رفتن به مطلب

مشکل آپلود تصویر در محصول سفارشی

پست های پیشنهاد شده

سلام

اومدم بصورت تست یه سفارش ثبت کنم

محصول رو که انتخاب کردم و خواستم براش عکس آپلود کنم . یعنی محصول رو سفارشی کنم ارروور داد :

Warning: imagecreatetruecolor() [function.imagecreatetruecolor]: gd warning: product of memory allocation multiplication would exceed INT_MAX, failing operation gracefully in /home/chapicir/public_html/images.inc.php on line 250

Warning: imagecolorallocate(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/chapicir/public_html/images.inc.php on line 261

Warning: imagefilledrectangle(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/chapicir/public_html/images.inc.php on line 262

Warning: imagecopyresampled(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/chapicir/public_html/images.inc.php on line 265

Warning: imagejpeg(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/chapicir/public_html/images.inc.php on line 346

Warning: imagedestroy(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/chapicir/public_html/images.inc.php on line 349

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیباگ رو خاموش کردم فرقی نکرد فقط اون خطا ها پاک شد و خطای خوده سایت باقی موند :

1 خطا وجود دارد :

1. خطایی هنگام بارگذاری تصویر رخ داد.

لینک به دیدگاه

این جوابیه که هاستینگ به من داده :

این ارور مربوط به تنظیمات هاست نیست

http://www.hotscripts.com/forums/php/33071-help-error-messages-please.html

سرچ کنید جهت رفع اطلاعاتی وجود دارد

اما من باز گفتم که مشکل از سروره ! و منتظر جواب بعدیم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

نه مشکل توی اضافه کردن محصول نیست !!!

دیباگ هم روشنه . خطا ها هم همونه که توی پست اول گفتم !

مشکل اینه :

یه محصول هست مثل http://chapic.ir/custom-design/14-mug.html

توی بخش طرح دلخواه که میره مشتری و میخواد عکس آپلود کنه برای سفارش ارورر میده .

خودتون اگه امکانش هست با همین لینک بالا یه سفارش ثبت کنید ! با طرح دلخواه . متوجه منظورم میشین !

لینک به دیدگاه

به نظرم با توجه به خطای

Warning: imagecreatetruecolor() [function.imagecreatetruecolor]: gd warning: product of memory allocation multiplication would exceed INT_MAX, failing operation gracefully in /home/chapicir/public_html/images.inc.php on line 250

مشکل از محدودیت مموری هاستتون هست

لینک به دیدگاه

یه افزایش حجم آپلود داده بود سرور برای رفع مشکل که نشد و من بهشون گفتم که پشتیبانی پرستا گفته محدودیت مموری باید بیشتر بشه این جواب رو دادن :

بله افزایش حجم مموری را انجام داده ایم

می تونید هم دقیقا از پشتیبانی بپرسید که چه موردی را باید افزایش بدیم تا همان مورد را بررسی کنیم

لینک به دیدگاه

همون خطاها رو براشون بفرستید. این دیگه مسئولیت مدیر سرور هست که تشخیص بده چه چیزی رو باید افزایش بده. بنده سررشته ای در مدیریت سرور ندارم متاسفانه

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

آقا مشکل از سرور نیست !!!

سرور رو عوض کردم رفتم رو یه سرور داخلی مال همون شرکت مشکل حل نشد !!!

دیشب انتقال دادم رو یه سرور دیگه کلن بازم مشکل پا برجاست !!!!!!!!!

اگه از اول نصب کنم و بعد ماژول ها و قالب رو دوباره نصب کنم و دیتابیس رو دوباره ایمپورت کنم . درست میشه ؟! توی سایت تغییری ایجاد که نمیشه نه ؟

لینک به دیدگاه

شما یک پرستا خوام تو یک پوشه روی هاستتون نصب کنید جدای از اون ببینید اگر مشکلتون حل شده بود فروشگاهتون رو یا ارتقا بدید یا محصولات و شاخه ها و .. رو انتقال بدید روی یک پرستای جدید

لینک به دیدگاه

اقا مشکل از سایته ! توی یه پوشه دیگه دوباره نصب کردم پرستا رو یه محصول اضافه کردم و راحت عکس آپلود شد !!

خب الان دقیقن باید چه کنم که تنظیمات و قالب و ماژول ها و محصولات و همه چی کنم بتونم انتقال بدم ؟

با ارتقا که فکر کنم قالب به مشکل بخوره ؟

اکه همه فایل های پرستا خام رو جایگزین کنم درست نمیشه ؟

لینک به دیدگاه

چی خطا میده یا نه ؟!

یه نسخه پرستا تو یه پوشه جدید نصب کردم و بدون مشکل کار کرد و عکس آپلود شد.

حالا میخوام بدونم باید چکار کنم که تنظیمات و محصولات و ... پاک نشه !

ارتقا اگه بدم که قالب از کار میوفته اگه اشتباه نکنم.

لینک به دیدگاه

دوست من منظورم توی همون پرستایی بود که فرمودید خطا میده بهتون نه این پرستایی که جدید نصب کردید

من احتمال میدم یکی از فایل های کنترلر پی اچ پی مربوط به آپلود تصویر در بخش مدیریت دچار اشکال شده. نیاز به بررسی فنی دارید اینطوری نمیشه نظر داد

اگر به نسخه 1.5.6 ارتقا بدید که مشکلی نخواهید داشت. البته حتما قبل از هرکاری نسخه پشتیبان تهیه کنید از فایل ها و دیتابیستون

لینک به دیدگاه

آها ارورر هار که تو صفحه اول گذاشتم که :دی

الان پرستا من 1.4.9 که دادم قالب رو بهنام برام طراحی براش و تا اونجا کهخ فهمیدم اگه به ورژن بالا ارتقا بدم که قالب سازگار ننخواهد بود !!

این ارور رو میده :

Warning: imagecreatetruecolor() [function.imagecreatetruecolor]: gd warning: product of memory allocation multiplication would exceed INT_MAX, failing operation gracefully

in /home2/chapicir/public_html/images.inc.php on line 250

Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/chapicir/public_html/images.inc.php on line 261

Warning: imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/chapicir/public_html/images.inc.php on line 262

Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/chapicir/public_html/images.inc.php on line 265

Warning: imagejpeg() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/chapicir/public_html/images.inc.php on line 346

Warning: imagedestroy() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/chapicir/public_html/images.inc.php on line 349

لینک به دیدگاه

این فایل رو همون روز اول که این اروور رو دیدم جایگزین کردم نشد :دی

اگه کل فایل های پرستا خام رو بریزم روی سایت مشکلی پیش میاد ؟ بجز فایل های پوشه Config !

لینک به دیدگاه

فایل های پرستا خام رو ریختم روی سایت اما درست نشد !

فایل های پوشه کانفیگ هم تک تک عوض کردم .

پس میشه نتیجه گرفت که مشکل از دیتابیسه ؟!! چیکار کنم من ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...