رفتن به مطلب

کلمات کلیدی گوگل وب مستر

moghimi

پست های پیشنهاد شده

با سلام این موضوع رو خیلی جستجو کردم و بی جواب موندم مجبور شدم تاپیک بزنم

سایت من دو سال و خورده ای از عمر آن بودنش می گذره و روی سئو و مطالب ثبت سایت و لینک و... زیاد سرچ کردم و تا حدودی به این مسائل آشنام یه سوال مهم دارم و اون اینکه در گوگل وبمستر کلمات کلیدی رو که نشون می ده شامل این هاست به، از ، که ، و ، به هم، و کلی از این کلمات ربط و بعضاً نا مفهوم و در آخر چند تا از کلمات کلیدی خودم رو نشون می ده علت چیه؟

سئو و متا ها رو سعی کردم دقیق پر کنم و چند باری هم کلمات مناسب تر رو جایگزین کردم.

دوم اینکه ارتباطی به بخش ترجمه قالب دیفالت پرستاشاپ نداره؟ به این معنی که کلمات به و از و... رو از قالب بگیره؟

سایت من www.supershahr.com

ممنون از همه دست اندرکاران انجمن به خصوص آقا دانوش که زیاد زحمت بهش می دیم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اين بخش وبمستر تولز تا اونجايي كه ميدونم معمولا براي همه همينطوره

اوني كه مهمه كلمات كليدي هست كه در بخش Search Queries وبمسترتولز در ستون Queries بهتون نشون ميده .بايد سعي كنيد تعداد Queries ها رو بالا ببريد و باتوجه به ارزشي كه جلوي هر Queries نشون ميده و همينطور تعدادكليكي كه رو هر كدوم شده ميتونيد كلمات كليدي قوي تر رو انتخاب كنيد

لینک به دیدگاه

با سلام

اين بخش وبمستر تولز تا اونجايي كه ميدونم معمولا براي همه همينطوره

اوني كه مهمه كلمات كليدي هست كه در بخش Search Queries وبمسترتولز در ستون Queries بهتون نشون ميده .بايد سعي كنيد تعداد Queries ها رو بالا ببريد و باتوجه به ارزشي كه جلوي هر Queries نشون ميده و همينطور تعدادكليكي كه رو هر كدوم شده ميتونيد كلمات كليدي قوي تر رو انتخاب كنيد

با سلام ممنون از پاسخ شما

از جایی خوندم که حجم این کلمات در نوشته ها زیاد هست و اونجا لیست شده یعنی چگالی این کلمات در نوشته توضیح محصولات و کلا در سایت بیشتر از بقیه کلمات بوده که اونجا لیست شده درست یا غلطتش با نویسنده! اما راهکار مناسب برای بالا بردن Queries چی هست صرفاً در قسمت سئو و متاها باید افزایش داد یا توی متن هم می شه؟

یک سوال دیگه توی سایتهایی که سئو رو چک می کنن یه قسمت داره به نام realated link اگه درست ترجمه کنم می شه لینکهای مشابه، توی نوار ابزار الکسا هم برای بعضیی سایتها وجود داره جریان این لینکهای مشابه چی هست و چه جوری می شه برای سایت ایجاد کرد؟ اگه لازم به معرفی سایت های سئو یا سایتهایی که ریلیتد لینک دارن بفرمایین تا اعلام کنم( به خاطر تبلیغ نشدن سایت کسی از نام بردن خودداری می کنم).

لینک به دیدگاه

اين كلمات همون هايي هستن كه بازديد كننده در گوگل سرچ كرده و سايت شما توسط گوگل نشون داده شده و تعدادي هم كليك روش انجام شده كاملا ميتونيد بفهميم بازديد كننده دنبال چه كلمه اي بوده كه به گوگل سايت شما رو پيشنهاد داده و باز هم ميتونيد بفهميد كه از تعدادي كه گوگل سايت شما رو پيشنهاد داده چند نفر روي لينك شما كليك كردن هر چي تعداد نشون داده شده به كليك ها نزديك باشه بهتره ...اين بخش وبمستر براي انتخاي كلملت كليدي خيلي كمك ميكنه

لینک به دیدگاه

اين كلمات همون هايي هستن كه بازديد كننده در گوگل سرچ كرده و سايت شما توسط گوگل نشون داده شده و تعدادي هم كليك روش انجام شده كاملا ميتونيد بفهميم بازديد كننده دنبال چه كلمه اي بوده كه به گوگل سايت شما رو پيشنهاد داده و باز هم ميتونيد بفهميد كه از تعدادي كه گوگل سايت شما رو پيشنهاد داده چند نفر روي لينك شما كليك كردن هر چي تعداد نشون داده شده به كليك ها نزديك باشه بهتره ...اين بخش وبمستر براي انتخاي كلملت كليدي خيلي كمك ميكنه

سلام مجدد ممنون

اما ریلیتد لینک چی هست؟ توی بعضی سایتها به صورت ثابت وجود داره ، رتبه پیج رنگ و الکسا سایتهایی که بالاست ریلتد لینک زیادی دارن، یه چیز جدیدا توجهم رو جلب کرد اینکه سایتی چند تا ریلتد لینک داشت و اون ریلتدها هم سایتهای خودش بودن (یه سایت دانلودی معروف هست که چند تا سایت دیگه هم راه انداخته و بیشتر با تبلیغات و فروش محصول بین محصول دانلود رایگان کار می کنه، 7 یا 8 تا ریلتد داشت که از who is مالکیت دامین همه برای یک نفر بود).

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...