رفتن به مطلب

کاهش حجم CSS و JS

پست های پیشنهاد شده

با درود

توی آموزش هاتون دیدم در مورد کمپرس کردن css و js مطالبی

نوشته بودید و البته عنوان کردید که پرستا خودش این کارها رو انجام می

ده!!!!

من وقتی مثلاً صفحه اول سایتو با save page as دانلود می کنم یک

سری فایل css و js هست که حجمشون خیلی زیاده (بین 80 تا 10 کیلوبایت) من چه

جوری می تونم حجم این فایل ها رو کم کنم ؟؟؟؟

من سرعت لود شدن فروشگام

خیلی پایینه ماژول های اضافی رو غیر فعال کردم ، حجم عکس ها رو هم تا

اونجایی که تونسم کم کردم توی قسمت پارامتر های پیشرفته هر چی مورد مربوط به فشرده سازی JS , CSS و Cahce هم بوده فعال کردم ولی همچنان مشکل داره

آدرس سایت d2kharid.ir هست اگه دوستان یک بررسی کنند و نظرشون رو بگن ممنون می شم ممنون می شم

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیگه اینا فشرده شدن دیگه ، کمتر از این امکان نداره . این مربوط به قالبتون هست که کلی فایل css و js داره . همچننی فقط 500 کیلوبایت حجم اون 6 تا عکس توی فوتر هست :) حجم اون عکسا باید بهینه بشن و فوقش بای داون 6 تا بشن 20 کیلوبایت با توجه به اندازه کوچیکی که دارن ( عکسای اخبار و آموزش رو میگم )

در ضمن حجم عکسا رو هم بیش از اندازه پایین آوردین ( عکس محصولات رو میگم ) به وضوح کیفیت خیلی بدی دارن و اصلا آدم رغبت نمیکنه نیگا کنه .

لینک به دیدگاه

درست می گید عکس های داخل فوتر مشکل داره

کیفیت عکس ها رو هم کم کردم ببینم چقدر توی حجم تاثیر می ذاره که تاثیرش خیلی کم بود (دوباره بر می گردونم حالت قبلی)

حالا به غیر از حجم CSS و JS که شما می گید کاریش نمی شه کرد یک مشکل دیگه مال وقتی هست که شما آدرس سایت را داخل Browser می زنید، از زمانی که enter رو می زنید تا موقعی که سایت شروع می کنه به load شدن (زمانی که توی هدر browser دایره خاکستری به صورت پاد ساعت گرد می چرخه) خیلی طولانی هست !!!!!!! این تایم رو چه جور می شه کم کرد مثلاً برای سایت من این زمان تقریباً 4-5 ثانیه هست ولی برای سایر سایت ها خیلی کمتر هست به طوری که شما دایره خاکستری رنگ رو نمی بینید و بلافاصله سبز می شه

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

این تایم فکر میکنم مربوط به شناسایی DNS سرور هست و مستقیم به سرورتون ارتباط داره

موفق باشید

مهندس جان تا اونجایی که من بررسی کردم به DNS ربطی نداره (چون اون زمان خیلی کمه در حد میلی سکند) ولی سرور که می گید درسته ، ولی بحث اینجاست که از روی لوکال هم این زمان زیاده!!!!

برای همین هست که مشکل ساز شده

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

راههای زیادی وجود داره

نرم افزاری که معرفی کردند و خود فتوشاپ و بسیاری موارد دیگه

سایتهای زیادی هم هستند که بصورت آنلاین عکس رو بهینه میکنند و تحویلتون میدن. مثلا gtmetrix.com در قسمتی که تصاویر رو بررسی میکنه ، تصویر بهینه رو برای شما میسازه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...