رفتن به مطلب

نصب قالب و Couldnt execute query

ofpersia

پست های پیشنهاد شده

یه قالب به صورت خودکار نصب کردم حالا فروشگاهم بالا نمیاد و این نوشته رو نشون میده:

Couldnt execute query

توی انجمن سرچ کردم اولین کمکتون معمولاً اینه که دیباگ رو روشن کن/.

دیباگ چطوری روشن میشه و کجاست؟

سرچ کردم چیزی پیدا نکردم!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از پوشه تم پوشه قالبتون رو پيدا كنيد و اسمشو تغيير بديد بعد از بخش مديريت قالب پيش فرض رو فعال كنيد فروشگاه بالا مياد ...

حالا يا قالب رو درست نصب نكرديد و يا ورژن قالب با فروشگاه تون سازگار نيست

لینک به دیدگاه

یه قالب به صورت خودکار نصب کردم حالا فروشگاهم بالا نمیاد و این نوشته رو نشون میده:

Couldnt execute query

توی انجمن سرچ کردم اولین کمکتون معمولاً اینه که دیباگ رو روشن کن/.

دیباگ چطوری روشن میشه و کجاست؟

سرچ کردم چیزی پیدا نکردم!

همون دیگه متاسفانه هیچ کس به خودش زحمت نمیده تاپیک ها رو با دقت مطالعه کنه!

تاپیک سوالات و مشکلات پر تکرار (قبل از هر سوالی بخوانید) رو دقیقا به همین منظور ایجاد کردیم!

لینک به دیدگاه

اتفاقاً اون تاپیک اولین تاپیکی بود که خوندم!:دی

ولی چیزی در مورد این سوالم یادم نبود که دوباره نگاش کنم ولی چند بار موضوعمو سرچ کردم چیزی پیدا نکردم و تاپیک جدید زدم!

سپاسگزارم...

لینک به دیدگاه

روشن کردم

این پیامو نشون میده!

باید چیکارش کنم؟

Warning: Function addCSS() is deprecated in /home/a/public_html/modules/maofree_scroll/maofree_scroll.php on line 224
in /home/a/public_html/classes/Tools.php on line 1864

Warning: Function addJS() is deprecated in /home/a/public_html/modules/maofree_scroll/maofree_scroll.php on line 225

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'a'@'localhost' (using password: NO) in /home/a/public_html/modules/blockuseronline/blockuseronline.php on line 76

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/a/public_html/modules/blockuseronline/blockuseronline.php on line 76
Couldnt execute query

لینک به دیدگاه

آخ

این قالب متعلق به پرستاشاپ است v1.4.1 -> v1.4.9.0

پرستاشاپم 1.5.4.1

فک کنم با هم سازگاری ندارن!

درسته؟

قالب هدیه 2 رو نصب کردم

ورژنشم میگه که درسته

ولی فروشگاهم بالا نمیاد!

این ارور رو میده

باید چیکارش کنم؟!

Warning: Function addCSS() is deprecated in /home/a/public_html/modules/maofree_scroll/maofree_scroll.php on line 224

Warning: Function addJS() is deprecated in /home/a/public_html/modules/maofree_scroll/maofree_scroll.php on line 225

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'a'@'localhost' (using password: NO) in /home/a/public_html/modules/blockuseronline/blockuseronline.php on line 76

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/a/public_html/modules/blockuseronline/blockuseronline.php on line 76
Couldnt execute query

روی قالب دیفالت هم گذاشتمش!

بازهم ارور میده!

Couldnt execute query

لینک به دیدگاه

مرسی

این بار شد!

فقط یه سوال:

قبل از اینکه من قالب رو به روش خودکار به پرستاشاپ میدم و خودش آپلودش میکنه

>>> باید همه ی ماژول های قبلی رو غیرفعال کنم؟

هنگام نصب قالب در مورد ماژول ها باید چیکار کنم که دیگه به این مشکل بر نخورم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

لینک به دیدگاه

سلام

بهتره اول توسط ماژول، از قالب پیشفرض خروچی بگیرید و اگه به مشکل خوردید دوباره با ماژول اون و وارد کنید.

ماژولهای اضافی بصورت خودکار غیرفعال میشن و لازم نیست شما کاری انجام بدید. البته این فقط در مورد ماژولهای پیشفرضه و ماژولهای اضافی که نصب میشه رو باید خودتون کنترل کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...
  • 2 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...