رفتن به مطلب

شیوه‌ی صحیح و کامل تعریف حامل

پست های پیشنهاد شده

نحوه‌ی صحیح تعریف حامل با توجه به مشکل بیشتر دوستان در تعریف حامل در اینجا قرار می‌گیرد.

با تشکر از دوست خوبم saeedsobhkhiz که این آموزش توسط ایشان تهیه شده است.

1. در بخش مدیریت پرستا روی کلید یا تب حمل کلیک کنید .

2.در قسمت واسطه های حمل چند روش حمل و نقل را به دلخواه ایجاد می کنیم .(به صورت دلخواه)

1.پیک موتوری

2.پست پیشتاز

3.تیپاکس

تنظیمات صفحه واسطه های حمل :

صورتحساب = برابر با وزن

خارج از محدوده فعالیت =غیر فعال کرده حامل

3. بعد از ایجاد سه روش حمل و نقل بالا روی گزینه محدوده وزن ها کلیک می کنیم .

روی کلید افزودن جدید کلیک کرده و به ترتیب حامل را یکبار پیک موتوری .یکبار پست پیشتاز و یکبار تیپاکس با محدوده وزنی 0 تا 1000 کیلوگرم انتخاب کنید(محدوده و وزن ها را خودتان به دلخواه می توانید تغییر دهید )

4.در مرحله بعد از انتخاب وزن ها ، گزینه محدوده قیمت را انتخاب با این تفاوت که اینبار مرحله بالا را با قیمت 0ریال تا 100 ریال انتخاب می کنیم.

5. حالا باید از دوباره روی کلید یا تب حمل کلیک کرده و تنظیمات زیر را تغییر میدهیم .

هزینه جابجایی = 0

حمل رایگان شروع شود = 1000

حمل رایگان شروع شود از =0

مهمترین قسمت حمل که اگه تنظیمش نکنید هیچ کدام از محدوده ها نمایش داده نمیشه در قسمت

هزینه های حمل، مناطق جغرافیایی و دامنه ها می باشد

روش تنظیمش هم که باید ابتدا یک روش حامل را انتخاب کنید و یک قیمت به عنوان مثال 100 ریال را انتخاب و ذخیرش کنید

دقت داشته باشید که من هزینه و وزن ها را با توجه به سایت خودم زدم شما می تونید تغییر بدید .

امکان آپلود عکس چون وجود نداشت مجبور شدم تو سایت خودم بزارم وارد لینک زیر بشید به صورت مرتب عکسها را گذاشتم

امیدوارم خوب توضیح داده باشم .5 تا عکس خواستید دانلود کنید تا با کیفیت بهتری ببینید .

http://www.learning.asarayan.com/photos/...photoid=28

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...