رفتن به مطلب

ارور 404

0913125a

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده url اشنا را فعال کردم بعد از مدتی در وبمستر گوگل تعداد زیادی ارور notfound بوجود آمده و رتبه سایتم به شدت نزول کرده URL rewriting (mod_rewrite هاستم هم فعاله

تو منوی سئو و url ها هم همه چیزو تغییر دادم اما فایده ای نداشت حالا بگید چیکار کنم که ارور وبمستر از بین بره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام با تشکر

فکر کنم به خاطر فعالسازی url اشنا باشه چون تو منو سئو وurlها اینارور را میده

URL rewriting (mod_rewrite) بر روی سرور شما فعال نیست، یااینکه بررسی پیکربندی سرور شما ممکن نیست. اگر میخواهید از URL آشنا استفاده نمائید، باید این حالت فعال باشد.

از هاستم پرسیدم گفت فعاله

با تشکر

اگه نمیشه کاریش کرد بگید چیکار کنم به جای اینکه صفحه ارور404 بده ریدایرکت بشه صفحه اصلی

تا حداقل رنکیگم برگرده به قبل

WWW.CAMPIR.IR

لینک به دیدگاه

سلام

این لینکها که همگی با لینک آشنا ساخته شدن پس احتمالا ربطی به فعال کردن اون ندارن و مربوط به صفحاتی هستند که قبلا وجود داشتند و الان پاک شده.

صفحه 404 هم بصورت پیشفرض یک صفحه بدون استایل و لاتینه و پرستاشاپ با تنظیم htaccess این صفحه رو به صفحه خودش منتقل میکنه تا مشتری گیج نشه و این هیچ فرقی با هدایت مشتری به صفحه اصلی نداره و هیچکدوم از این دو مورد باعث رفع خطای 404 در وبمستر نمیشن.

البته این لینکها به مرور زمان از گوگل حذف میشن ولی بهتره سریعتر از بین برن و در واقع تنها راه شما ، حذف لینکها از خود وبمستر گوگل هست و حتی با غیرفعال کردن url آشنا هم فکر نمیکنم مشکلتون حل بشه.

بهتره با یک متخصص سئو مشورت کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...