رفتن به مطلب

ماژول فروشگاه اختصاصی

sinaevil

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

این ماژول رو مشاهده کنید.

http://www.etiendas.co/en/37-private-shop-authorized-only.html

میخواستم ببینم نسخه ای از این ماژول برای دانلود پیدا میشه ؟

یا اینکه ماژول مشابه ای یافت میشه ؟ هدف اینه که فروشگاه فقط برای اعضا قابل مشاهده باشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من اینجور ماژول ها پولی هستند و رایگانشون پیدا نمیشه . برای اینکار میتونید از بازارچه سفارش بدین براتون نوشته بشه .

لینک به دیدگاه

آره خوب پولیش رو که خود سایتش میفروشه. مگر اینکه بازارچه اینجا بهتر و ارزون تر برام انجام بده. حالا درخواست میدم ببینم چطوری میشه.

لینک به دیدگاه

آره این روش رو خودم دیده بودم. باید اول یک کاری کنی که یوزر رو فقط خودت تایید کنی. اون ماژول اش هست. بعد با استفاده از این فقط کاربران قیمت ها رو ببینند.

این تقریبا خوبه اما باز سایت برای همه باز میشه. مگر اینکه با .htaccess سایت رو password protect کنی. که یک کم مسخره میشه. سایت شکیل نمیشه.

من دنبال اینم که صفحه ورودی سایت فقط یوزر و پسورد بخواد. بعد وارد فروشگاه بشه با همون یوزر پسورد بتونه سفارش بده. کلا ایده جالبی هست بشه پیاده سازی اش کرد. کارهای خیلی جالبی میشه باهاش انجام داد.

البته میشه یک کاری هم کرد که دسته ها و کالا فقط برای اعضای لوگین شده مشاهده بشه نه ؟

لینک به دیدگاه

من روی ماژولی کار میکنم که ایمیل مشتریان نیاز به ولید شدن داره . میشه با تغییراتی به هدف شما نزدیک شد

از طرفی هم میتونید محصولات رو با ایجاد گروه به یک گروه محدود کنید و به هدفتون برسید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

من روی ماژولی کار میکنم که ایمیل مشتریان نیاز به ولید شدن داره . میشه با تغییراتی به هدف شما نزدیک شد

از طرفی هم میتونید محصولات رو با ایجاد گروه به یک گروه محدود کنید و به هدفتون برسید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

این ماژولی که شما داری درست میکنی الان آماده اش هست. ببین میتونی روی همین کار کن تو وقت صرفه جویی بشه

پیوست اش کردم.

validatecustomer.1.1.zip

لینک به دیدگاه

بله این ماژول رو دیدم. این ماژول ارتباطی به ولید کردن ایمیل نداره. این ماژول مشتری رو تا تایید توسط مدیر غیرفعال میکنه و بیشتر به هدف اول شما نزدیکه.

یکی دو تا ماژول هست که هیچکدوم کارایی مناسبی روی 1.5 ندارند و ماژولی که بنده نوشتم استاندارد 1.5 هست و با ثبت نام ای جکس پرستا 1.5 سازگاره. تا زمانی هم که ایمیل تایید نشده دسترسی به برخی صفحات محدود میشه و فقط امکان مرور سایت وجود داره. علاوه بر اون تمام مشتریان قبلی هم براشون ایمیل فعال سازی میفرسته و نمیتونن دیگه خرید کنند تا ایمیل رو ولید کنن یا تغییر بدن.

لینک به دیدگاه

یه ماژول هست که مشتری بعد از ثبت نام نیاز داره تا مدیریت اون رو فعال کنه اما متاسفانه واسه نسخه های پایین پرستا هست 1.1 تا 1.4.6.2

یه ماژول هم هست که تمام قیمت ها مخفی میشه و اضافه به سبد خرید حذف میشه و مشتری رو مجبور به ثبت نام میکنه و یه ماژول هم هست که ایمیل مشتریان نیاز به تایید داره توسط خودشون اینا واسه 1.5 سازگاره .

لینک به دیدگاه

یه ماژول هست که مشتری بعد از ثبت نام نیاز داره تا مدیریت اون رو فعال کنه اما متاسفانه واسه نسخه های پایین پرستا هست 1.1 تا 1.4.6.2

یه ماژول هم هست که تمام قیمت ها مخفی میشه و اضافه به سبد خرید حذف میشه و مشتری رو مجبور به ثبت نام میکنه و یه ماژول هم هست که ایمیل مشتریان نیاز به تایید داره توسط خودشون اینا واسه 1.5 سازگاره .

خوب این ماژول ها کجا هستند ؟

@sinaevil چرا نشه؟ میشه.

کی میشه ؟
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...