رفتن به مطلب

تعداد کالا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تعداد کالا را در قسمت مدیریت انبار وارد می کنم اما اضفه نمیشه و موجودی را صفر نمایش میده حتما باید برم در قسمت ترکیب و اونجا اضافی کنم مشکل از کجاست ؟موجودی انبار را از کجا باید وارد کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو صفحه ویرایش محصول باید وارد کنید . البته یه چز خیلی مهم . شما مثلا میزنید افزایش موجوی مثلا 100 تا . بعدش باید روی ذخیره کلیک کنید و اگه روی ذخیره و ماندن کلیک کنید موجودی اضافه نمیشه!! البته اگه ترکیب اضافه کرده باشید از اونجا هم باید اضافه کنید موجودی رو

لینک به دیدگاه

تو ویرایش محصول فقط یک قسمت اون هم موجودی انبار هست که من وارد میکنم و بعد ذخیره میکنم اما جوا ب نمیگرم .کجا دقیق باید موجودی انبار را وارد کنم ؟

لینک به دیدگاه

شما اول باید مطمئن باشید که از تنظیمات، مدیریت موجودی رو غیر فعال نکردید. بعد محصول رو ویرایش کنید و تعداد موجودی رو وارد کنید و از منوی کشویی کنارش افزایش رو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

من هم با انبار داری محصولات مشکل دارم. يه توضيح مختصر ميدم اميد وارم که بتونيد راهنمايم کنيد:

1- از قسمت تنطيمات - محصولات :

امکان لجازه سفارش بيتر از موجودی: بله

فعال کردن مديريت موجودی موجودی : بله

نمايش تعداد موجودی در صفحه اول محصول: بله

نمایش خصوصیتی که تمام شده در صفحه محصول: بله

بعد از انجام اين تنطيمات وارد فهرست محصولات ميشم و محصول مورد نظر رو بدين شکل ويرايش ميکنم:

موقعيت (انبار) : 100

گردش سرمايه : افزايش -- 100

حداقل تعداد: 1

و بعد ذخيره محصول رو انجام ميدم.

حال بعد از اينکه ويراش محصول انجام شد و ذخيره شد و به صفحه بالتر که همون فهرست محصولات هست وارد شديم تعداد محصولات رو 101- نشون ميده (علت اينکه منفی نشون ميده چيه) . آيا تنظيمات درست انجام شده؟

اگر درسته چرا من که گزينه " نمايش تعداد موجودی رو در صفحه اول: انتخاب کردم چراد تعداد محصولات موجود رو در صفحه اول نشون نميده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...