دیگه ... من چندین محصولم عکساشون یکی هست

میخواستم بدونم راهی هست که عکسا یکبار آپلود بشه و یک آدرس بگیره ؟

چون هر بار آپلود کردم آدرس جدید داد بهشون و از فضای هاستم استفاده شد

حتی وقتی کپی هم از محصولم ساختم باز هم آدرس جدید بود برای عکس ِ محصول

راهی هست ؟

لینک به دیدگاه

آپدیت چرا ، آمادست ، اما فرصت نکردم هنوز بفرستم برای مشتری ها . امشب ایمیلی که با آن از بازارچه رخید را انجام داده اید چک نمایید و نسخه جدید قالب را دانلود کرده و نصب نمایید .

اگه تمام عکس محصولاتتون یکی هست ( همشون یک عکس است ) میشه با ویرایش قالب یه عکس ثابت برای همه گذاشت . با خود پرستاشاپ امکانش نیست .

لینک به دیدگاه

من این قالب رو میخوام خریداری کنم نسخه آزمایشی رو نصب کردم ولی به هم ریخته نشون میده حلا نیمدونم مشکل از نصب هست یا چیز دیگه آیا نسخه پولی رو خودتون نصب میکنید ؟

ضمنا من سایت فروش فیلم دارم که فیلتر میشه هر چند وقت 1 بار آیا فقط در 1 دامنه میشه استفاده کرد ؟

نسخه پرستا شاپ منم 1.5.2 هست

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

یک سوال میپرسیم باید 1 روز صبر کنیم تا جواب بدید حلا چون زمینه پرستاشاپ کم هست تو ایران باید ملت و منتظر بزارید ؟ رسیدگی کنید دوست عزیز

لینک به دیدگاه

من از این قالب خیلی خوشم اومده تمیز کار شده رو همه قسمت ها با توجه به قیمتی که داره مناسب هست نمیشه مشکل دامنه رو برای بنده حل کنید با توجه به نوع فعالیتم؟

لینک به دیدگاه

یک سوال میپرسیم باید 1 روز صبر کنیم تا جواب بدید حلا چون زمینه پرستاشاپ کم هست تو ایران باید ملت و منتظر بزارید ؟ رسیدگی کنید دوست عزیز

محصولات قانونی بفروشین که فروشگاهتون فیلتر نشه ، قالب ها با لایسنس فروخته میشن و راهکاری هم نداره . موفق باشید .
لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

آقای بهمن من به تازگی از تطعیلات اومدم و همین الان آپدیتی که به ایمیلم فرستادید رو نصب کردم

اما همچنان مشکله فونت پابرجاست

این لینک میتونید مشاهده کنید

لینک به دیدگاه

الان من چندین دفعه هست که دارم کش مرورگر رو خالی میکنم و دوباره وقتی رفرش میکنم مشکل همچنان باقی ـه

مشکل هم اونجاس که پرانتز های آخر رو انداخته اولِ متن

الان من دارم متن رو اینجوری مشاهده میکنم : لینک اگه حالا شما دارید متن رو درست میبینید همینجا بهم بگید تا Reinstall مرورگرمو

لینک به دیدگاه

این مشکل که ارتباطی با فونت نداره دوست من. این طبیعی هست که اینطور بشه. اگر تمام توضیحاتتون انگلیسی هست میتونید به اون بخش direction:ltr!important; بدید در سی اس اس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...