رفتن به مطلب

اضافه کردن سر دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من توی اضافه کردن سر دسته مشکل دارم

یعنی وقتی شاخه اضافه میکنم میره زیر مجموعه خانه میشه در صورتی که میخوام سردسته باشه نه زیر مجموعه

پیشا پیش تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست من قبل از ارسال پست جستجو بفرمایید

تمامی شاخه ها به صورت پیشفرض زیرمجموعه شاخه خانه هستند و طبیعی هست. البته احتمالا مشکل شما اینه که در فروشگاه در منوی بالای سایت همه رو زیرمجموعه "خانه" نشون میده؟ باید وارد پیکربندی ماژول "منوی افقی" بشید و شاخه های مورد نظرتون رو بهش بدید. اگر مشکلتون با غیر از منو هست بفرمایید

لینک به دیدگاه

سلام مدیر گرامی

به نظرم مشکل ایشون منو افقی نیست. می خان بدونن آیا میشه مثل شاخه اصلی " خانه" شاخه دیگه ای هم تعریف کرد که خودش زیرمجموعه داشته باشه؟

مثلا توی یه شاخه مثل خانه آدم می تونه چند بخش مختلف تعریف کنه اما پیش میاد که این بخش ها خودشون هم زیر شاخه لازم دارن.

مثلا

خانه -> بخش یک ، بخش دو، ...

شاخه دوم -> بخش یک ، بخش دو ، ...

مرسی که راهنمایی می کنید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

جناب من همین مشکل رو داشتم 

تو تعداد شاخه ها و زیر مجموعه هاش به خاطر محدود بودن عمق زیر شاخه ها مشکل داشتم

و مجبور بودم یه شاخه والد دیگر هم معرفی کنم

خیلی اینور اونر گشتم و در آخر تونستم یه شاخه کنار شاخه خانه وارد کنم

من شاخه "فرهنگ و هنر" داشتم که آیکون خانه هم کنارش بود و الان در کنارش شاخه "لوازم الکترونیک" هم اضافه کردم

اما الان موقع ثبت محصول در قسمت وابستگی ها فقط شاخه  "فرهنگ و هنر" و زیر مجموعه های این رو نشون میده ، شاخه "لوازم الکترونیک" رو نشون نمیده

چکار باید بکنم ؟

متشکرم

دوست من قبل از ارسال پست جستجو بفرمایید
تمامی شاخه ها به صورت پیشفرض زیرمجموعه شاخه خانه هستند و طبیعی هست. البته احتمالا مشکل شما اینه که در فروشگاه در منوی بالای سایت همه رو زیرمجموعه "خانه" نشون میده؟ باید وارد پیکربندی ماژول "منوی افقی" بشید و شاخه های مورد نظرتون رو بهش بدید. اگر مشکلتون با غیر از منو هست بفرمایید

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان . من در پرستاشاپ خودم تب اضافی نصب کردم .  این تب اضافی و عکس بنر سایت یا سایر عکس ها که قابلیت لینک شدن به صفحات دیگر دارند و من برای هر کدام یک آدرس و صفحه جدید ایجاد کردم که یعنی با کلیک کردن روی تب و بنر سایت وارد این صفحات جدید شود ولی متاسفانه زمانی که صفحه جدید باز میشه erro 404 page not found میاد . چطوری میشه داخل صفحه جدید را طراحی کنم ؟ از کدام قسمت وارد بشم به طراحی صفحات جدید ؟

لطفا کمک کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...