رفتن به مطلب

مشکل در بالا اومدن سایت بعد از انتقال

پست های پیشنهاد شده

سلام

من اطلاعات هاستم رو از یک هاست به هاست دیگری انتقال دادم و دیتا بیس را نیز ذخیره و ایمپرت کردم ولی الان که به صفحه اصلی سایتم می روم باز نمی شود .

می تونید راهنمایی کنید که چه جوری میشه این مشکل را حل کرد و مشکل از کجاست ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بستگی داره چطوری انتقال داده باشین . دامنه عوض شده باشه یا نشده باشه ، تو ساب دامین بوده و الان تو روت اصلی انتقال دادین و بالعکس و ....

لینک به دیدگاه

انتقال به صورت بکاپگیری می باشد(بکاپ دانلود شده و در هاست دیگر آپلود شده ) دیتابیس هم اکسپورت شده و در هاست جدید ایمپرت شده و دامنه هم تغییر کرده

لینک به دیدگاه

فایلی که گفتید در پوشه کانفیگ می باشد ؟ اگر آره ولی نامش به صورت settings.inc.php هست . این موردی ندارد ؟

سایتم را یکی حدود یک سال پیش برام راه اندازی کرده و مثل اینکه نام برخی پوشه و فایل ها رو عوض کرده

اگر این فایل هست . برای دادن آدرس دامنه جدید کدوم خط را ویرایش کنم ؟ اطلاعات دیتا بیس جدید مانند همون قبلی هست و در این فایل موجود می باشد ولی کدی که به دامنه اشاره کنه نیست .

لینک به دیدگاه

همین فایلی هست که شما گفتین و من خلاصه نوشتم ، واقعا وقتی برای جمله بندی درست و مفصل جواب دادن به سوالات نیست و من شرمندم ، کارها آدمو محاصره کردن و تند تند تایپ کردن نتیجش ناقص نوشتن برخی کلماته .

اگه هاستتون رو عوض کردین حتما نام دیتابیس هم عوض شده ، چون هر هاستی یه پیشوند متفاوت داره و نمیشه یکی باشه . اگر یکی هستند خوب برین به مدیریت سایتتون . از طریق ابزارها / سئو و آدرس ها ، آدرس دامنه جدید رو وارد کنید و ذخیره رو بزنید و سپس به بخش ابزارها / مولد ها برین و روی ایجاد دوباره کلیک کنید . تمام

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییهایتان ببخشید انقدر سوال می پرسم .

من نمیتونم وارد مدیریت بشوم تا دامنه را وارد آدرسی که گفتید کنم

متوجه نشدم .ببینید فایلی که گفتید شامل اطلاعات زیر هست . منظورتون از تغییر نام دیتا بیس چیه ؟ ببینید اطلاعات دیتابیس قبلی با اطلاعات دیتابیس جدید یکی هست یعنی با همون اطلاعات (یعنی نام ، یوزر و پسورد) در سرور جدید پایگاه داده ایجاد کردم و اطلاعات پایگاه قبلی رو داخلش ایمپرت کردم . الان پیغام خطای "Link to database cannot be established." را می دهد . حال باید چه خطی را ویرایش کنم ؟!

منظور از DB_SERVER چیه ؟ باید آی پی سرور جدید را برایش قرار دهم یا نه ؟

<?php
define('_DB_SERVER_', '............');
define('_DB_TYPE_', 'MySQL');
define('_DB_NAME_', '............');
define('_DB_USER_', '...........');
define('_DB_PASSWD_', '...........');
define('_DB_PREFIX_', 'ps_');
define('_MYSQL_ENGINE_', 'InnoDB');
define('__PS_BASE_URI__', '/');
define('_PS_CACHING_SYSTEM_', 'MCached');
define('_PS_CACHE_ENABLED_', '0');
define('_MEDIA_SERVER_1_', '');
define('_MEDIA_SERVER_2_', '');
define('_MEDIA_SERVER_3_', '');
define('_THEME_NAME_', '...........');
define('_COOKIE_KEY_', '...........');
define('_RIJNDAEL_KEY_', '...........');
define('_COOKIE_IV_', 'Ueq9pfL1');
define('_RIJNDAEL_IV_', '...........==');
define('_PS_CREATION_DATE_', '2012-11-17');
define('_PS_VERSION_', '...........');

?>

[align=right]ببخشید انقدر زیاد توضیح می دهم

[/align]

لینک به دیدگاه

همانطور که گفتم نمیشه در دو هاست مختلف دیتابیسی ایجاد کنید که هم نام باشند ، تو هر هاستی پیشوند مختلف دارن ، مثلا تو یکی :

nrp_bahman

تو یکی دیگه میشه :

luo_bahman

شما فقط bahman رو هم اسم کردین و پیشوند ها متفاوته .

define('_DB_SERVER_', '............');

define('_DB_NAME_', '............');

define('_DB_USER_', '...........');

این خط ها رو باید ادیت کنید و با نام کاربری و رمز عبور دیتابیس جدید پر کنید . تو اولی هم فقط باید بنویسید localhost .

بعد میتونید به مدیریت برین و آدرس دامنه رو تو مکانی که گفتم تغییر بدین ( تو پست قبلی گفتم کجاست )

اگر با این راهنمایی هم نتونستید انجام بدین ، تو گوگل دنبال کتاب های اموزشی cpanel بگردین .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

الان کاری که گفتید را انجام دادم و صفحه ورود به مدیریت باز شد ولی وارد مدیریت نمیتونم بشم . چه جوری یوزر و پسورد را بازیابی کنم ؟

صفحه اصلی هم چیزی نمایش نمیده فقط آدرس صفحه تغییر میکنه به localhost .

یوزر و پسورد را پیدا کردم و وارد شدم

و تنظیمات دامنه را انجام دادم ولی در صفحه ی مولد گزینه ای به نام ایجاد دوباره نبود و سایت هنوز بالا نمی آید

در ضمن پیغام های خطای زیر را در صفحه مربوط به پایگاه داده نیز میدهد

• اجازه ی نوشتن برای فولدر config را تنظیم کنید
  • اجازه ی نوشتن برای فولدر tools را تنظیم کنید
  • اجازه ی نوشتن برای فولدر cacshe را تنظیم کنید
  • اجازه ی نوشتن برای فایل sitemap.xml را تنظیم کنید
  • اجازه ی نوشتن برای فولدر img و زیر فولدر‌های آن را به صورت recursively تنظیم کنید
  • اجازه ی نوشتن برای فولدر mails و زیر فولدر‌های آن را به صورت recursively تنظیم کنید
  • اجازه ی نوشتن برای فولدر modules و زیر فولدر‌های آن را به صورت بازگشتی تنظیم کنید
  • اجازه ی نوشتن را فعال کنید برای theme/shoptemplate1490FAlang/ و زیرفولدرهای آن به صورت recursively
  • اجازه ی نوشتن برای فولدر translation و زیر فولدر‌های آن را به صورت recursively تنظیم کنید
  • اجازه ی نوشتن برای فولدر upload و زیر فولدر‌های آن را به صورت recursively تنظیم کنید
  • اجازه ی نوشتن برای فولدر download و زیر فولدر‌های آن را به صورت recursively تنظیم کنید

لینک به دیدگاه

خب دیگه مشخصه نوشته که دسترسی پوشه ها رو درست کنید ، به همه اینا 755 بدین .

تمامی پوشه ها 755 هستن ولی هنوز سایت را نمایش نمیدهد و پیغام ها پابرجا هستند. :s
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...