رفتن به مطلب

مشکل در بخش انتخاب حامل

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من از پرستاشاپ 1.5.4.1 استفاده می کنم

اخیرا وقتی مشتری آدرس انتخاب می کنه و جایی که باید حامل انتخاب کنه هیچ حاملی نمایش داده نمیشه . قبلا این مشکل وجود نداشت و من هم هیچ تغییراتی ایجاد نکردم (دقیقا به این شکل هست که وقتی در محدوده قابل ارسال که تعریف کردم آدرس انتخاب میشه هیچ حاملی رو نشون نمیده و وقتی خارج از محدوده انتخاب بشه پیغام میده که حاملی وجود نداره)

نمیدونم ربطی داره یا نه اما این مشکل بعد از اومدن ورژن های جدیدتر پیش اومده

(از موقعی که درست کار میکرده روی هاست و سرور wamp هر دو هیچ تغییری ایجاد نکردم و خود به خود خراب شده)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید واقعا همه چیزو امتحان کردم درست نشده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورتون رو از اومدن ورژن جدید متوجه نشدم. ورژن جدید رو تا نصب نکنید مشکلی براتون پیش نمیاد!

در مورد مشکلتون با حامل، حامل ها چندین محدودیت رو اعمال میکنن، باید چک کنین حاملتون بر اساس وزن هست یا قیمت، اگر وزن هست، محصولتون وزن داره یا نه

حامل روی منطقه خاصی محدود شده یا نه و استان ثبت نامی شما با محدودیت ها میخوره یا نه

در کل محدوده ها رو بررسی کنید

اگر بازم مشکل بود، دیباگ رو روشن کنید و به صفحه حامل برید

اگر بازهم به راه حل نرسیدین نیاز به بررسی فنی دارید و میتونید درخواست بررسی فنی رو از بازارچه خریداری کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

منظورتون رو از اومدن ورژن جدید متوجه نشدم. ورژن جدید رو تا نصب نکنید مشکلی براتون پیش نمیاد!

در مورد مشکلتون با حامل، حامل ها چندین محدودیت رو اعمال میکنن، باید چک کنین حاملتون بر اساس وزن هست یا قیمت، اگر وزن هست، محصولتون وزن داره یا نه

حامل روی منطقه خاصی محدود شده یا نه و استان ثبت نامی شما با محدودیت ها میخوره یا نه

در کل محدوده ها رو بررسی کنید

اگر بازم مشکل بود، دیباگ رو روشن کنید و به صفحه حامل برید

اگر بازهم به راه حل نرسیدین نیاز به بررسی فنی دارید و میتونید درخواست بررسی فنی رو از بازارچه خریداری کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

سلام مجدد

ممنون بابت پاسختون

نه ورژن جدید رو نصب نکردم

همه چیزو تست کردم حتی حامل خود پرستاشاپ رو که قبلا کار می کرذ رو فعال کردم اما متاسفانه کار نمیکنه

از بازارچه درخواست بررسی فنی رو میدم

با تشکر

(SOLVED)

باز هم سلام

من فقط یک تغییر آخرین بار در فروشگاه ایجاد کرده بودم که اصلا فکر نمیکردم باعث همچین چیزی بشه ( استفاده از مدیریت پیشرفته موجودی ) !!!

در حال حاضر که مدیریت پیشرفته کالا رو برداشتم حامل ها درست شد.

گفتم خبر بدم اگر کسی به این مشکل برخورد راهش اینه

دوستان کسی میدونه علت این مسئله رو؟

باز هم ممنون از پاسخ سریعتون در انجمن

لینک به دیدگاه

مدیریت موجودی پیشرفته رو که فعال کنید باید برای محصولات انبار تعیین کنید و انبارها رو به حامل ها متصل کنید.

فکر نکنم نیازی به مدیریت پیشرفته موجودی داشته باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام

اول از مدیران این انجمن تشکر می کنم به دلیل ایجاد این انجمن که افراد مشکلاتشون را مطرح و از تجربه های همدیگه استفاده کنن.

من هم مشکلی تو حامل ها و هزینه های ارسال داشتم که با خوندن این تاپیک متوجه شده و مشکلم حل شد. اینجا می نویسم که بقیه استفاده کنن.

من هم مشکلی شبیه دوستمون داشتم با این تفاوت که حامل ها نمایش داده می شد ولی هزینه ارسال همه حاملها را رایگان می زد . با خوندن این مطلب فهمیدم دلیل مشکل منم فعال کردن مدیریت پیشرفته موجودی بود که با غیر فعال کردنش حل شد.

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...