رفتن به مطلب

منوی چسبنده بالای صفحه

megamon

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز :

من از قالب free sample استفاده میکنم . توی این قالب یک منو بالای صفحه هست که از جی کوئری استفاده میکنه ( superfish ) حال من میخوام از یک جی کوئری دیگه هم برای این منو استفاده کنم و اون هم sticky menu هستش و کارش هم اینه که وقتی صفحه رو اسکرول میکنیم و به ارتفاع مورد نظرمون میرسه منو میچسبه به بالای صفحه و ثابت میشه . در ضمن این رو هم بگم که این منوی شاخه ها یک ماژول می باشد . من خیلی سعی کردم ولی موفق به انجام درست این کار نشدم .

آدرس سایت جی کوئریSticky Menuس : http://stickyjs.com

آدرس سایت راهنمای فارسی : وب تارگت

از دوستان میخواستم اگه کسی وقتش رو داره لطف کنه و راهنمایی کنه . با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از ارسال پست هاییی با مضمون یعنی کسی وقت نداره ، یعنی کسی نیست ، چرا کسی جواب نمیده و از این جور پست ها خودداری کنید ، چون بدون اخطار پاک میشن ویه اخطار هم نقش میبنده رو پروفایل کاربری :) اگه کسی بلد باشه و وقت هم داشته باشه و حوصله هم همینطور صد درصد جواب میده و نیازی به تکرار سوال نیست .

نیازی به استفاده از فایل js دیگری ندارید . آموزش اون سایت رو ول کنید و طبق روش زیر عمل کنید ، من خلاصه میگم ، اگر تو کدنویسی کمی وارد باشین خودتون بقیشو میگیرین و اگر هم نبودین که میدین یه نفر دیگه براتون انجام میده ، منظور اینکه به هیچ وجه به سوالات اینشکلی که خود سوال کننده اطلاعات اولیه رو نداشته باشه پاسخ داده نمیشه .

مرحله اول : تو فایل header.tpl قالبتون ، قبل از کد زیر رو بنویسید ( کلاس ها رو برای نمونه نوشتم ، با مال خودتون هماهنگ کنید ) این کد میگه وقتی از 200 رد شد ، یک استایل جدید به منو داده بشه و وقتی از 200 کمتر بود استایل برداشته بشه .

مرحله دوم : تو فایل global.css یک کلس جدید به اسم دلخواه ( newclass ) ایجاد میکنیم و اینجوری کد بهش میدیم :

.newclass{
position:fixed;
z-index:999;
top:0px;
right:0px;
width:100%;
}

مرحله سوم : هیچی میریم و سایتمون رو میبینیم و لذت میبریم .

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

از ارسال پست هاییی با مضمون یعنی کسی وقت نداره ، یعنی کسی نیست ، چرا کسی جواب نمیده و از این جور پست ها خودداری کنید ، چون بدون اخطار پاک میشن ویه اخطار هم نقش میبنده رو پروفایل کاربری :) اگه کسی بلد باشه و وقت هم داشته باشه و حوصله هم همینطور صد درصد جواب میده و نیازی به تکرار سوال نیست .

نیازی به استفاده از فایل js دیگری ندارید . آموزش اون سایت رو ول کنید و طبق روش زیر عمل کنید ، من خلاصه میگم ، اگر تو کدنویسی کمی وارد باشین خودتون بقیشو میگیرین و اگر هم نبودین که میدین یه نفر دیگه براتون انجام میده ، منظور اینکه به هیچ وجه به سوالات اینشکلی که خود سوال کننده اطلاعات اولیه رو نداشته باشه پاسخ داده نمیشه .

مرحله اول : تو فایل header.tpl قالبتون ، قبل از کد زیر رو بنویسید ( کلاس ها رو برای نمونه نوشتم ، با مال خودتون هماهنگ کنید ) این کد میگه وقتی از 200 رد شد ، یک استایل جدید به منو داده بشه و وقتی از 200 کمتر بود استایل برداشته بشه .

مرحله دوم : تو فایل global.css یک کلس جدید به اسم دلخواه ( newclass ) ایجاد میکنیم و اینجوری کد بهش میدیم :

.newclass{
position:fixed;
z-index:999;
top:0px;
right:0px;
width:100%;
}

مرحله سوم : هیچی میریم و سایتمون رو میبینیم و لذت میبریم .

سلاااااااااااااام

واقعا ازتون ممنونم

من چند روزه درگیر درست کردن اینگونه منو ها بودم هر سایتی میرفتم اینقدر آدم رو میپیچوندن که آدم به جایی نمیرسید اما شما با 2تا کد راحت کردین مارو

واقعا ازتون ممنونمممممم

خیلی ممنونم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...