رفتن به مطلب

ماژول اسلایدر اخبار و مقالات در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

اسلایدر اخبار و مقاله ها

همانطور که از نام این ماژول پیداست، بلوکهایی برای نمایش اخبار ، مقاله و ... در صفحه اصلی ایجاد میکند.

این ماژول از مطالب بخش مدیریت محتوای خود پرستاشاپ استفاده کرده و به ترتیب دلخواه در صفحه نمایش میدهد.

فرض کنید شما دو بخش به نام اخبار و مقاله نیاز دارید، روش کار به این گونه است که شما ابتدا به بخش مدیریت محتوای پرستاشاپ رفته و دو شاخه به نامهای اخبار و مقاله ایجاد میکنید. سپس مطالب مرتبط با هر یک رو در شاخه مربوطه ایجاد میکنید.

پس از نصب ماژول، دو آیتم به منوی تنظیمات افزوده میشود:

1. بلوکهای مطالب : از طریق این بخش میتوانید یک بلوک ایجاد کرده و تعیین نمائید که کدام شاخه از بخش مدیریت محتوا در آن نمایش داده شود. در مثال فعلی شما باید دو بلوک ایجاد کنید به نامهای "آخرین اخبار" و "آخرین مقالات" و شاخه های مرتبط با آنها را انتخاب نمائید.
  2. تصاویر مطالب: در این بخش شما میتوانید برای هر مطلب، تصویری آپلود نمائید تا در داخل بلوک و در کنار آن مطلب نمایش داده شود. ابعاد تصویر 100*100 میباشد و بهتر است برای بهینه بودن تصاویر، آنها را ابتدا به همین سایز تبدیل کرده و سپس آپلود نمائید.

پس از انجام امور بالا، دو بلوک برای شما در صفحه اصلی ایجاد شده و اخبار و مقالات بصورت اسلایدر نمایش داده میشوند.

http://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/rmtn/pdcmsblocks1.jpg

این ماژول استایل نداره و تغییرات ظاهری به عهده خریدار و طراح قالب هر سایت میباشد. تصویر بالا در قالب دیفالت پرستاشاپ هست و تصویر زیر مربوط به یک قالب شخصی :

http://bazaar.presta-shop.ir/img/cms/rmtn/chatra.JPG

دموی تصویر بالا رو در سایت گروه دنیای هوشمند چترا میتونید ببینید

متاسفانه نمونه خارجی برای این ماژول نتونستم پیدا کنم و فقط لینک زیر رو در سایت اصلی پرستاشاپ میتونید ببینید که البته نه اسلایدر هست، نه تصویری برای مطالب در نظر میگیره و نه بلوکهای مجزا ایجاد میکنه.

http://addons.prestashop.com/en/front-office-features-prestashop-modules/16656-cms-on-the-home-page.html

قیمت این ماژول تقریبا 30 یورو هست که فکر میکنم در حدود 130 هزار تومن باشه ولی در بازارچه میتونید با قیمت 42000 تومان، نمونه مشابه و البته ایرانی این ماژول رو تهیه کنید.

ماژول در صورت آپدیت به صورت رایگان در اختیار همه خریداران قبلی قرار خواهد گرفت.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از رامتین عزیز اما از لینک خرید فراموش شده که من میذارم .

لینک خرید از بازارچه پرستاشاپ پارسی :

http://bazaar.presta-shop.ir/prestashop-modules/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7/203-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D9%87%D8%A7.html

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

میخاستم بپرسم آیا محدودیتی در تعداد اخبار یا مقالات هست؟

آیا محدودیتی در حجم مطالب هر اخبار یا مقاله وجود دارد؟

ممنون میشم جواب بدین

لینک به دیدگاه

سلام

این ماژول برای نسخه 1.6 هنوز آماده نشده

محدودیتی در تعداد مقالات نیست

موفق باشید

پس برای 1.6 نیست خرید نکنم ؟

ببخشید در حجم مطالب هر مقاله محدودیت نداره؟

لینک به دیدگاه

سلام

نه فعلا خرید نکنید

البته این ماژول ، کاری به مطالب شما نداره و فقط در صفحه اصلی فروشگاه ، مطالب رو نمایش میده . شما باید مطالب رو از طریق بخش مدیریت محتوای خود پرستاشاپ دسته بندی و ایجاد کنید و از این ماژول برای نمایش در صفحه اصلی استفاده کنید. هر محدودیتی هم باشه مربوط به پرستاشاپ هست نه این ماژول .

البته تا جایی که خاطرم هست ، محدودیتی وجود نداره مگر اینکه بیش از حد طولانی باشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

این ماژول رو چند ماه پیش یکی از دوستان برای نسخه 1.6 خریداری کرد که قرار بود سازگار بشه ولی متاسفانه فراموش شد.

به محض اینکه ماژول فعلی که در حال انجامش هستم به اتمام برسه ، این ماژول رو سازگار میکنم . حدود 4 5 روز آینده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

این ماژول رو چند ماه پیش یکی از دوستان برای نسخه 1.6 خریداری کرد که قرار بود سازگار بشه ولی متاسفانه فراموش شد.

به محض اینکه ماژول فعلی که در حال انجامش هستم به اتمام برسه ، این ماژول رو سازگار میکنم . حدود 4 5 روز آینده

موفق باشید

پس یعنی من بخرم و منتظر آپدیتش بمونم؟

اینکارو توصیه میکنین یا صبر تا اومدن نسخه اصلی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...