رفتن به مطلب

ارتقاء فروشگاه 1.54 فارسی به 1.605 فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان سال نو مبارک

من یه سوال دارم چطوری میتونم فروشگاهمو از ورژن 1.54 به 1.605 ارتقا بدم

در ضمن ماژول اتوآپگرید نصب نمیشه اررور میده

ممنون از همگی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان وقت مناسبی برای ارتقا نیست

کمی صبر کنید تا نسخه های بعدی منتشر شوند و همینطور ماژول های بانکی و قالب ها روی این نسخه بررسی شوند.

آموزش ارتقا به زودی تهیه خواهد شد

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

من یک آموزش ارتقا ضبط کرده بودم که طی یک اشتباه پاک شد. مجدد سعی میکنم آموزش رو تهیه کنم

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام خدمت آقا دانوش و دوستان

برای ارتقاء نسخه 1.5 به 1.6 تایپک های مربوطه رو خوندم اشاره کردین اگه نسخه 1.6 فارسی انجمن رو می خوایین باید از دایرکتوری استفاده کنین

1. یعنی فایل رو اپلود کنیم توی روت و به کمک ماژول ارتقا که معرفی کردین پیش بریم؟

2. توی دو تا ماژول های فعلی نسخه 1.5 مشکل پیش اومده، ماژول محصولات جدید هوکش رو دوستان پاک کردن! ماژول نقشه گوگل سایت هم آپدیت کردم ارور می ده این ماژول یا قالب شما سازگار نیست

این مشکلات با آپدیت منتقل می شه یا از بین میره؟

ممنون

لینک به دیدگاه

من یک آموزش ارتقا ضبط کرده بودم که طی یک اشتباه پاک شد. مجدد سعی میکنم آموزش رو تهیه کنم

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام خدمت آقا دانوش و دوستان

برای ارتقاء نسخه 1.5 به 1.6 تایپک های مربوطه رو خوندم اشاره کردین اگه نسخه 1.6 فارسی انجمن رو می خوایین باید از دایرکتوری استفاده کنین

1. یعنی فایل رو اپلود کنیم توی روت و به کمک ماژول ارتقا که معرفی کردین پیش بریم؟

2. توی دو تا ماژول های فعلی نسخه 1.5 مشکل پیش اومده، ماژول محصولات جدید هوکش رو دوستان پاک کردن! ماژول نقشه گوگل سایت هم آپدیت کردم ارور می ده این ماژول یا قالب شما سازگار نیست

این مشکلات با آپدیت منتقل می شه یا از بین میره؟

ممنون

سلام مجدد

اگه سوالات من هم پاسخ بدین ممنون می شم

لینک به دیدگاه

سلام

1- قبلا در ترجمه از سایت اصلی توضیح داده شده

2- مشخص نیست، ممکنه درست بشه و ممکنه هیچ تغییری نکنه. بهتره اول بصورت لوکال ارتقا بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

1- قبلا در ترجمه از سایت اصلی توضیح داده شده

2- مشخص نیست، ممکنه درست بشه و ممکنه هیچ تغییری نکنه. بهتره اول بصورت لوکال ارتقا بدید

موفق باشید

سلام آقا رامتین

توی تاپیک مربوطه آقا دانوش گفتن برای اینکه نسخه فارسی رو بخواین نصب کنین حواستون باشه از روش دایرکت استفاده کنین، جاهای دیگه هم گشتم هیچ توضیح کاملی نبود که دقیق دایرکت ادمین چیه؟ حدس خودم این بود که اون ماژول ارتقا احتمالا بپرسه که از کجا نسخه رو بردارم ، خودم بیام توی روت آپلود کنم و آدرس اون رو بدم، درسته؟

اگه از اول بیام و کل جنس ها و مشتری ها رو وارد کنم و بعد نسخه فعلی رو پاک کنم، وضع سئو داغون نمی شه؟ چون سه سال و خورده ای هست که محصول ها وارد شده، ماژول وارد کردن گروهی محصول برای نسخه 1.6 هست؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

توی تاپیکی که ترجمه از سایت اصلی رو گذاشتم، روشهای مختلف ارتقاء توضیح داده شده

با نصب مجدد ، کلی صفحه 404 تو گوگل خواهید داشت وفکر میکنم سئو شما خیلی آسیب ببینه. با اینحال بهتره برای اینکار با یک متخصص سئو مشورت کنید

وارد کردن گروهی محصولات هم وجود نداره متاسفانه البته در برنامه کاری من قرار داره ولی هنوز فرصت انجامش رو پیدا نکردم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

توی تاپیکی که ترجمه از سایت اصلی رو گذاشتم، روشهای مختلف ارتقاء توضیح داده شده

با نصب مجدد ، کلی صفحه 404 تو گوگل خواهید داشت وفکر میکنم سئو شما خیلی آسیب ببینه. با اینحال بهتره برای اینکار با یک متخصص سئو مشورت کنید

وارد کردن گروهی محصولات هم وجود نداره متاسفانه البته در برنامه کاری من قرار داره ولی هنوز فرصت انجامش رو پیدا نکردم

موفق باشید

سلام مجدد

شرمنده آقا رامتین از دیشب تا حالا کلی گشتم توی تاپیک های ارتقا، 22 صفحه بود این تاپیکی که اشاره کردین رو پیدا نکدم لطف می کنین لینک بزارین؟

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...